Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:34

Muidugi James ei unustanud vangikoopaid tema ilusas lossi tuuris, mille ta Molly jaoks ekstra korraldas. Puhketuppa astudes ta peaaegu minestas, iludusest. See oli ilus umbes nagu tema kodu elutuba, selline mugav, roheline. Tüdruk läks hea meelega ühele tugitoolile logelema ja seda ta ka tegi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:37

Megan, kes oli mingi eriliselt paha tuju endale kuskilt saanud, astus vingudes puhktuppa. Hetke pärast oleks ta üllatusest peaaegu maha kukkunud, aga neid suutis veel kinni haarata. Raskelt hingates kõndis Megan puhketoas ringi ning vaatas seda imelist vaatepilti.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:39

Üks tüdruk oli Ann'iga ühinenud. Noh, Slytherinist võiks ka kedagi tunda. Kuigi tüdruk nägi pisut vihane Molly jaoks ütles Molly ikkagi võõrale tere.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:41

"Tere," lausus ka Megan, lakates tuba silmitsemast. Selle asemel jalutas neid rahulikult tolle tundmatu poole ning võttis istet diivanil. "Kas sina korraldasid selle mulle?"
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:43

''Mille?'' vaatas tüdruk talle otsa küsitleva, mis-ma-tegin pilguga talle otsa. Ta just saabus siia kooli dziisas kristus.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 20:47

"Noh, need kaunistused," lausus Megan. "Sa ikka oled slytherinlane, eks?"
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyKolm Okt 26 2011, 21:59

''Millised kaunistused? JAh, olen muidugi'' küsis ja ütles tüdruk võõrale.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:26

"Ah, ei midagi," pomises Megan. Küllap ta oli lihtsalt hulluks läinud. "Kuidas sind ära sõõlati? Sind pole ma ennem näinud."
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:29

''Ma olen uus siin,'' ütles tüdruk lüidalt proovides vastata kahele küsimusele ühe vastusega. ''Veel küsimusi?''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:30

Megan noogutas. "Sa käid siis vist esimeses? Vanematesse klassidesse küll poole pealt vastu ei võeta." Ta võis muidugi eksida.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:32

''Sel juhul ma olen erand, ma olen kuuendas,'' ütkes tüdruk võõrale. ''Ma olen Molly, muidu.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:53

Megan noogutas uuesti. "Ma olen ka kuuendas, muide," lausus ta, "Megan."
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 10:54

Tüdruk noogutas. ''Väga tore, võid mind Ann'iks kutsuda, mu teine nimi..''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 11:04

"Ann," noogutas Megan ja siis taipas. "Mu teine nimi on ka Ann! Megan Ann Breacky!"
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 11:06

''Oh kui tore!'' ütles tüdruk rõõmsalt, ''Tegelikult mu päris teine nimi on Annslé, kuid kõik kutsuvad mind Ann'iks.'' Vau, jälle vähemalt keegigi, kellel on temaga sama perekonna nimi.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 11:09

"Jah," nõustus Megan rõõmsalt. "Aga mis su perekonnanimi on?" Kes teab, äkki sugulased.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 11:10

''Ward,'' ütles Molly lühidalt. ''Molly Annslé Ward.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 12:35

Megan noogutas jälle. "Kaua sa juba koolis oled olnud? Millal tulid?"
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 12:39

''Mingi paar päeva, paar päeva tagasi tulin,'' vastas Molly Megani küsimustele.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 12:42

"Seega ürpis uus," lausus Megan muiates. "Kust sa puhketoa üles leidsid?"
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 12:47

''Üks poiss Ravenclawist, kellega ma sain tuttavaks tegi mulle tuuri ümber lossi,'' ütles tüdruk lõbusamalt. Kas ta lisab ka veel juurde, et ta läheb temaga ballile? Ah ei, las Megan ise arvab või siis homme imestab.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 13:22

"Ma ei soovita dorlastega jantida," lausus Megan, "huffid niisama lollid, Ravenclaw on kõige normaalsem Slytherini järel." Neid mõtles hetke ning jätkas: "Sa tead, et tuleb maskiball? Homme või ülehomme, ma ei mäleta hetkel."
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 13:29

''Dorlased on suva, sama käiv huffide kohta ja Ravenclawiga olen nõus,'' nõustus tüdruk Megani majade arvamustega. ''Ma tean, et maskiball tuleb, kuulsin, homme tuleb.''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 13:38

"Sa lähed ilmselt üksinda, jah?" küsis Megan.
Tagasi üles Go down
Molly A. Ward
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Molly A. Ward


Postituste arv : 176
Join date : 25/10/2011

One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] EmptyNelj Okt 27 2011, 14:18

''Imelisel kombel, ei,'' ütles tüdruk rõõmsamalt. ''Ma lähen selle sama Ravenclawi poisiga, ta ise kutsus mu välja.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]   One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D] Empty

Tagasi üles Go down
 
One for all and all for one [mul suva mis teema pealkirjaks tuleb hetkel :D]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Harjutamine tuleb kasuks.
» *Teema pealkiri*
» Teema põhjatornis
» *teema pealkiri*
» Täna tuleb põnev õhtu..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: