Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sest maa all on äge olla

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 19:42

"Köök on teisel korrusel," lausus Riley, nemad aga olid vangikoobastes. Miks peaks keegi teel kööki vangikoobastest läbi käima? Kui tegu just slytherinlasega polnud, ja selles oli Riley kindel, sest tema polnud Vanessa't oma majakaaslaste seas näinud. "Mis majas sa oled?" küsis J kohe otsa, vaevumata ennast tutvustama, kuigi Vanessa oli seda teinud. Samuti vaatas J korraks Heather'i poole.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 20:16

"Ma tean." Vastas Vanessa silmi pööritades. "Gryff.." Vanessa peatus. "Sa oled ilmselt Slytherin, vms?" küsis Vanessa.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 20:29

"Gryffindor. Seda ma arvasin," lausus Riley. Asi polnud isegi selles majadevahelises vaenus, või võibolla oli ka, aga J oli arvamusel, et kõik gryffindorlased olid tüütud. Ta oli nendega piisavalt kokku puutunud, et aru saada, kui erinevad nad slytherinlastest olid. "Just nii," lausus ta küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 20:45

Vanessa ilmselt tajus, et ta ei meeldi slythernlasele.
"Ma ei usu et gryffindor ei saa slytheriniga kunagi läbi. Lihtsalt. Ma tahaks et saaks.." Vanessa tõstis rüüvoltide vahelt võlukepi. Sihtis sellega Rileyt ning muigas. Ta võttis võlukepi ära ja osutas maa suunas. "Accio, galeoonid." Umbes minuti pärast oli 5 galeooni Vanessa taskus. "Ma pillasin need eile maha" sõnas Vanessa ning pani võlukepi taskusse.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 21:29

Riley kissitas Vanessa poole silmi, talle ei meeldinud kui keegi teda ähvardas - olgu selleks siis kasvõi võlukepiga tema poole osutamine, nalja pärast. Heather oli niigi teda täna juba korra ehmatanud, rohkem polnud midagi sellist vaja. Ta siiski suutis ennast veel talitseda. "Miks sa seda peaksid tahtma? Slytherinlastele ei meeldi gryffindorlased, miks sa tahad meiega läbi saada?" küssi J arusaamatult.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 21:35

"Vaata. Võibolla tõesti, aga. Ma ei saa lihtsalt aru mix mitte. Ma lihtsalt- tahaks" Vanessa kahetses silmapilk nalja võlukepiga ning näppis oma rüüvolte
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 21:38

Riley vahtis hetke Vanessa't, nagu too oleks midagi eriti rabavat öelnud. Riley jaoks ehk oligi see rabav. "Seda ei juhtu. Parem sõbrusta oma majakaaslastega, nemad hoiavad kokku," lausus J. Tal oli täna tõesti veider päev, et ta selliseid sõnu lausus. Aga J tõesti mõtles nii. Slytherinlased ei olnud nii kokku hoidvad kui gryffindorlased. See ei häirinud J'd, kuid ta tunnistas seda.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 10 2013, 21:41

Vanessa kortsutas kulmu. "Ütleme nii- ma olen neist mõnes mõttes erinev. Võib ka öelda, et mind on tõmmanud lapsest saati õrnalt mustad jõud ja säherdune. Aga jah.. Mul on ka oma majas sõpru. Lihtsalt. Ma ..
" Vanessa ei tahtnud enam rääkida. ta teadis et ütles midagi valet. nevermind. Ta silmistses Rileyt.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 20:42

Riley peaaegu et ei uskunud seda, mida Vanessa ütles. Tema silmad tõmbusid kahtlustusest kissi ning ta seiras tüdrukut hetke kahtlustavalt. "Sa valetad," lausus J veendunult. Gryffindori lihtsalt polnud võimalik saada inimestel, kes olid huvitatud mustadest jõududest. Ütleme nii, et see lihtsalt polnud võimalik.. Nii J arvas.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 20:46

"Ei" ta ohkas. "Ma ei tahtnudki Slyhthi."
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 20:48

"Millest sa räägid?" ei saanud Riley järsku aru, see oli lihtsalt segane. Ja tema enda tuju polnud täna enam kõige parem - tegelikult polnud tal kunagi tuju kõige parem - ning ta ei tahtnud oma kannatust veel rohkem proovile panna. "Sa oled veider," lausus Riley oma arvamuse. Otsekohene nagu ta oli.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 20:52

"Ma ei valeta. Ma ei soovinud slytherini lihtsalt. Juhtub. Ma ei tahtnud slythi sest.." Ily peatus. "Siis ma ei teadnud sellest midagi. Vaata, mu ema ei rääkinud mulle grammigi..mittemillesti" Ily toetas vastu seina ning libises istuli.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 20:57

"Sa oled siin koolis uus, või midagi?" küsis Riley, sellest eriti palju huvitumata. Aga see küsimus lihtsalt tundus loogiline. Ta ise oli ka küllaltki uus koolis. Paar kuud siin käinud. Sellegi poolest teadis ta Sigatüükast palju, juba enne siia saabumist.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 21:12

"Suht, ma olin ennem Prantsusmaal.." vastas Ily ning kripeldas näppudega vastu maad.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 21:28

"Ahah. Väga tore," lausus Riley, kuigi tema hääletoonist polnud võimalik aru saada, nagu ta oleks seda teadmist toredaks pidanud. Neiu avastas, et oli kaua aega ühe koha peal seista suutnud, nüüd suundus neiu paar sammu edasi, et seal koridoris ringi vaadata.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 21:42

"Mis on?" küsis Ily. Ta enam lihtsalt ei jaganud.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyTeis Veeb 12 2013, 23:28

Heather seisis samal ajal kõrval ja ei vaevunud sekkuma. Ehmatusest oli ta üle saanud ja silmitses vähese huviga griffy, kes oli saabunud. "Sa ei tahtnud slytherini?" nüüd oli neiu arvamus temast kõvasti langenud. Heather järgnes Rileyle ja kergitas kulme.
Tagasi üles Go down
Vanessa Meal
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Vanessa Meal


Postituste arv : 39
Join date : 29/01/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyKolm Veeb 13 2013, 17:33

Ily noogutas. Teda ei huvitanud mida keegi tast arvab aga ta lihtsalt ei soovinud rääkida, miks.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyKolm Veeb 13 2013, 19:14

"Gryffindorlased on tüütud. Ilma eranditeta," lausus Riley silmi pööritades, muretul toonil, kui nad Heather'iga Vanessa kuuldekaugusest vist väljas olid. Tegelikult poleks neiut huvitanud, kui Vanessa teda ka kuulnud oleks, sest sama asja oli J põhimõtteliselt ennem ka öelnud.
Tagasi üles Go down
Icy Bella Dric
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Icy Bella Dric


Postituste arv : 58
Join date : 11/02/2013

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyReede Veeb 15 2013, 15:43

Edit: Vanessa hakkas ümisedes köögi poole jalutama. "Vahetpole" ütles ta slythlasele järele ning kadus silmist.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyLaup Veeb 16 2013, 06:53

"Ilmselgelt." lausus Heather selja taha vaadates. Kui ta nägi, et Vanessa minema kõndis ilmus ta suule naeratus. "Ta vist ei kannatanud meid välja." muigas Heath ja jäi seisma. "Millest me enne rääkisime?" küsis neiu, kellel oli see täiesti meelest läinud. Gryffindorlaste vahelesegamine mõjubki nii.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 17 2013, 19:29

J muigas ning noogutas. Ilmselt Vanessa tõesti ei kannatanud neid välja ning andis selle asmele lihtsalt alla ja läks minema. Riley'le sobis. "Sellest, et sul on paranoia, või sa lihtsalt hakkad hulluks minema," lausus Riley, kes seda eelmist teemat hästi mäletas. Heather oli rääkinud midagi sellest, et keegi jälitab teda, janii.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 17 2013, 21:05

"Ah jaa. Mu hulludest poistest." lausus neiu naeratades. "Noh, vähemalt ei käi keegi neist Hogwartsis." tänas Heath jumalat. "I need a superhero." tulid neiule laulusõnad pähe. Oleks jah mõnda superhero moodi tegelast vaja.
"Kes siis sinul on hullud poisid olnud? On sul üldse poisse olnud?" naeris Heather. No Riley oli ju alles väike üheksandik.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyPüh Veeb 17 2013, 21:10

Viiendik, tegelikult. "Võibolla veab ja leiad endale mõne Superman'i kuskilt..," pomises J, aeglaselt edasi kõndides. Heather'i küsimuse peale ta turtsatas. "Ma ei käi hulludega... Erinevalt sinust, ilmselgelt," lausus Riley esimese asjana, naeratades.
Tagasi üles Go down
Sarah McKenzie
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sarah McKenzie


Postituste arv : 765
Join date : 18/08/2012
Asukoht : Universumis pöidlaküüdiga rändamas

Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 EmptyEsm Veeb 18 2013, 18:04

Aiai kui väike ikka. "Hullid on need kõige ilusamad" ohkas Heather. Kahjuks nii oligi. "Aga siin koolis on ju ilusaid mittehulle poisse." mõtiskles Heather. "Näiteks sinu sugulane." pilgutas neiu silma. Neil oli juba selle kohta arutlus olnud. Aga Riley oli ju Jackiga nüüd sõber, niiet see teema võiks ju lubatud olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest maa all on äge olla   Sest maa all on äge olla - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Sest maa all on äge olla
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sest siin pole veel ühtegi teemat..
» Sest muundamise klass on äge..
» Sest siin pole teemasi
» Alex'iga on tore olla
» Tühjas koridoris on äge olla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: