Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Neljandal korrusel EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Neljandal korrusel EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Neljandal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Neljandal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Neljandal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Neljandal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Neljandal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Neljandal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Neljandal korrusel EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Neljandal korrusel

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 17:52

Dragona jalutas vaikselt koolimaja peal ringi. Ilm oli üpris vihmane, ning tema esimene koolipäev uues koolis, oli ilmselt määratud hukka minema. Ta oli sattunud koridori peale, kus keegi geenius oli pasapommide rea maha pannud, ja tema sai selle eest õiendada majahoidjalt, kellel oli ilmselt täiesti suva, kelle ta vahele võtab, pea asi, et kellegiga kärkida saaks. Vihast vahutav tüdruk jõudis neljandale korrusele, ning postsatas ühele aknalauale istuma. Lucy jõllitas oma vastas seinal rippuvat maali, nagu oleks too kogu päeva tuksi keeranud, kuni selle asukas otsustas ära minna. Tusaselt vaatas ta veel hetke tühja portreed enne kui pilgu vihmast märjale aknale viis.

Zack oli ilmselt ammu juba endale uusi tuttavaid leidnud, kuid tema - Dragona - polnud kellegiga kokkugi saanud, kui välja arvata majahoidja. See mõtte ei teinud ta tuju just palju paremaks. Oma kassi oli ta sammuti ära kaotanud. Loom armastas üksi seigelda, ning kadus tihti ära, kuid ikkagi mureteses Lucy igakord kui loom kuhugi kauemaks kadus ja kahtlemata oleks kass teda praegu lohutanud, ning ka sellepärast kirus ta looma kadumist.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 18:55

Demetri kõndis kiiruga läbi koridori, kuid jäi seisma, sest oleks peaaegu ühe tüdruku otsa tormanud. Miks see tal ees passis? Ja miks siin haises? Sebastian'i silmad välkusid ja ta jõllitas tüdrukut.
"Tule eest!" nõudis Demetri, tema ei pea ringiga minema, kindlasti mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:02

Dragona jälgis mingit poissi kes koridori tormas, ning kortsutas tolle nõudmise peale kulmu. ""Mine ringiga."" soovitas Lucy, ega tema kavatsenud mingi tüübi pärast oma konte liigutama hakkata. Kui muidu ei saa, siis mingu ringiga mööda, mis sest siis nii rasket oli?
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:09

Demetri ei plaaninud enam seda öelda, tüdruk oli teda kuulnud küll. Poiss lükkas tüdruku eest ja kõndis temast mööda. "Oli nii raske?" küsis ta kulmukergituse saatel. Ei olnud vot, öelgu neid mida tahab, poisi arvamaust ta ei muuda, keegi ei muutnud. Kunagi. Jah, ringiga minnes oleks vähem tüli tulnud, kuid see oleks tähendanud seda, et Demetri oleks kellegi allunud, seda ei saanud ta lubada. Keegi ei käsutanud teda, eriti koolikaaslased.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:14

Kui poiss teda lükkas tuli see nii äkitselt, et Drago oleks peaaegu ninali käinud. Tema ju sellega ei arvestanud, et võib koolipeal kellegi sellisega kokku saada. ""Jah see oli kohutavalt raske."" lausus Lucy kindalt käsi vaheldi pannes, ning poisi maja tuvastada püüdes. Loomulikult arvas ta, et poiss on mõni endast väga heal arvamusel olev dork.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:21

"Sa peaksid seda harjutama, tead, äkki muutub liikumine kergemaks?" arvas Demetri, näol kena irve. Sebastian silmitses tüdruku käsi mis nüüd vaheldi olid sätitud ja tõstis oma pilgu: "Tore, et sain aidata. Tead, su väikese probleemidega." Mis majast tüdruk ise oli? Demetri polnud teda varem näinud, mõni liiga julge Huff äkki?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:25

Dragona vaid kortsutas kulmu enne kui lausus. ""Mul ei ole ühtegi väikest probleemi."" lausus Drago kindalt. ""Aga mul on üks suur probleem, ja see oled sina."" lisas ta nagu möödaminnes. ""Mis majast sa oled?"" küsis ta siis otsekoheselt nagu alati, kui ei tuvastanud poisi riietelt maja vappi, või värvi. Ilmselt oli ta lihtsalt pime aga mis siis ikka teha.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:36

"Ma arvan, et meil mõlemal on sarnane probleem... Vaata, minul on probleem, et mina su probleem olen. Selle probleemi peaks ära lahendama," lausus Demetri ja silmitses tüdrukut nagu oleks too hulluks läinud. K u s t majast ta on??? "Sa oled tulnukas või? Kuu peal elasid," fakt tegelikult, mitte küsimus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:39

""Ja kuidas see lahendamine välja näeks?"" küsis Drago poisi järgmiste sõnade peale taas kulmu kortsutades. ""Tegelikult ei ole ma mitte tulnukas vaid Slytherin ja ma ei elanud kuupeal, vaid käisin Drumistrangis."" teatas Lucy, nagu oleks see auasi. No võib-olla Slytherin olemine oligi.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:45

"Sa ei käinud Drumstrangis, sellist kooli pole olemas," ütles poiss ja irvitas, idioot. "Ning end isiklikult Slytherin'iks pidada on... Sa pead endast väga heal arvamusel olema. Sa oled Slytherin'lane siin. Jäta see endale meelde," lisas poiss ning silus ühe käega oma sassis juukseid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:53

""Drumistrangis."" parandas Drago ennast veidi hilinenult. No mis sa teed, kui suu sassi läheb? Ülejäänud poisi juttu lasi ta kõrvust mööda kommenteerides vaid ühte kohta. ""Ma ei ole endast niiheal arvamusel, kui sa."" teatas ta, ning see oli tegelikult mõeldud solvanguna, kuid väga õnnestuda see ei tahtnud.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 19:57

"Ole nüüd, Drumistrangi pole ka olemas," ütles Demetri ning ta näost oli näha, kuidas ta seda nautis. Kaks korda, kaks... "Isegi mina tean seda," ütles ta, justkui oleks see ime. "Ma tänan," lisas ta veel, oli see solvang? Kõlas natuke nagu kompliment, mitte et poiss poleks aru saanud, et teda püüti solvata. Hehee, naljakas. Win, win.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 20:01

OT: No shit ma ei oska seda nime kirjutada -.-

"No ma ei oska seda hääldada." andis Drago lõpuks alla. No mida sa teed, kui keegi geenius on koolile sellise nime pannud. Sigatüügas oli palju lihtsam. Ülejäänud juttu peale ta oskas vaid jälle kulmu kortsutada. Ausalt öeldes olid ta ajud omadega täiesti läbi suutamata ühtegi normaalset solvangut meenutada.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 20:17

"Sa käid neli aastat ühes koolis ja ei oska selle nime öelda, kuidas sa elus hakkama saad?" küsis poiss ja ta hääles oli kuulda 'siirast' imestust. Mis tüdrukuga juhtus, see, et oma kooli nime ei oska, pehmelt öeldes... Haletsusväärne. See oli väga hea nimi muide, tõesti oli selle kooli asustaja geenius. See polnud irooniaga öeldud muide, selle kooli tase pidi hea ka olema.
"See on D u r mstrang," venitas poiss nagu oleks see ilmselge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 20:21

"No saan vot." teatas Drago. Siiamaani oli ju saanud? Ega sul oma koolis keegi ei tulnud ju vastu, ega hakkanud küsima kus koolis sa käid, sest see oli ilmselge. "Jätan meelde." teatas Lucy oma väärikus riismeid kokku pühkides. Midagi ta pidi ju ütlema, mitte lollaka näoga pealt vahtima nagu mingi dork.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 20:24

"Ma imestan," mainis Demetri, ta lihtsalt pidi seda ütlema, aga oma kooli nime siiski võiks teada? Ta kohe ei saanud seda jauramist jätta, see pakkus talle palju lõbu. "Parem jäta jah," nõustus ta siis tüdrukuga, Durmstrang'ist tulles oli vist päris kerge Slytherin'i saada, seal olid kõik sellised, kuidas öelda? Külmad?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 20:28

"Imesta edasi." lausus Drago. Mis seal imestada? Mõned olid sellised nagu ta, ega siis egoistid sinna midagi parata saanud, et nad üks maailmas ei elanud. "Mis klassis sa käid?" küsis Lucy hetke pärast. No kaua nad ikka selle kooli nime kallal jauravad? Tüdruk juba igatses teema vahetus, ja kuna poiss teemat ei vahetanud, tegi ta seda ise ning küsimus mille ta esitas, oli lihtsalt suvaline mis pähe kargas.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyLaup Okt 29 2011, 22:12

Dragona River kirjutas:
vaid käisin Drumistrangis.[/color]


OT: DURMSTRANG* Jeesas mis seal niiii rasket on?? -.-
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:07

"Imestangi edasi," lubas Demetri ja noogutas hoogsalt, lause kinnituseks, tegelikult tundus lihtsalt nii lahedam. "Ma olen viisteist," ütles poiss tüdrukule, järeldas sellest mida tahtis, näiteks seda mitmendas klassis ta käis, ta võis olla ka teistest vanem neljandik või noor kuuendik muide. Vajalik info.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:09

"Edu sulle." arvas Dragona. "Siis viies klass?" järeldas ta. Mingit neljandiku või kuuendiku ta pakkuma ei kavatsenud hakkata. Viies klass tundus loogiline.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:17

"Ma tänan," ütles poiss, mängis viisakat, "kui sa nii arvad." Demetri toetas end vastu seina ja sulges silmad. Miks ta üldse siin selle tüdrukuga rääkis? Ega ta sellega midagi ei saavutanud... "Ma lähen ära," arutles ta, silmi avamata, jah nii ta teebki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:20

"Tegelikult ei tahaks ma midagi arvata, vaid kindel olla, et sa oled mu klassi kaaslane." lausus Dragona, kellel oli suva, kuidas ka see lause ei kõlanud. "Miks sa siis paigal seisad?" tundis Da huvi. Kui inimene ära kavatses minna, siis ta ju tavaliselt ei seisnud paigal võivmis?
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:23

"Ma olen su klassikaaslane tibuke, sul läheb tüütuks? Võimis?" küsis ta, ega teinud tüdruku teisest lausest väja. Ta lihtsalt astus temast paar sammu eemale, ning hõikas: "Ma liigun juba." Demetri arust oli see lihtsalt väga vajalik lause, mõni inimene mõtles, enne kui midagi tegi, äkki pidi ta elu üle tõsiselt järgi mõtlema?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:26

Drago pidi tahtmatult selle 'tibuke' peale muigama, ta kohe lihtsalt ei saanud teismoodi. "Ma näen." teatas Drago. Ta polnud pime, et ei näinud, mida inimene tegi või ei teinud, ega kurt, et mitte kuulda mida keegi ütleb.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel EmptyPüh Okt 30 2011, 01:28

"Tore, nägemist siis, meeldiv tutvuda vms, vahet pole," pomises Demetri ja kõndis ärritavalt aeglaselt tüdrukust eemale, arvatavasti nad enam ei kohtu, ei olnud selline Demetri suhtlusringkonna tüüp. Neiul vedas ka, et poisil hea tuju oli, muidu oleks ta peale lihtsalt karjutud ja siis edasi tõtatud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Neljandal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Neljandal korrusel   Neljandal korrusel Empty

Tagasi üles Go down
 
Neljandal korrusel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Seitsmendal korrusel
» Seitsmendal korrusel
» Mingi koridor, migil korrusel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: