Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Muhaha, ma siin olen niisama...

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyNelj Mai 15 2014, 20:48

"Okei"Lausus Kylie leplikult ja kõndis edasi.Varsti jõudsid nad mingi luugini sarnase asjani."Kuidas me selle avame?Mäletad sa midagi sellise loitsu kohta mis selle avaks?"
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyNelj Mai 15 2014, 20:52

,,Midagi alohomora taolist ei olnud?"uuris Sam ja tundis,kuidas hiir liigutab.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyNelj Mai 15 2014, 20:57

"Ahhjaaa"Lausus siis Kylie.Neidis sõnas loitsu ja luuk avanes.Tüdruk hakkas siis turnima ja lõpuks ta sai sealt üles ning ka välja."Tule nüüd"Lausus ta Samile ja kõndis ise edasi.Esimese asjana ei saanud ta aru kus on,aga siis sai ta aru ,et on kooli siseõue ühes ajanurgas.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyReede Mai 16 2014, 21:51

Sam ronis samuti välja ja leidis end siseõuest. Kena koht.,,Mulle see koht meeldib''pomises Sam ja jalutas ühe põõsa juurde, millel olid kevadised valged õued, mis lõhnasid hästi.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyLaup Mai 17 2014, 04:49

"Kuhu me nüüd edasi suundume?Kas lähme kooli või kuhu?"Küsis neidis poisilt.Kylie vaatas siseõues ringi.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 EmptyPüh Mai 18 2014, 20:03

Sam mõtles veidi ja lausus:,,Me võiks veidi ringi vaadata, ehk leiame midagi huvitavat.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Muhaha, ma siin olen niisama...   Muhaha, ma siin olen niisama... - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Muhaha, ma siin olen niisama...
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Siin, jah siin ma olen.
» Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.
» Kurat võtaks, tuleb siia ilusaid poisse või pean ma hakkama klatšima? EI tegelt ma olen siin kaua käinud ja tean paari tüüpi, ma hakakn nendega klatšima...
» Ma olen nii õnnelik.
» Ma tean,ma olen hot!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: