Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väike pidu - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väike pidu - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väike pidu - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väike pidu - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väike pidu - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väike pidu - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väike pidu - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väike pidu - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väike pidu - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väike pidu

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:10

,,Ma ei taha teda ohtu seada," ütles Ven muiates. Ta teadis, et ta ei söö seda oravat ära, kuid ütles seda naljaviluks. ,,Olgu, nalja tegin. Ma võin ju animaag olla, aga ma ei hammusta," ütles ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:12

"Jah, " ütles Mary natuke kõheldes mõlemale tüdrukule. Ta hakkas uuesti tantsima. Käis "PARTY ROCK".
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:12

"Oleks tore jah,kui sa seda ei tee.Muidu tulen sulle kallale!"ütles Jane muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:14

Mary nägi natukene valge välja, Tal oli halb ja kõhe olla. Ta istus maha ja jõi kõrvitsamahla.Ta oli elevil, sest täpselt aasta pärast on ta täiskasvanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:17

[quote="Jennifer L. Salon"]Jenny jooksis kiiresti tagasi ja ulatas talle väikse kingipaki. '' Palju õnne sünnipäevaks! '' lausus Jenny ja ulatas tüdrukule paki.

OT: Seal on sees kaelakee kus on hõbe fotokaamera.

Väike pidu - Page 2 &docid=dqzeEc8rDYVrEM&w=500&h=329&ei=gadXTuHUCofQ4QSc04mUDA&zoom=1&iact=rc&dur=94&page=1&tbnh=137&tbnw=183&start=0&ndsp=29&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=125&ty=68[/quote)
OT:Kas see on päris kaamera?
Sorri et topeltposte!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:28

OT: Ei ole.

Jenny jooksis tagasi, sest sai aru, et pidu käib ikka. '' Tšau, aga ma ei tea su nimegi. '' ütles Jenny muiates.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:39

Rose jälgis ühe silmaga toimuvat ja sõi maiustusi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 17:39

Syd teadis, et Tarvilikus toas peaks mingi pidu käima. Tüdruk astus tuppa ja suundus ringi vaatamata maiustuste laua poole
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:05

Järsku tundid Vven, kuidas ta kõht oli õudselt tühi. Ta läks krõpsude juurde ja kahmas neid terve peotäie, et siis neid süüa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:30

'' Oh, need on Laysid. '' ütles Jenny ja jooksis krõpsude järgi. '' Kas keegi tantsima tuleks? '' küsis Jenny karjudes.Jenny liikus sünnipäevalapse poole. '' Kuule, aga mis su nimi siis ikkagi on ? '' ütles Jenny. '' Sõpru oleks vaja. '' lausus Jenny muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:38

"Grh," urises Syd ühe kihiseva keerukommi suhu pistes. See pidu polnud pooltki nii huvitav, kui tema ja Jack'i raju sünnipäev.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:45

'' TULGE KÕIK TANTSIMA! '' karjus Jenny, et kõik kuuleksid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:50

"Party rock is in the house tonight, everybody just have a good time!" laulis Syd täiest kõrist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:53

'' And we gonna make you lose your mind.Everybody just have a good time. '' laulis ka Jenny.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 18:57

Tüdruk otsustas, et tema peab ka lõbust osa saama, ning muundas ennsat maoks. Ta sisises rõõmsalt ning hakkas mööda põrandat tantsijate poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:02

"Oi, ussike," ütles Sydney armsalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:04

'' Väääääh!! '' karjus Jenny ja jooksis nurka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:07

Madu sai aru, et mõnele ta ei meeldinud. Ta ei teadnud, kas keegi ussikeelt oskas, kuid sellegipoolest ei kavatsenud ta hirmutada, seega muundas ta tagasi ennast Vaniks. ,,Kardad madusi?" küsis ta tüdrukult, kes oli nurka jooksnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:10

'' Mhm. '' noogutas Jenny. '' Ma pole elusees näinud sellist inimmadu. '' ütles Jenny ja kõndis tagasi tantsupõrandale. '' Saad ju aru küll. '' ütles Jenny muiates. '' Mina olen muidu Jennifer, kutsu mind Jennyks. '' ütles Jenny ja vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:13

,,Ma olen Venficae," vastas ta tüdrukule, ennetades juba tema küsimust. ,,Ma pole inimmadu, vaid animaag. Ning ma usun, et sa ehmatasid. Paljud, kes mind sellises maskeeringus on näinud, on ehmatanud, aga ma ei hammusta, sest tegelikult, kui ma madu olen, on mu kihvad mürgised.". Ta teadis, et ta jutt võis olla natuke segane, kuid see-eest teavad teised, et ta võib olla ohtlik kui valesti temaga ümber käia.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:16

"Nii armas madu oli," torises Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:19

'' Tore sõpradeks saada, Venficae. '' ütles Jenny ja mõistis tema jutus öeldut. '' Aga läheme raamatukokku, mul on vaja ühte raamatut. '' ütles Jenny. '' Tuled ? '' küsis Jenny.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:20

,,Ei, tundub et keegi tahab mind ikkagi siia," vastas tüdruk, pidades silmas Syd'i.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:23

'' Seda siis küll. '' ütles Jenny. '' Aga ma jään ka siis siia! '' ütles Jenny ja jooksis tantsuplatsile ja hakkas tantsima.

OT: Ma sain RAVENCLAWI!Juhuuuuu!!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 EmptyReede Aug 26 2011, 19:28

,,Kui sa nüüd põnnama ei löö, siis tundub et Syd tahab, et ma madu ikkagi oleksin," ütles Ven Jannyle justkui möödaminnes. Talle endale meeldis madu olla, siis oli mõnus, kuidas keha mööda külma põrandat libiseb... Tüdruk jäi Jenny vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väike pidu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike pidu   Väike pidu - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Väike pidu
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Väike jalutuskäik
» Pidu siseõues
» Väike tühi klassiruum
» Peale pidu
» Sydney väike toake

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: