Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sest siin pole teemasi EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sest siin pole teemasi EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sest siin pole teemasi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sest siin pole teemasi EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sest siin pole teemasi EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sest siin pole teemasi EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sest siin pole teemasi EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sest siin pole teemasi EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sest siin pole teemasi EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sest siin pole teemasi

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 20:29

Ja vaheaeg oli läbi. Liam oli koolipeal jalutuskäigul enda kassiga. Liam vaatas kassi ja lootis näha, kedagi, keda ta teadis. Noh sõpru jn. Tal oli palju neile rääkida. Liam'il oli olnud väga huvitav vaheaeg. Nüüd jõudsid nad seitsmendale korrusele ja Liam ohkas juba. Ta jooksis enda kassile järgi, et tüüp kuhugi seina külge ei roniks ja pärast alla ei saaks. Kass on päris suureks ka juba kasvanud. Liam ei olnud talle rihma ka külge pannud.


OT: Chanel.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 20:38

Chanel oli terve vaheaja koolis olnud. Pärast kohtingut Ben'iga polnud lossis küll enam tema jaoks midagi huvitavat toimunud, kuid sellegi poolest ei kahtesenud ta oma otsust, et polnud vaheajale läinud. Vaheaja lõpu oli Chanelle enamasti veetnud puhketoas, mõne majakaaslasega lobisedes või üksinda kamina ees tugitoolis lebotades ja kooli algust oodates. Mitte et neiu hirmsasti õppida oleks tahtnud. Pigem sellepärast, et siis pidid vaheajalt tagasi tulema tema mõned sõbrad, onju. Nagu näiteks Liam.

Nüüd oli igatahes vaheaeg läbi ning Chanelle jalutas juba palju parema tujuga mööda lossi. Vähemalt oli nüüd kõikjal näha jälle õpilasi, kes koridorides kõndisid janii. Tavaliselt Chanel'ile see sagimine ja õpilasi täis koridorid ei meeldinud, kuid praegu oli tal selle üle hea meel. Neiu oli natuke aega tagasi pööranud seitsmenda korruse koridori. Seal polnud eriti rahvast, kui välja arvata üks noormees koos kassiga. Pidi tõdema, et Chanel ei tundnud kaugelt Liam'it kohe äragi, sest poiss oli muutunud. Kõik see soeng janii. Aga umbes sekundi jooksul sai Chanel siiski aru, kellega oli tegu, ning ta naeratas. "Liam!" hüüdis neiu rõõmsalt ning kiirustas kuti poole, et teda kallistada.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 20:51

Liam astus äkki enda kassile ette, et too seina külge ei roniks ja siis kõlas Liam'i kõrvades enda nimi. Liam vaatas hääle poole ja naeratas laialt ''Chanel!'' hüüdis Liam, kui ta enda parimat sõbrannat nägi ja kallistas teda vastu, tõstes ka naist natuke põrandalt üles.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 20:54

Chanelle naeris, kui Liam ta üles tõstis. "Millal sa juba tagasi jõudsid?" oli esimene küsimus, mis Chanel Liam'ile esitas. "Ja mida sa oma juustega oled teinud?!" oli teine küsimus.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 21:05

''Eile.'' vastas Liam Chanel'ile. Tervise probleemide pärast. Liam naeratas Chanel'i teise küsimusele peale ''No ise näed ju, et ajasin ära.'' Liam silitas enda täiesti lühikesi juukseid ja lausus ''Tundus, et eelmine soeng ei sobinud mulle.''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 21:10

"Ja sa ei öelnud mulle, et sa juba eile kohal olid?" nõudis Chanel muiates. Okei, see polnud väga tähtis. Nüüd oli Liam igatahes kohal ju. Chanel kallutas natuke pead ja silmitses Liam'i juukseid hetke. "Nojah, see on ka päris kena," pidi tunnistama. "Ja misasi sul käe peal on?" märkas Chanel tatoveeringut, kui Liam oma juukseid katsus. Neiu võttis Liam'i käsivarrest kinni, nii et ta tatoveeringut korralikult nägi. "Äge," lausus Roxana.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 21:28

''No ma ei leidnud sind eile kooli pealt üles!'' ütles Liam naerdes. Kui Chanel ütles, et Liam'i kiilakas pea on ilus, siis tegi Liam üllatunud näo pähe ''Wau, ma arvasin, et see ei meeldi sulle.'' või üleüldse mitte kellegile. Liam naeris, kui Chanel ka Liam'i tatoveeringut märkas ''Aitäh.'' tänas Liam Chanel'it jällegi. Nii palju komplimente.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 21:30

Noh, Chanel'il oli hea tuju ka, võis ju komplimente teha, või midagi. Ega Liam seda iga päev kuulma ei hakka, nautigu hetke. "Miks see mulle meeldima ei peaks?" imestas Chanelle. "See tähendab ka midagi?" küsis Chanelle, kui kuti käe lahti lasi. Nüüd saad mõelda neid tätokate tegemise põhjuseid, onju.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:02

Ahah, fain. Liam solvuks, kui Chanel seda talle ütleks. Liam kehitas Chanel'i küsimuse peale kulme ja seletas ka enda ''Everything I ever wanted, but nothing that I'll ever need'' tatoveeringu kohta: ''No, ma sain selle, mis ma tahtsin. Sain Sigatüükasse ja sain ka sinna majja, mis ma tahtsin, aga kõik, mida ma vajan on tegelikult perekond ja üleüldse need inimesed, kellest ma kõige rohkem hoolin.'' ma loodan, et see tundus loogiline.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:05

OT: Liam kehitas küsimuse peale kulme Very Happy

Sellepärast Chanel seda ei ütlegi, vot. Tegelikult ka talle meeldis see muutus, mis Liam endaga teinud oli. Julge temast. "Oh, see on kena mõte," lausus Chanelle, kui Liam ütles, mida tema tätokas tähendas. See kõlas küll täitsa loogiliselt, jah.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:10

OT: Ma olen väsinud Very Happy


Liam näitas neid nooli ka. Neid oli viis tegelt. ''Ja kui ma vaheajal olin, sain ma enda nelja vana sõbraga kokku, kellega oli meil juba ammu plaan enda bändiga tegeleda. Aga see mõte jäi pooleli. Aga seekord ei jäänud. Me otsustasime tegeleda muusikaga ja laulmise tegelemisega ja üks kutt Harry mõtles, et bändi nimi võiks olla One Direction. Nooled lähevad ka ainult ühte suunda.'' see tähendaski pm, et bändis oli viis liiget ja kõik lähevad 'One Direction'. See võib-olla ei tundunud vist loogiline.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:13

OT: Very Happy


Chanel jälgis Liam'i sõnu ning noogutas lõpuks. See tundus ka enamvähem loogilisena. "Mis sa veel vaheajal tegid siis?" uuris Chanelle, samal ajal liikudes sinna, kus Liam'i kass oli. Kassi nimi oli Danny, onju? kui ma õieti mäletan. Chanel silitas õrnalt kiisut, samal ajal vastust oodates.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:17

Liam raputas naeratades pead. Igast hullu sitta juhtus ''Ma veetsin poole enda vaheajast haiglas ja tegelesin siis enda bändiga natuke.'' Liam jälgis, kuidas Chanel Liam'i kassi silitas. Jah ta nimi oli Danny.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:18

Chanel vaatas veidi kohkunult Liam'i poole. "Mis juhtus? Miks sa haiglas olid?" uuris neiu veidi murelikult. Midagi tõsist? Chanel silitas endiselt kassi, kuigi ta pilk oli nüüd Liam'il.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:32

Liam ohkas ''Kui Ben'i afterparty oli, siis ma jõin alkoholi.'' ütles Liam ''Aga ma ei või juua, sest mul puudub üks neer. Sümptomid lõid sisse, siis kui ma rongiga London'isse sõitsin ja rongijaamas viidi mind haiglasse. Süstiti jälle mingi kakskümmend korda ja eemaldati organismist alkoholi.'' ei tea, kas Liam oli üldse rääkinud Chanel'ile, et tal üks neer puudus?
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyNelj Jan 10 2013, 22:54

Chaneli silmad läksid imestusest päris suureks, kui Liam'i juttu kuulis. "Ma ei teadnudki, et sul üks neer on," lausus neiu. Kui ta seda teadnud oleks, et Liam juua ei tohtinud, poleks ta lasknud poisil midagi juua. "Jälle? See tähendab, et sul on seda ennem ka juhtunud?" küsis Chanel. Sest Liam oli öelnud midagi, et jälle süstiti, vms.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 06:37

Liam noogutas ''Lapsepõlves kaotasin.'' ta ise ka ei mäleta kuidas. Vähemalt arvas, et see üks neer muutus haigeks ja see pidi eemaldatud olema. ''Jaa. Kui ma olin umbes kaksteist.'' noogutas Liam ''Neer eemaldati, kui ma olin kuuene. Siis tehti kolmkümmend kaks süsti.'' jutustas Liam Chanel'ile.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 15:32

"Nii palju," lausus Chanelle. 32 süsti pidi ikka päris jõhker olema. Chanel lõpetas hetkeks Danny silitamise ja tõusis püsti, sest ta oli varem kükitanud vist, seal kus Danny oli. "Nüüd on kõik korras?" küsis ta igaksjuhuks.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 15:38

Liam võttis siis Danny sülle ja noogutas Chanel'i küsimuse peale ''Jah. Aga mida sa vaheajal tegid?'' küsis Liam Chanel'ilt. Liam ju ei teadnud.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 15:42

"Midagi erilist, olin koolis," lausus Chanelle ning naeratas, kui tema mõtted kohtingule Ben'iga liikusid. See oligi kõige parem, mis tema vaheajal juhtunud oli.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 15:54

''Mis sa vana aasta õhtul tegid?'' küsis Liam naeratades Chanel'ilt. Liam ei joonud. Ta oli sõpradega koos. Ta ei tahtnud uuesti ennast haiglasse panna.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 15:59

"Olin Ben'iga koos," lausus Chanelle naeratades. "Sa ise?" uuris neiu vastu ning vaatas kuti poole.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 16:10

Liam kergitas selle peale üllatunult kulme ''Ooo, ja mis te tegite?'' küsis Liam sellise kavala häälega ''Olin sõpradega koos.'' vastas Liam naeratades, aga ta tahtis rohkem fakte selle Ben'iga koos olemise kohta teada.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 16:16

Chanelle naeris selle kavala hääle peale. "Nii uudishimulik siis. Aga kui sa väga teada tahad, siis me sõime õhtust. Mille ta ise tegi, muide. Ja siis vaatasime koos ilutulestikku ja," lausus neiu naeratades.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi EmptyReede Jan 11 2013, 16:50

Liam noogutas muiates ja kergitas üllatunult kulme ''Wau, ja nüüd?'' küsis Liam Chanel'ilt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sest siin pole teemasi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sest siin pole teemasi   Sest siin pole teemasi Empty

Tagasi üles Go down
 
Sest siin pole teemasi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sest siin pole veel ühtegi teemat..
» Siin on vähe teemasi
» Sest maa all on äge olla
» Sest muundamise klass on äge..
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: