Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Midagi mis ei ole igavus EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Midagi mis ei ole igavus

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:23

Bella sammus enesekindlalt järve äärde. Ta vahtis tuimalt kaugusesse.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:26

Isis oli hetkel hüppertujus. Kogu maailm tundus nii ilus ja lilleline, kuid ta seal venna käeotsas kõlkudes järve poole kepsles - või siis pigem Al'i selle suunas tiris.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:28

"Ohhh, jälle mingid jõnpsikad ronivad minu rahu rikkuma. Ma nelile alles veel näitan" mõtles Bella vihaselt."Midade tahate?" küsis ta kurjalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:35

"Seda mida sa ei taha." teatas Isis ninakalt, mingile tibile kes endast ilmslet väga palju arvas. Albusel jättkus oma klassi kaaslase jaoks vaid külm pilk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:39

"Ahhh, mis kõigil viga on?" küsis Bella vihaselt teisele tüdrukule lähenedes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:41

"Kõigil?" küsis Isis kulmu kortsutades. "Minul on viga see, et ma olen hull, aga minu teada, on Jack, Albus, Syd.." Isis loendas enesekindlalt veel poolsada nime üles enne kui oma lause lõpetas. "ja Athena täiesti normaalsed." teatas tüdruk, Albus't õlale patsutades, ning siis vennast eemale tõmbudes, ning blondule vastu astudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:46

"No Jack ja Annie on normaalsed aga Sydi ma ei tea" lausus Bella oma kontsaga maa sisse veel sügavamat jälge lükates.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:48

"Siis oled sa uus." arvas Isis, kui võõras ütles, et ta Syd'i ei tea. Kõik teatsid Syd'i ja kõik teatsid teda, ja nad oma korda teatsid ka veel kõiki, võib-olla, et isegi paremini kui Wanda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:50

"Ma ei ole uus," karjatas Bella."Ma lihtsalt ei pea kõigiga kokku puutuma," lausus ta siis kidlalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:52

"Aga närvi lähed kiiremini, kui trahhtagumikuga skruut." arvas Isis lõbusalt. "Tead, sa võiksid Isabella'ga ülbus karika nimel võistlema hakkata." lisas ta siis nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:55

"Ise sa oled mingi kuradi siga," lausus Bella ülbelt."Ja karikast rääkides, oleksin mina kindlalt võitja," sõnas ta õelalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 21:58

"Ma ei ole kuradi siga. Ma võin olla kuradi hunt, aga seaga pole mul midagi ühist." teatas Isis väärikalt. "Ja karikas on juba Isabella'le reserveeritud, niiet sul poleks sellele lootustki." ĺisas ta siis naeratades. "Ou, huntikene.." pomises Albus mingi hetk, vett jõllitades. Isis'e näkkist sõber vaatas sealt vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyLaup Okt 22 2011, 22:06

"Minuarust täpselt sea koopia," lausus Bella irooniaga."Karikas oleks MINU," lausus ta irvitadaes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 00:09

"Sa oled loll." lausus Isis veendunult, ning koperdas venna juurde, kes jätkuvalt veepinda jõllitas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 12:22

"Sa oled idikas," lausus Bella sellepeale tühjalt ja jalutas lähima puu juurde.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 14:49

"Ma olen seda juba pikemat aega kahtlustanud." möönis Isis, sõimu pilgates. Hetkepärast sumas süsimust hunt juba vees, püüeldes sügavamale oma näkkist sõbra juurde, samas kui Albus pöögi poole sammus, ning vilunult selle otsa ronis, jäädes ühele alumisele oksale istuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 20:53

"Mine jah, põgene ära," hüüdis Bella ülbelt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 20:55

Hunt suutis vaid uratada, kuid seda polnud vajagi, kuna Albus rääkis ta eest. "Isis ei põgene." kostus puuotsast vaikselt. Nigra oli selle ajapeale juba üpris sügavale sumanud, ning veest ilmus nähtavale ka teine kogu. Roheliste juustega kahkjas näkk, kes aasta tagasi oli olnud noor tüdruk, kuid nüüd andis juba naise mõõdu välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyPüh Okt 23 2011, 21:00

"No ja siis," lausus Bella. Mõne aja pärast sammus Jessica järve äärde."Tere, Albus," lausus Jessica tuttavat nägu nähes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 09:05

"Kas ma tunnen sind?" küsis Al kahtlevalt, kui mingi võõras dorklane ta juurde jalutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 12:27

"Issand jumal. Keegi ei tunne mind ära," lausus Jessica ohates."Kas ma olen siis nii palju muutunud," uuris ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 12:28

Albus kehitas õlgu. "Võib-olla on probleem minu mälus." pakkus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 12:31

"Kõikidel on midagi mäluga juhtunud," hüüdis Bella Jessica ja Albuse juttu kuulates.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 12:32

"Ja sul veel eriti." lausus Albus. No midagi paremat mida vastu sähvata pähe ei tekkinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus EmptyEsm Okt 24 2011, 12:39

Jessica purskas naerma, kuid Bella tõsist nägu nähes, lõpetas ta naermise ja ronis üles Albuse juurde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Midagi mis ei ole igavus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midagi mis ei ole igavus   Midagi mis ei ole igavus Empty

Tagasi üles Go down
 
Midagi mis ei ole igavus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Siis, kui midagi teha ei ole
» Igavus ja üksindus on vist toredad asjad...
» Midagi läks sisse..
» Tahan teha midagi keelatut...
» Söömas, muud midagi.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: