Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Niisama igavlemas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Niisama igavlemas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Niisama igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Niisama igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Niisama igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Niisama igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Niisama igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Niisama igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Niisama igavlemas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Niisama igavlemas

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:36

Jen sammus astonoomia torni. Tal polnud täna just kõige rõõmsam tuju. Ta istus ühe tooli peale ja vahtis lihtsalt aknast välja.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:48

Jack kõndis trepist üles astronoomia torni. Ta tõesti arvas, et see oli koht, kuhu tavaõpilased väga ei sattunud. Kohale jõudes kõndis ta Miranda'ast automaatselt mööda, tüdrukut tähele panemata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:51

Miranda märkas Jack'i kohe kui poiss oli sisse astunud."Heyy,!" hüüdis Jen arglikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:52

"Tervitus," noogutas Jack, oletades et see 'hey' oli temale mõeldud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:54

"Mis sind siia toob," küsis Jen juba rõõmsamaks muutudes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:56

"Lihtsalt tulin," kehitas Jack õlgu. Ta ei pidanud kellelegi aru andma oma käikudest. "Ja mis sa ise siin teed? Sa ikka tead, et sul on siin käimine keelatud?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 20:59

"Mudugi ma teadsin et ma ei tohi siia tulla. Aga mulle oli lihtsalt vaheldust vaja," lausus Jen ohates. Põhiliselt ta mõtles oma isast.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:05

"Ma võiks sult punkte maha võtta," lausus Jack. Ta imestas, et tüdruk juba minema ei hakanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:06

"Ma tean," lausus tüdruk ohates."Ma lihtsalt mõtlesin oma isale kes on surnud. Ma võin minema minna ka," lausus Jen kurvalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:08

"Tee, mis tahad," kehitas Jack õlgu. "Kui ma tahaks Slytherin'ilt punkte maha võtta, siis arvatavasti oleks ma seda juba teinud," lisas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:11

Randa naeratas, kuid siis voolas pisar üle tema põse. Kõik oli järsku muutunud nii külmaks ja kõledaks."Isa!"nuuksus Jen.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:12

"Ee, teda pole siin," kortsutas Jack kulmu. Jen oli hakanud vaime nägema või oli ta lihtsalt segast ajanud?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:14

Jen tõstis pilgu Jackile ja hakkas siis naerma:"Kas sa tead ka mida sa just ütlesid?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:19

"Ei, teda pole siin?" kordas Jack. Seda ta just oligi öelnud. "Mis nii naljakas?" küsis poiss, saamata aru.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:22

"Ma tõtlesin niiöelda kõva häälega ja sina arvasid et ma näen teda," lausus Jen edasi naerdes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:24

"Ahah," pomises Jack, see selgitas. Jen polnudki hull.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:31

"Mis muidu plaanis," küsis Jen veel muiates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:33

"Täna?" küsis Jack. "Midagi," lausus poiss. Taaskord ei pidanud ta oma tegemistest kellelegi aru andma. "Endal?" küsis Jack automaatselt vastu, mitte et see teda väga huvitanud oleks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas EmptyEsm Sept 19 2011, 21:36

"Eriti midagi," lausus Jen, kuid siis jooksis En Jack'i juurde ja puudutas teda."Sina oled kull!" hüüdis Jen rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama igavlemas   Niisama igavlemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Niisama igavlemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Igavlemas
» Igavlemas
» õues igavlemas
» Igavlemas.. jälle
» Istumas ja igavlemas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: