Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ärge .. See pole õige viis.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ärge .. See pole õige viis..

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:33

Lilý jooksis sirgelt keelatud mestsa kõrvus kajamas laul mida ta nüüd ainult mõttes kuulas, ennast rahustada püüdes.
Spoiler:
Järgmiseid salme ta ei mõelnud vaid jäi ühe puunajale hinge tõmbama. Ma pole mingi mere mees! See lugu on vale.. ei püüdnud ta end enam rahustada, vaid asus loo ümber mõtlemise kallale, alustades uuesti liikumist sügavamale metsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:42

OT:Kes viitsiks kassut vahetada?
Alice tuli metsa.Äkitelt kukkus ta ninali.Seejärel ajas Alice end püsti ja istus ühe puu alla.Äkitselt mõõdus temast üks tüdruk,,Hei!''ütles Alice tüdrukule järele sammudes,,Mis su nimi on?Ma olen Alice Brown''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:44

"Minu nimi on minu nimi." sisitas Sireen, kellel teistest juba siiber oli. Ta rühiks sirgelt edasi, otse sügavamale metsa, sinna kus ta pidi minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:50

Ot: Nunnu Essul mingi kuri plaan? Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:53

OT: Jah, aga ma pean selle plaani veel välja mõtlema scratch
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 15:57

OT: Kirjutad ühe puu oma verega Melanie nime täis ja ähvardad ta ära tappa, kirud natuke inimesi ja otsustad ülejäänud päeva 'head' nägu teha Very Happy Minu idee.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 16:01

OT: Oma verega? Ei, ta peab kellegi ära killima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 16:01

OT: Ühe armsa jänu, kelle näojooned on kellegi sarnased Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 16:02

OT:Pigem otsi mingi rott,tapa ära ja pritsi kõik kohad loomade verd täis ning tee ülejäänud päeva nägu nagu oleks sull hea tuju
,,ahsoo''ütles Alice ja läks tagasi.Mõnega kohe ei saa sõbrustafa
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 16:06

OT: Lilý ei ole selline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:21

Reg kõndis metsas ringi, kui äkki kuulis ta kellegi samme. Poiss ei olnud terve tee mitte kedagi silmanud ja seega otustas ta järele vaadata kas tegu on ikka inimesega. Paari minuti pärast paistis puude vahelt liikumist.
"Tere?" ütle poiss pisut kõvemini, kui tavaliselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:22

"TERE!" Lilý pea aegu röögatas ning hüppas puu otsa. Rikkudes sellega oma tavapärast prefektset käitumist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:26

"Mida?" pomises poiss ja vaatas tüdrukut. Too oli päris veider, inimesed ei olnud kunagi teda nähes puu otsa hüpanud. "On sinuga kõik korras?" küsis poiss, kuid oli päris kindel, et tüdrukuga on midagi lahti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:28

Lilý värises kergelt paremas käes pistoda mida ta polnud jõudnud ära panna. Enne kui poiss seda märgata oleks jõudnud libistas ta selle varukasse ning hüppas puu otsast alla, maandudes korrektselt ning sirgelt.


Viimati muutis seda Šhireena Lilý Šamaláý (Nelj Aug 18 2011, 22:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:28

Alica tuli metsa ja ronis puu otsa.Äkitselt libises ta mitme meetri kõrguselt ja kukkus raksatusega puust kugele alla,,Pagan!''pomises Alica ja proovis õnne teise puu peal.Seekord oleks ta peaaegu ühe poisi peale kukkunud kuid õnneks jäi mõni sentimeeter puudu
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:31

"Fu*k, mida sa teed?" küsis poiss, kuid hetke pärast pidi ta tunnistama, et see oli keegi teine. Siin metsas oli kahtlaselt palju ahvipärdikuid. "Jäid sa terveks?" küsis poiss, kui oli ehmatusets üle saanud ja aitas tüdruku püsti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:32

"Eba viisakas." ütles Lilý roppuse peale kulmu kortsutades ning pööras pilgu tüdrukule kes poisile peaaegu pähe oleks sadanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:33

"On jah, ma olengi selline," ütles poiss ja jälgis nüüd toda teist 'ahvipärdikut', "mida te seal puu otsas tegite?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:34

"Mina hüppasin sinna ehmatusest." vastas Lilý kõrgilt enda eest ning pööras kanna pealt ringi astudes veidi eemale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:34

,,Ronisin ja kukkusin kaks korda alla''ütles Alica ja läks kaugemale puu otsa ronima kust ta järgmisel hetkel lehehunnikusse kukkus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:37

"Kui sa juba kukkusid siis miks sa uuesti puu otsa ronisid?" küsis Reg ja tegi suured silmad. Nüüd viis ta pilgu ehmatanud tüdrukule. "Ma olen vist väga hirmus," ütles poiss muigega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:39

"Kohutavalt." nõustus Lilý sarkastiliselt. "Ma oleks hirmust peaaegu püksi teinud." lisas ta ennast ümber pöörates. Tüdruku kleit oli sama triigitud nagu ennem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:42

"Ning puude otsas ronimiseks sa kohe oskad riideid valida," ütles poiss. "Kui ma nii õudne olen, siis ma vist peaksin lahkuma," keegi ei olnud surnud ega vigastatud. Poisil ei olnud põhjust siia kedagi põetama jääda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:43

Alica kehitas õlgu,,Muud midagi pole teha''Järgmsel hetkel oli lica selle sama puu tipus kust ta alla oli kukkunud ja Alica sai napilt vältides kukkumist otsa tüdruku peale teisele puule kust ta oleks äärepealt alla kukkunud ja Alica ronis niimoodi järjest puult puule
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. EmptyNelj Aug 18 2011, 22:45

"Heaküll, jätkake oma tarzanimänge," ütles poiss ja kehhitas õlgu. "Headaega," lisas Reg ja heitis veel ühe pilgu veidratele tüdrukutele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ärge .. See pole õige viis.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärge .. See pole õige viis..   Ärge .. See pole õige viis.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Ärge .. See pole õige viis..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» On see õige koht?
» Ei, ma pole üldse unine *haigutus*
» Kas öö pole mitte ilus?
» Sest siin pole teemasi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: