Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pidu siseõues - Page 6 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pidu siseõues - Page 6 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pidu siseõues - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pidu siseõues - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pidu siseõues - Page 6 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pidu siseõues - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pidu siseõues - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pidu siseõues - Page 6 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pidu siseõues - Page 6 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pidu siseõues

Go down 
+5
Alicia Renata Clounder
Jane Macie Elencia
Wandere Breacky
Vanessa Rosaly Elencia
Catherine Matheria
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:38

"Sa ei taha, et ma üksi sinu rummi ära joon," lausus Jack irvitades. "Seega sa tahad juua koos minuga," mainis Jack pilkavalt. "Aga mitte siin, sest õpetajad võivad peale sattuda," lisas poiss, rääkides asjast nii, nagu tema oli aru saanud. "Siis kus?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:42

"Metsas, tarvilikus toas, tühjas klassiruumis. Varti on öö ja kool on inimtühi, " Vastas Annie.
"Ma tean, Huilgavas Hurtsikus," See koht oli ideaalne. Sinna ei satu peaaegu mitte kunagi keegi.

OT: Ma leidsin super dubstep remixi ja ma ei mäleta enam selle nime... Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:45

"Varsti on öö ja kool on inimtühi," kordas Jack Annie sõnu. "Järelikult ei satu siia ka õpetajaid," oletas Jack. Miks peaks nad sealt siis ära minema?

OT: Very Happy Ei oska aidata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:51

"Siin on ka teised õpilased,kui see on pidu siis see kestab. Inimesed keda ma ei tea. Kui ma peksin purju jääma siis ma ei sooviks sellises kohas olla. Sa võid kelle iganes kuhu iganes me minema peaksime kaasa võtta, aga minna sellises kohas jooma ei hakka, see on kindel," Annie oli oma otsuses kindel ja kui Jack endiselt soovis siin juua siis tema jättis plaani katki, konfiskeeritakse talt rumm või mitte.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:55

"Annie, jäta poisid rahule, või muidu saadan su peolt minema," hoiatas Cathy tõsiselt. "Tead Jack, meil on kuskil veel viina ja viskit. Sobib see?" küsis ta Jack'ilt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:58

"Heaküll, sinu pidu." Annie keeras käes oleva rummi lahti ja jõi sealt. Sellisel juhul joob ta täna üksi, kui keegi temaga ühineda ei otsusta. Peale seda viibutas ta võlukeppi ja jook haitus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:02

Annie jutt pani Jack'i muigama. Jack'i ei häirinud, kui teised oleksid teda purjus olekus näinud. Ilmselt oli seda varemgi juhtunud. Aga kui Annie tahtis mujale minna, siis Jack'il vahet polnud. Ta hakkas just Annie'le vastama, kui kuulis Cathy ähvardusi Annie peolt minema saata. "Sa ei pidanud ju siin jooma?" tuletas poiss Annie'le meelde. "Viskit on?" küsis ta siis Cathy käest, kui Annie oma joogi ära kaotas.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:03

"Jah, on küll," vastas Cathy viski kohta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:04

"Kus?" küsis Jack, laual pudeleid näha polnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:05

"Ma võtaks ka, kui võib," see oli selge, et viski oli kangem, kui rumm. Sellega võis õhtut alustada küll.
"Mul on asju ja kui need ainult selle pärast välja tulevad, et ma olen purjus... Siis on se minu viimane päev Sigatüükas," ütles ta Jackile selgituseks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:06

"Miks? Nii hullud saladused?" küsis Jack, tärkava huviga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:08

"Ooojaa," pobises Annie. Tüdruk proovis jutu teema kõrvale viia: "Täna tuleb ormine öö vist, arvestades pilvi," sõnas ta kärmelt.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:09

"Ma ütlesin sulle, et sa poisid rahule jätaksid," kordas Cathy. "Mine ja ole seal nurgas," käskis ta kuskile ruumi tagumisse nurka näidates. Siis astus ta oma kardina juurde, tõmbas selle ohates eest ja jäi käed puusas vitriini ette seisma.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:11

"Me hakkame nüüd ilmast rääkima?" pööritas Jack silmi. "Järelikult on sul ikka midagi väga hullu juhtunud," oletas Jack. Siiski ei hakanud ta rohkem uurima, polnud tema asi. "Miks sa kõige paremad joogid ära peitsid?" küsis Jack Cathy'lt.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:11

"Et huvitavam oleks," teatas Cathy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:12

"Nii kuri, olgu. Ma ei tee enam midagi, vannun," tüdruk viibutav võlukeppi ja ta kätte ilmus jälle rummipudel, ta kõndis Jackist ja Cathyst natuke eemale, istus pingile ja võtis lonksu pudelist.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:12

Jack võttis viskipudeli. "Huvitavam?" kordas poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 15:16

Tüdruk rüüpas veel ühe lonksu rummi ja kohendas oma punast kokteilikleiti mis ta huulte värvusega kokku läks. Rumm tegi teda unuseks, väga uniseks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 16:14

"Viski." röögatas Wanda äkki ja tüdruku silmad lõid särama, nagu oleks sünnipäevapidu varem kätte jõudnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 16:52

Annie võpatas, ta oli magama jäänud kuid Wanda kisa äratas ta ülesse. Tüdruk viipas võlukepiga ja rummipudel kadus ära. Annie võttis käekotist harja ja tõmbas sellega juustest läbi, ning tõmbas musta pihavöö mis ta punasel kleidil oli, tugevamini kinni.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 20:37

Saanud oma viski kätte, keeras Jack sellelt korgi maha ning võttis esimese lonksu. Nii palju siis soovist tänasel peol kaineks jääda. Piirdudes ühe pudeliga, keeras Jack ülejäänud viski- ja viinapudelitele selja ning otsis endale mingi istumiskoha.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 20:44

"Jälle sa tahad keegi teine olla," õiendas Cathy. Talle ei sobinud kuidagi, et Jack ainult käsu peale jooma hakkas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 20:46

"Mina või?" küsis Jack, oletades et Cathy rääkis temaga. "Mis nüüd siis on?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 20:47

"Sa võtsid ainult ühe pudeli," halises Cathy.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 EmptyEsm Aug 01 2011, 20:50

"Jah," noogutas Jack. "Kui otsa saab, võtan juurde," oletas poiss, kui siis veel isu oli. "Miks sa ise ei joo?" nõudis Jack siis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pidu siseõues - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pidu siseõues
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Siseõues
» Siseõues jee
» Siseõues ...
» Siseõues olles
» Siseõues mõeldes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: