Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
kuuenda korruse koridor EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
kuuenda korruse koridor EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
kuuenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
kuuenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
kuuenda korruse koridor EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
kuuenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
kuuenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
kuuenda korruse koridor EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 kuuenda korruse koridor

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 21:52

Alica tuli koridori.Nüüd kus ta oli lõpuks McGonagali juurest ära saanud hingas ta kergendatult.Siiski oli üks asi nüüd hukas.Tal polnud võlukeppi mispärast olid tal imselt rasked ajad tulekul.Alica istus maha tegemata väljagi külmast
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 21:57

Annie jalutas koridorides ringi ja märkas Aliciat. Tüdruk tõstis tervituseks oma käe.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:00

,,Hei''pomises Alica,,mis teed ka?Muidu olen Alica Patil kui ma ennast tutvustanud pole''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:02

"Ma lihtsalt hulgun, Annie Fox," ütles tüdruk ja kükitas, et lahtitulnud tennisepaelad kinni siduda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:04

,,Aa.äkki siis hulgume koos?Ilma reegleid rikkumatta''tegi Alica ettepaneku
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:09

"Tead, ma püsiks paigal. Sorry," vastas Annie ja istus maha, "Mille huvitavaga sa hakkama oled saanud?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:14

,,Snape'i kabinetis korraldasin hävingu''pomises Alica ja jätkas,,Ning Snape konfiskeeris mu võlukepi.Ma ei tea mis mul Snape'i kabinetis hakkas.Lihtsalt kaotasin enesevalitsuse''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 22:54

"Tark tegu, Snapeg tüli norida," mainis Annie ja raputas pead kujutades ette mis temaga sellise asja eest teha võidaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 23:12

,,Ma ei teinud meelega''lausus Alica nördinult,,Kõige hullem asi on selle juures see et ma olen h u l l!''õtles Alica ja vaatas seina.Ta oli hull ja see o l i selge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 23:31

Heria jalutas kuuenda korruse koridoris,ta märkas Alicat ja ütles:"Äkki oleks parem et ma sinuga ei suhtle paar päeva,nädala või kuu.Kuni sa pole hullusest lahti saanud,siis ei saa sinuga suhelda normaalselt,"ja ta jooksis edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 23:37

,,Normaalne.Nüüd inimesed väldivad mind ka''torises Alica.,,Ma lähen nüüd.Tsau!''lausus ta Anniele ja suundus treppide poole
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor EmptyLaup Aug 13 2011, 23:53

"Headaega," ütles Annie ja kortsutas kulmu. Alicia oli veider. Ka tüdruk lahkus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kuuenda korruse koridor Empty
PostitaminePealkiri: Re: kuuenda korruse koridor   kuuenda korruse koridor Empty

Tagasi üles Go down
 
kuuenda korruse koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuuenda korruse koridor
» Kuuenda korruse koridor
» Kuuenda korruse koridoris
» Kolmanda korruse koridor
» Viienda korruse koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: