Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väike pidu - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väike pidu - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väike pidu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väike pidu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väike pidu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väike pidu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väike pidu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väike pidu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väike pidu - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väike pidu

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:33

'' Ole siis, aga ära hirmuta mind. '' ütles Jenny tantsu peatades ja seda ütledes rangelt. '' Aga võibolla sa hakkad mulle maduna ka meeldima. '' ütles Jenny ja jätkas tantsu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:37

,,Olgu," vastas tüdruk talle ning oli jälle madu. Ta läks Syd'i juurde ja hakkas teda oma peaga tonksama, tahtes, et tüdruk teda paitaks. Nagu kass, tegi Ven endal mõttes märkuse. Sa ei ole Sireen, eksole, tegi ta teise märkuse peas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:39

Syd silitas madu õrnalt ja naeratas kergelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:43

Madu susises rahulikult ning ta hakkas minema ettevaatlikult Jenny poole. Ta ei tahtnud tüdrukut jälle ära hirmutada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:46

'' Ma ei karda. '' sosistas Jenny ja pani silmad kinni.Jenny tegi silmad lähti ja nägi madu enda poole tulemas.Jenny vaatas teda ja ei kartnud enam.
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:48

Mary astus tarvilikku tuppa sisse, kuna teadis, et siin käib väike sünnipaevapidu. Ta hoidis käes lilli jä pakki. Mary nägi siis sünnipäevalast:"Palju, palju õnne sulle!" lausus ta kinki üle andes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:49

Justin oli kuulnud koridoris mingit kära ja otsustas tulla vaatama,,Ee.. Tere,Ega ma ei sega?''Kogeles Justin nähes teisi tantsimas ja niisama lõbutsemas
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:51

Madu pööras pead, et näha uusi tulejaid. Ta susises rõõmsalt, andes teada, et nad peavadki siia tulema. Kuigi tüdruk sai aru, et keegi seda ei taipa, susises ta siiski rõõmsalt uuesti .
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:52

Mary nägi ühte ilusat poissi sisse astumas. Ta läks tema juurde. "Tere, mina olen Mary!" lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:53

Syd muigas. Jälle mingi paarike? küsis ta endalt mõttes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:56

'' Venfacie, tule siia. '' palus Jenny. '' Mul on midagi vaja öelda. '' ütles Jenny talle otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 19:56

Mary vaatas Sydile otsa. Ta sai aru et Syd mõtles neist kui paarikesest ja sellepärast raputas Mary Sydile õrnalt pead.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:00

'' Ma lähen puhketuppa, Venfiace, kui tahad tule. '' ütles Jenny ja lahkus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:01

Luna astus tuppa, kus sünnipäeva pidu peeti. ,,Palju õnne sünnipäevaks!" ütles ta, kui märkas Maryt
, kellel oli siis sünnipäev. Ta viis talle väga suure suure paki. ,,Tee kiiresti lahti, eks," ütles ta talle tungivalt. Tüdruk ulatas selle Maryle ning jäi ootama tüdruku reageeringut.

***

Madu oli märganud blondi tüdrukut. Ta teadis, kes see on ning ta tahtis temaga kohe rääkida. Seega muundas ta tagasi ennast inimeseks ning läks Luna juurde. ,,Hei, Luna, kas ma saaks sinuga rääkida?" Nähes tüdruku imestunud ilmet lisas ta kiiresti ,,Ainult korraks. Ootame, kuni Mary selle paki avab, siis, eksole?" Nähes tüdruku noogutamist jäi ta ootama, millal Mary paki lahti teeb.


OT: Seal on öökull.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:05

Jane võttis lõpuks oma kingituse sülle ja paitas teda.Kui ta lõpuks pea tõstis nägi ta, et inimesi oli palju juurde tulnud ta ei viitsinud nendega suhelda ja vaatas siis Nessy poole oodates, et tüdruk midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:07

Kuna poiss ei vastanud talle, siis läks Mar Janei juurde."Hei, Jane!" hüüdis tüdruk energiliselt.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:09

"Hei,Hei."ütles Jane korraks tüdruku poole vaadates, siis pööras ta pilgu jälle oravale.

OT:Me tegelikult ju ei tunne.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:12

Jenny kõndis tagasi, sest kippus puhketoas igavaks. ''Tere kõigile jälle!'' ütles Jenny kõigile.
Tagasi üles Go down
Mary Kate Red
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mary Kate Red


Postituste arv : 120
Join date : 26/08/2011
Age : 30

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:13

OT: Aga ma olin võinud sind näha ja su nime kuulda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:14

,,Kuule, ma räägin sulle siis," ütles Ven ning tõmbas tüdruku kättpidi ühte varjulisse nurka. ,,Ma usun, et sa oled sügisballist kuulnud. Ning ma olen kuulnud, et sa oled metramorfomaag. Kas see vastab tõele?" küsis tüdruk talt kiiresti. Luna noogutas kiiresti ja lühidalt, ta ei saanud aru, mida Ven plaanitses. Aga Ven ei venitanud ning asus kohe asja kallale: ,,Ma lihtsalt küsin sult, kas sa saaksis palunpalun sügisballi jaoks muundada ennast poisiks ning tulla minu paarilisena?" Ta teadis, et see on hull mõte, kuid ta ei tahtnud üksi minna. Luna peas aga kihutasid mõtted väga kiiresti. Lõpuks aga ta noogutas. ,,Olgu," ütles ta juskui poleks Venficae midagi märganud. ,,Tore, saame homme neljanda korruse koridoris kokku," ütles ta ning suundus tagasi rahvamöllu keskele, jättes sinna Liina oma sassis mõtetega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:18

OT: Minu teada ei saa enda sugu nii muuta.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:20

OT: Metamorfmaagid saavad ennast niikaua muundada igatmoodi, kuni ei ilmne soolised takistused vms. Nii on vikipeedias kirjas. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:22

Juatin läks mõllu keskele,,Kellegi sünnipäev?''küsis ta siis peo kohta
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:23

OT: Ta ei muuda sugu, ta muudab ennast hästi poisisarnaseks Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 EmptyReede Aug 26 2011, 20:24

Jenny märkas, et ta teeb margi maha kui ta veel midagi ütleb.Jenny oli arg ja jooksis Ravenclawi puhketuppa.

OT: Prof. McGonall, kas sa saaksid Ravenclawi puhketuppa tulla või ma pean sinu kabineti tulema?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väike pidu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Väike pidu
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Väike jalutuskäik
» Pidu siseõues
» Väike tühi klassiruum
» Peale pidu
» Sydney väike toake

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: