Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Juun 29 2014, 20:19

Sam oli õues luuaga lendamist harjutanud, aga mingil hetkel hakkas torm. Sam libises luua pealt, kukkus vist jäätunud järve, siis tuli jube valu ja järgmisena tundis poiss, kuidas ta on kuskil soojas kohas, pehme teki all. Väljast oli kuulda suurt tuult ja Sam tundis, kuidas terve ta keha valutab. Noh, vähemalt oli Sam suutnud kuskil kuu aega end mitte haiglatiiba sokutada. Poiss kuulis, kuidas madam Pomfrey kõndis ta voodist mööda. Aknale oleks nagu koputatud. Võis see tõesti olla öökull? Või mängis keegi sellise ilmaga lumesõda? Sam avas aeglaselt silmad: jah, ta oli haiglatiivas, väljas oli näha, kuidas suured lumehelbed langesid, äike lõi ja tuul möllas. Üks öökull tundus tõesti olevat akna juures, aga Pomfrey ei lasknud looma sisse. Haiglaemand hakkas tagasi enda kabinetti minema, kui ta märkas, et Sam on ärkvel. Madam Pomfrey käis kiiresti enda kabinetis, tõi Sami voodi juurde peekri ja lausus vaikselt,,Lõpuks ometi ärkasid, sa oled olnud teadvuseta juba kaks päeva. Joo see ära.''Haiglaemand ulatas poisile peekri, mille sees oleva tee värvi vedeliku Sam ära jõi. see oli soe ja õrna piparmündise lõhnaga. Kui Sam oli joogi ära joonud, ütles Pomfrey talle, et Sam peab paar päeva veel haiglatiivas olema ja läks enda kabinetti.

OT: Kesha. Sorry et kaua aega läks.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:01

Kesha oli tegelt juba vist kaks või isegi kolm päeva siin olnud. Ta oli mürgitatud aga loomulikult tüdruk ei teadnud miks ja kes seda täpselt tegi. Ta isegi ei tea kuna see täpselt juhtus aga ühel hetkel, ta lihtsalt kukkus, keset koridori kokku. Keegi ilmselt toimetas ta siia ja nüüd ta siin lamas. Ta oli isegi päeva või kaks teadvuseta olnud. Ta lamas ühe poisi kõrval voodis. Ta oli paar minutit ennem teda üles ärganud ja see pr. Pomfrey oli talle ka mingit ravimit andnud siis. Samas oli ta paar päeva tagasi talle ka vastumürki andnud kui sai aru, mis viga oli Lakeeshal. Ta oli ka siis aknast välja vaadanud. "Hey, miks sa siin oled?" küsis ta siis poisilt.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:09

Sam oli proovinud magama jääda, kui keegi otsustas juttu alustada.,,Kukkusin kuskile''ühmas Sam ja keeras teise poole, niiet nüüd ta avastas enda vastast ühe tüdruku.,,Kurat''mömises poiss, kui keeramisel üks ta külg hakkas põrguvalu tegema. Kõik mis ei tapa, teeb tugevaks, eksole.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:12

"No see on parem kui sind üritab mürgitada keegi," lausus Kesha sellepeale ning ohkas. "On kuskilt valus?" küsis ta siis kui kuulis, et poiss ütles seal 'kurat'. Ta vaatas tema poole. "Ega tegelt kukkumine alla on jube ja valurikkas hiljem," lisas ta siis veel igaks juhuks juurde.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:18

Sam vastas:,,Noh, mürgiga sul ei vedanud. Aga väike probleem oli jah. Mis kell on?'' Jah, Sam tahtis saada infot. Kui ta luuaga alla kukkus, oli Laupäeva pärastlõuna, mis päev oli, mis kell on?
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:31

Tüdruk noogutas ja üritas siis meenutada. "Em ilmselt midagi pärastlõuna paiku ja ilmselt on esmaspäev kui ma õieti aru olen saanud kuna see mürgitamine toimus kaks päeva tagasi ja siis oli lauppäev," lausus kesha siis vastuseks, ta ei olnud selles just väga kindelt, kella suhtes just.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juun 30 2014, 23:41

Arvutada oskad hästi küll...Sam kortsutas kulmu. ,,Kas see torm on olnud väljas viimased kaks päeva?''küsis poiss, viidates väljas möllavale asjandusele
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 00:14

Eks ikka ravenclaw'is olev isik oskab arvutada, mis sellest nii keerulist on. "Ei tea. Ma olin ka kaks päeva teadvuseta tegelt. Veidikene ennem sind ärkasin," lausus ta siis talle vastuseks. "Kui küsi pr. Pomfrey käest, tema teab kindlasti," lisas ta siis veel juurde.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 20:17

Sam noogutas,,Sul on õigus. Huvitav, kes sind mürgitada võis? Sa ei ole ju mingis Fööniksi Ordus ega mingis Slytherini Õpilased On Pahad-grupis?''Poiss turtsatas enda viimase väljamõeldise peale. Slytherinin Õpilased On Pahad-grupp, lühendatult SÖOP.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 22:49

Tüdruk vaatas poisi poole. "Mul pole aimu ja ma ei ole neis kummaski," lausus ta siis ausalt seal. Ta ise soovis ka teada, kes ja miks seda tegi talle.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 22:53

Poiss muigas endiselt ja jätkas enda väljamõeldisega:,,Slyhterini Õpilased On Pahad grupp, lühendatult SÖOP, on grupp, kus tegutsevad Slytherini vihkavad inimesed. Meiega võivad liituda ainult mitte-Slytherinlased. Meid ei huvita tõde, sest Slyhterin on paha''. Sam hoidis end tagasi naermast enda lolli jutu peale. Slytherini Õpilased On Pahad grupp-parim nali eales.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:13

Kesha muigas selle kõike peale. "Päris hea idee isegi aga mina selle asutaja pooleks ega liige kuna mul endal ei ole nende slytherinde vastu mitte midagi. Täitsa toredad. Mõned on ülbed ja mida veel kõike aga mind see ei heiduta," lausus ta selle kõike peale. See oli tõesti parim nali eales kui seda naljana võtta.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:20

,,Noh, siis on veel sellised grupid nagu Kontrolltööde Vastane Grupp, ja Ei Mürgile. Nende liikmed võivad ka mürgitatud saada''naeris Sam. Lahedad grupid.,,Eriti suur võimalus on Ei Mürgile grupp. Ma mõtlen, Jah Mürgile grupp imselt vihkab neid''jätkas Sam
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:30

Kesha lõpuks naeris seal vaid ja noogutas vaid. "Sa... oled... vaimukas... poiss," pidi ta läbi naeru siiski kuidagi ära ütlema. "Tore on sinuga tutvuda, kuigi ma ei tea su nimegi," pidi ta usalt lõpuks tõdema. "Ma Lakeesha aga võid lihsalt Kesha öelda," ütles ta siis oma nime.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:35

,,Sam''lausus poiss ja naeratas.,,Kui kaua sa siin veel olema pead?''uuris Sam ja põõras tähelepanu enda öökapile, kus vedeles ajakiri ,,Nöialuud''.,,On see sinu oma?'' küsis Sam ajakirja kätte võttes.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:40

"Igaks juhuks paar päeva kuna isegi miss Pomfrey ei teadnud täpselt, mis mürgiga tegu oli ja kuna ma täpselt olin seda sisse söönud või joonud," lausus tüdruk küsimuse peale. "Ei ole. Loe kui soovid, äkki ongi jäetud meile siia igavuse peletamiseks," lausus ja samas ka pakkus variandi.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Juul 01 2014, 23:46

Sam noogutas Kesha viimase lause peale ja ajas end püstipidi,,Autš''uratas ta, kui käest äkitselt valusööst läbi käis. Poiss tegi ajakirja lahti ja võttis kohe sisukorras uue luua ülevaate. Uurinud veidi, lausus ta Keshale:,,Kuule,uus luud Välk 5000 on välja tulnud. Hetkel kõige kiirem saadaval olev luud, peaaegu täiesti purunematu ja peale on pandud loits, mis tunneb ta omaniku ära ja kui omanik peaks kukkuma, lendab luud tema alla. Müüjad ja valmistajad on olnud kinnastatud, ja see on umbes nagu kitu: Kes esimesena seda puudutab, selle tunneb luud ära ja tunnistab enda omanikuks'' Luges Sam kõvasti ette.,,Sellist luuda tahaks küll endale''lausus ta,,Kuigi minu praegune Piksenool 500 on ka väga hea. Oh, selle kohta on järgmisel leheküljel infot''. Sam oli tõesti huvitatud erinevatest luuatüüpidest.

OT: Ma magama nüüd, eksole. Kui tahad, mõtle veel uusi luuamudeleid välja, praegune tegevus toimub ju HP ajast paljupalju hiljem.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyKolm Juul 02 2014, 18:29

Kesha naeratas ning noogutas selle kõige peale. Ta ei olnud nii väga luudadest huvitatud. "See on jah päris hea luud kus juures. Tahaks endalegi sellist aga raudselt maksab ka palju," lausus ta sellepeale ning ohkas siis. Tüdruk viis ka isegi pilgu sinna ajakirja. "Ahah," lausus ta vaikselt ja vaatas niisama pilte pigem kui seda teksti.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyNelj Juul 03 2014, 00:06

Sam uuris veidi veel uue luua kohta ja lausus:,,Sul on õigus. Hetkel on kõige odavamalt seda võimalik saada umbes viiesaja tuhande galeooniga, hetkel on vaid üks võlur selle ostnud. Raudselt hinna pärast''. Jah, nii suur summa oli isegi Sami pere jaoks suur, ja arvestades, et nad lausa suplesid kullas, oli see märkimisväärne.,,Sa muidu lendluudpalli mängid?'' Uuris poiss.
Tagasi üles Go down
Rosemary Dourse
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Rosemary Dourse


Postituste arv : 401
Join date : 11/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyNelj Juul 03 2014, 12:32

See hind oli tõesti kallis Kesha jaoks. Ta isa ei annaks talle sellist summat lihtsalt ühe luua pärast. "Tõesti kallis," ütles ta vaikselt. Tüdruk mõtles tükk aega, kas ta on tiimis või. "Mängin küll muidu. Ma olen ravenclaw tiimis ka püüdjana," lausus ta muigega sellepeale. "Sa ise?" Küsis ta siia vastu ka.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyNelj Juul 03 2014, 16:14

,,Tõesti? Ma pole sind varem näinud''lausus Sam,,Ma olen tõrjuja.''. Poiss naeratas, kui äkitselt ilmus kohale haiglaemand ja lausus:,,Öhtusöögi aeg.'' Madam Pomfrey pani mõlema öökapile kausi suppi, lusika ja tee.(Äkki oli sinna midagi unerohu laadset pandud XD). Sam tänas haiglaemandat ja lausus Keshale, kui haiglaemand oli enda kabinetti läinud:,,Mõnus, mul oligi just köht tühi. Mis sa arvad, kas haiglatiivas pakutakse erinevat toitu kui Suures Saalis või on see sama?'' Jep, Sami tähelepanu võis päris kiiresti toidule tõmmata, kui ta oli näljane.

OT: Pomfrey on ju nagu Non-Player character, et teda võib igaüks mängida seni kuni tal kasutajat ei ole?
Tagasi üles Go down
Rosemary Dourse
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Rosemary Dourse


Postituste arv : 401
Join date : 11/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyPüh Juul 06 2014, 12:49

Kesha naeratas vaikselt ning noogutas siis. Ta vaatas selle toidu poole ja ohkas. Tal ei olnud kõht tühi eriti. Ta teadis, rt peab sööma midagi kuna muidu ta lihtsalt kaotab liiga plaju oma kehamassist. Tüdruk.oli tegelt suht alakaalus niigi peaaegu juba. Ta ei teadnud mida teha. Ta vaatas kuidas see poiss sõi oma toitu seal. Ikka ei olnud tal mingit söögiisu.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyEsm Juul 07 2014, 23:26

Hea supp oli. Kõrvitsamaitseline, ainult et kuum, siiski mitte liiga kuum. Soojendas seest. Sam sõi suppi, ning ta jõudis suutäite vahelt küsida:,,MIks sa ei söö? Täiega hea supp.''
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. EmptyTeis Aug 12 2014, 02:04

Kesha ohkas ja vaatas seda suppi. Üsna pea viis pilgu poisile kui too küsis, miks ta ei söö. "Mul ei ole kõht tühi. Hiljem söön," lausus ta siis vastuseka ja naeratas korraks. Kuna see hiljem on seda ei tea veel. See järel vaatas ta lage niisama ja ohkas. Hea, et ta kõht ei korisenud hetkel.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.   Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka. Empty

Tagasi üles Go down
 
Väljas lumi ja saaks lumesõda pidada, aga mina siin passin niisama...Ah mis siis ikka.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lumi siin lumi seal lumi iga nnurga peal.
» Esimene lumi, või siis mitte
» Halleluuja, mina siin!
» Muhaha, ma siin olen niisama...
» Ikka siin-siin-siin, ikka viin-viin-viin..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: