Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Seitsmendal korrusel EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Seitsmendal korrusel EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Seitsmendal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Seitsmendal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Seitsmendal korrusel EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Seitsmendal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Seitsmendal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Seitsmendal korrusel EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Seitsmendal korrusel EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Seitsmendal korrusel

Go down 
3 posters
AutorTeade
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:07

Albus jalutas rahulikult mööda koolimaja, ta tuju polnud just kiita, kuid välja ta seda ei näidanud. Peites ennast maski taha, mille hiljuti peale enesetappukatset vorminud oli, et püüda vältida küsimusi, selle kohta, kus ta oli kogu suve. Rubra jäi seitsmendal korrusel seisma, ning äkiline mõtte mis ta pähe tungis sundis poisi istuma. Mitte lihtsalt maha istuma, vaid täielikult Isis'st jäljendama, istudes rätsepaistesse, nagu Nigra alati tegi, kui tal hea tuju oli.
Tagasi üles Go down
Johanne Friis
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Johanne Friis


Postituste arv : 162
Join date : 13/06/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:14

Alice tahtis kellegiga rääkida, inimesi otsides oli ta jõudnus seitmendale korrusele, kus ta nägi üht vanemat poissi ta läks rõõmsalt tema jjuurde ja ütles:"Tere"ennast tutvustades lisas ta:"Mina olen Mary.Pikemalt Mary Alice Badminton."
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:16

Albus pidi ikka imestama, kui kiiresti inimesed kellegi juurde läksid ning ennast tutvustama kukkusid. Siiski poiss varjas oma imestust. "Tere." ütles ta tavapärasel toonil vastu ning tõusis püsti nõjatudes vastu seina. "Mina olen Rubra." ütles ta siis võib-olla liiga ametlikult oma kolmanda nime ning mõõtis pilguga tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Johanne Friis
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Johanne Friis


Postituste arv : 162
Join date : 13/06/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:19

"Rubra?Ma teadsin sind kui Albuse nime all."ütles Alice natuke imestunult.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:20

"Teatsid?" küsis Albus ning ta hääl muutus kergelt süngemaks. Kust tüdruk seda veel teadma pidi? Enda teada polnud ta neiut veel koolis kohanud.
Tagasi üles Go down
Johanne Friis
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Johanne Friis


Postituste arv : 162
Join date : 13/06/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:23

Mary vaatas maha:"Terve kool teab seda, et sa nii õelda ellu ärkasid."ütles Alice süngelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:25

Albus noogutas. See oli usutavam, kuigi poiss olek teada tahtnud kust see jutt alguse sai. "Siis peaksid teadma, et mul on kolm eesnime. Albus, Edward ja Rubra." lausus ta kergelt jaheda noodiga.
Tagasi üles Go down
Johanne Friis
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Johanne Friis


Postituste arv : 162
Join date : 13/06/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:30

Mary noogutas.Albusele ei tundunud see teema meeldivat nii, et Alice üritas juttu mujale viia.Tüdruk ei teadnud mis klassis poiss käis ja see viga tuli parandada:"Ja mitmendas klassis sa käid?"küsis Alice lõpuks.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:33

"Seitsmendas." vastas poiss teema vahetusest natuke elavnedes. "Sina?" küsis ta siis erilise muutuseta hääles vastu, ning vaatas tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Johanne Friis
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Johanne Friis


Postituste arv : 162
Join date : 13/06/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:36

Mary vaatas enda ette natuke piinlikust tundes.tüdruk ei tahtnud valetada:"Kolmandas"ütles ta siis ausalt ära.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:38

Albus noogutas. "Seega oled sa 13?" oletas ta siis. "Mis majas sa oled?" küsis Rubra järgmise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:45

"Loogiliselt võttes olen ma jah 13"Alice muigas"ja ma olen Ravenclawis, sina?"esitas tüdruk küsimuse vastu.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:47

"Hufflepuf." vastas poiss "Ja kui loogiliselt ei võtta, siis sa ikka oled 13?" küsis ta siis enne kui sõna sabast kinni sai. Rubra teadis väga hästi, kui halva sõnastusega see küsimus tulnud oli.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:49

"Mida sa ütlesid?"küsis Alice poisilt üle ta ei olnud just hästi aru saanud"13 olen ma küll ükskõik mis pidi vaadata."lisas ta veel.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyTeis Aug 23 2011, 21:54

Albus noogutas. "Mis tunnid sa võtnud oled?" küsis ta lambist öeldes välja esimese küsimuse mis talle pähe tuli.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 18:19

"Sa mõtled lisa tunde?"küsis tüdruk üle.Mary ei kavatsenudki kõiki tunde ette lugeda.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 18:21

Albus mõtles hetke. Ta ei teadnud ise ka mida mõelnud oli. Siiski ta lihtsalt noogutas tüdruku küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 21:12

"Maagiliste Olendite Hooldamine,Ennustamine ja Mugu-Uuringud"ütles tüdruk üritades meenutada, mis tunnid ta oli võtnud."Ja sina?"jüsis Mary Edwardilt.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 22:26

"MOH, Lendamine, MJVK, muundamine ja nõiajoogid." vastas poiss lihtsalt kõik tunnid mis ta võtnud oli.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 22:35

"Need tunnud olid juba enne kolmandat klassi ju."ütles Mary, poisile samal ajal otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 22:44

Albus kehitas õlgu. "Ma ei ole rohkem tunde peale nende võtnud." arvas ta lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel EmptyKolm Aug 24 2011, 23:06

Mary muigas:"Järelikult pole saa eriline nohkar."Tegi tüdruk järeldused."Kuid ega mina ka ei ole."lisas ta igaks juhuks, et kahtlusi ei tekkiks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Seitsmendal korrusel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Seitsmendal korrusel   Seitsmendal korrusel Empty

Tagasi üles Go down
 
Seitsmendal korrusel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Seitsmendal korrusel
» Neljandal korrusel
» Mingi koridor, migil korrusel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: