Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
On see õige koht? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
On see õige koht? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
On see õige koht? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
On see õige koht? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
On see õige koht? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
On see õige koht? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
On see õige koht? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
On see õige koht? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
On see õige koht? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 On see õige koht?

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:02

Edward tuli körtsi ja tellis endale ühe võiölle.Seejärel istus ta ühe nurgas oleva laua taha.Edward rüüpas enda võiõlut.Kurb oli lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:08

Rebecca oli kuulnud, et Siganurme on lahti. Kuna seda juhtus päris harva, oli tüdruk kohe otsustanud tšekkama tulla. Neiu sisenes oma lemmikusse kohta - Kolme luua kõrtsi ning suundus leti äärde. Tüdruk tellis endale ühe võiõlle ning maksis selle eest. Becca polnud seda juba ammu joonud. Siis vaatas tüdruk kõrtsis ringi. Võibolla oli kell liiga palju, aga kliente oli lihtsalt vähem kui tavaliselt. Beck märkas ühte head kohta kõrtsi nurgas ning hakkas sinna poole minema. Kui ta aga kohale jõudis märkas ta, et selle laua ääres juba istus keegi. Mingi võõras poiss. "Um, tere," lausus Beck. "Kas tohib siia istuda?" ta oli juba selle laua juures ju peatunud. Muidugi oleks võinud ka mujale istuma minna.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:11

Edward noogutas.Peaasi et kaaslane liiga jutukas polnud ega närvidele ei käinud
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:13

Aga Rebecca kohe kindlasti oli jutukas. Tüdruk võttis siis istet, kuna poiss oli lubanud. "Rebecca," lausus tüdruk ning asetas oma võiõlleklaasi lauale. No nime pidi ikka ütlema ju?
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:14

,,Edward''lausus poiss tuhmilt,,Rawenclaw''kostis seepeale Edward.Loodetavasti kaaslase juhe jookseb kokku


Viimati muutis seda Edward Lars South (Reede Dets 30 2011, 22:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:17

Juhe jookseb kokku? Poiss võis sellest ainult unistada. "Mina olen Gryffindorist," lausus Becca, kui oli kuulnud, mis majast Edward oli.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:18

Edward proovis uuesti,,seitse''lausus ta muiates.Loodetavasti ei saa nüüd Rebeca aru
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:20

Rebecca saab aru küll. "Kuus," vastas tüdruk, Edward'i moodi. Mis sõna järgmiseks tuleb, huvitav?
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:21

,,ordu''lausus Edward naeratades.Nüüd peab küll juhe kokku jooksma
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:23

Rebecca mõtles hetke ning kortsutas siis kulmu. "Mida sa ütlesidki?" küsis tüdruk. Nüüd ta ei saanud pihta, seda küll.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:26

Edward naeratas,,Ma kuulun fõõniksi ordusse''lausus ta,,Jäidki jänni''naeris ta,,sa lausa oskad inimestel tuju heaks teha''lausus Edward.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:27

"Oh," lausus Becca, seda see ordu siis tähendaski. Fööniksi ordu. "Jah, ma olen osav," lausus tüdruk naeratades ning võttis oma võiõllest ühe lonksu. "Sul oli halb tuju?" tema polnudki ennem tähele pannud. Samas ei hakanud Becca küsima, miks, kui poiss tahab siis räägib ise.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:29

,,urb tuju''parandas Edward,,Sest ma olen hale.Kõiges''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:31

"Seda ma ei usu," lausus Becca. Ilmselt oli poisil lihtsalt väike enesehaletsusmoment? Kõiges ei saanud ükski inimene hale olla. Nii vähemalt Becca arvas. "Aga miks sa nii arvad?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:35

,,Kohe näed''lausus Edward ja võttis võlukepi välja ,,WIngardium leviosa''lausus ta ja nõksutas poole andmeliigutuse pealt võlukepiga ,kuid õlu muutus hoopis millegiks rubiinpunaseks.Edward proovis seda ja krimsutas näga,,Bloody''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:38

"Oh," lausus Rebecca jälle, seekord kaastundlikult. "Aga milleski oled sa kindlasti hea ka," arvas tüdruk. "Muidu poleks sind ordusse ilmselt võetud? Kui sa mitte millegagi hakkama ei saaks," lausus Becca.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:42

,,Kui on midagi midama oskan,on see lumos.Flagrate''lausus Edw võlukepiga end käekella poole suunates,,oih''lausus Edward üllatunult.Käekellale oli ilmunud leegitsevv rist
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:45

"Küll sa õpid need loitsud ka selgeks, sellepärast ju koolis käidaksegi," lausus Becca. "Võibolla sa peaksid lihtsalt võlukepi praeguseks ära panema," arvas Rebecca. "Ja su võiõlu on ilmselt rikutud, võibolla sa peaksid uue tellima?" pakkus Becca. Sellega saab poiss ju ikka hakkama?
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 22:47

,,Mul on parem mõte''lausus Edw,,haihtugu!Auguamenti!''veri kadus ja asemele ilmus vesi
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyReede Dets 30 2011, 23:36

"N2ed. See ju 6nnestus," lausus Becca. "K6ik polegi nii lootusetu," mainis neiu naeratades.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyLaup Dets 31 2011, 22:58

,,Mul imelik võlukepp''lausus Edwrd,,peaks mingiaeg uue ostma,sest see on selline,et vahest hakkab lampi suvalisis relvituks tegema.Ja ma vist tegin seal midagi valesti''selgitas ta,,Tahad,teen sulle tuliviski välja?See on suht hea,ükskord väiksena rüüpasin isa klaasist,kui me lekkivas katlas olime''
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyPüh Jan 01 2012, 03:13

Rebecca kull naeratas, kuid raputas siis pead. "Ei, t2nan. Ma ei joo eriti alkoholi," lausus Becca. V6i6lu ei l2inud arvesse. "Aga sa oled siis t2isealine?" uurris Rebecca.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyPüh Jan 01 2012, 14:31

,,17 jah''lausus Edward,,Kui kool lõpetatud,tahaks saada AUroriks,aga selleks pean ma võlukepi ära vahetama ja kõikides ainetes O saama,niiet mul seisab vägev õppimine ees''Poiss muigas
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyPüh Jan 01 2012, 14:39

"V2hemalt sa juba tead, kelleks sa saada tahad," lausus Becca m6tlikult. "Ma olen kindel, et sa oled v6imeline O'sid saama. Sa ed ju Ravenclaw'is, m6istust peaks sul seega olema," lisas Rebecca naeratades.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? EmptyPüh Jan 01 2012, 14:52

,,Ja see on mul geenides''naeratas Edward,,Minu suguvõsa ulatub kuskile keskaega ja kõik,kes minu suguvõsast on siin käinud,on olnud Rawenclawist.Ma kartsin alati Slytherini saada,sesst kogu mu suguvõsa on ainult üks puhtaverelisus,ei ühtegi segaverelist ega muguverelist,aga mulle meeldiks küll olla segavereline''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





On see õige koht? Empty
PostitaminePealkiri: Re: On see õige koht?   On see õige koht? Empty

Tagasi üles Go down
 
On see õige koht?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ärge .. See pole õige viis..
» Elas kord üks kõht, see läks tühjaks
» Ideaalne koht, näiteks surmasööjaga jamamiseks.
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Üks koht, mis näeb välja nagu koridor, mis see ka ilmselt on.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: