Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Õhtut nautimas - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Õhtut nautimas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:27

"Mis viga?" küsis Jack hooletult, kui Syd nende poole marssis. David'il tõesti ei vedanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:27

"Sydney paistis sellest nii mõndagi teadvat, mina ei tea millest te rääkinud olete. Vahet pole, ma austan su arvamust, aga ma tean mida ma tahan," Annie kortsutas kulmu ja mõtles Jacki viimase lause peale, "ei ole."
"Tere jälle," ütles Annie ja tegi Syd'i kuivaks, ta oli Annie'ga kenasti käitunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:29

"David on mölakas," teatas Syd mõrult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:31

"Selle pärast, et ta su vette viskas?" kortsutas Jack kulmu. Üsna julm.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:32

"Jah!" kostis Sydney raevukalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:33

"Mina pahandaksin, kui too David mind vette viskaks," toetas Annie Syd'i ja jättis mainimata, et kui Jack seda teinud oleks ta vihaseks ei saaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:34

"Siis ka, kui mina seda teeks?" küsis Jack ning vaatas asja kaaluvalt järve poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:35

"Viska Annie vette!" käskis Syd rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:37

"Ei, ma ei oleks pahane," ütles tüdruk, kuid lisas: "Ma võtaksin enne saapad ära, need on nahast."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:41

"Ära näe vaeva," arvas Jack. Tal polnud kavas Annie't praegu vette visata. Eriti, kuna Annie ei kavatsenud vihaseks saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:42

"Ma juba lootsin," ütles tüdruk veidi pettunult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:43

"Millal siis see sõda tuleb?" uuris Syd sujuvalt teisele teemale üle minnes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:46

"Ei tule, pole vaja. Sõjas on võimalik kaotada, sõda võidetakse lahing haaval ja meil pole nii kaua aega," ütles tüdruk üpris veendunult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:46

"Mis sõda?" küsis Jack, oli ta ajast maha jäänud?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:47

"Plaan oli sõda pidada, võitja saab sinu endale. Ma pole nõus," selgitas Annie, kuidas Jack sellest ei teadnud?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:51

Jack kortsutas taas kulmu. "Kelle idee?" küsis ta siis, mittemidagiütleval toonil. See oli kahtlane, isegi tema jaoks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:52

"Eee, Sydeny vist? Pole kindel." Annie siiski kahtles, see teema oli lihtsalt kuskilt ülesse võetud. "Vabandust Syd, aga ma pole lubanud, et ma kaasa teen."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 16:42

"Siis teeme ilma sinuta!" nähvas Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 16:46

"Syd, ma tõesti hindan sinu püüdlusi, aga praegu me oleme võitnud eks? Siis, kui nemad tüli norivad, siis teeme, ma ühinen siis ka. Ise ei lähe kaklema," teatas Annie otsustavalt, ning see oli ka tõsi, et tal oli auhind juba käes ja ta oli asjade praegu seisuga igati rahul.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:24

"See tähendab, mida?" ei saanud Jack ikka aru. Kes omavahel sõdisid? Ja mis osa temal selles oli?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:26

"See tähendab seda, et kellegil tuli geniaalne idee pidada tüdrukutesõda, võtja saab sinu endale. Oleksid olnud blondiinid versus brünetid," tüdruk pööritas silmi nagu see oleks olnud arusaadav, "brünettide tiimis oleksime olnud mina, Syd, Mia, Megan ja Blondiinide Alexa, WC, Cathy."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:32

"Keegi oleks sellest mulle ka rääkinud?" küsis Jack. Väljavaade olla kellegi "auhinnaks" polnud ahvatlev. "Nii lapsik," pomises Jack, täpsustamata mis täpselt oli lapsik. Lihtsalt tema arvamus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:33

"Sellepärast, me seda ei korraldagi," lisas tüdruk, kuidas võis Jack arvata, et nad seda teevadki?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:35

"Tore sel juhul," arvas Jack. "Tegelikult oleks teist võinud kõike oodata," lausus poiss hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 EmptyReede Sept 16 2011, 21:37

"Ahah," ütles tüdruk, mõtles hetke ja suudles siis Jack'i. "Sul on vist õigus," pomises tüdruk ja muigas, endal silmad kinni. See võis koomiline vaatepilt olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtut nautimas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtut nautimas   Õhtut nautimas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Õhtut nautimas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hommikusööki nautimas
» Enne õhtut...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: