Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Pidu siseõues - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Pidu siseõues - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Pidu siseõues - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Pidu siseõues - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Pidu siseõues - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Pidu siseõues

Go down 
+5
Alicia Renata Clounder
Jane Macie Elencia
Wandere Breacky
Vanessa Rosaly Elencia
Catherine Matheria
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Juul 31 2011, 22:27

Vanessa pööritas silmi. " Oih, vist unustasin. Tänan," lausus Rose lõbusalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Juul 31 2011, 22:28

Annie ilmus peole ja kohe lendas ta poole veepall mille ta võlukepiviipega peatas.
"Mkmm, minu kleiti keegi märjaks ei tee," pomises ta ja kõndis sinna kus Jack ja Cathy lobisesid.
"Tere rahvas, õigemini teie kaks. Ma ei tunne siit peolt kuigi palju rahvast."


Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Juul 31 2011, 22:28

"Ma palun"vastas Jane teeseldud viisakusega.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyPüh Juul 31 2011, 22:31

Rose noogutas Janele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 00:37

Mia jalutas siseõule ja pani tähele, et seal toimub pidu.
"Tere Jack, Cathy, Annie. Kas keegi Sydneys teab midagi?" küsis neid õhinal ja kutsus võlukepiliigutusega enda juurde pudeli võiõlut mille korgi lahti kangutas ja peale seda pudelist ühe suure sõõmu rüüpas.
Tagasi üles Go down
Katherine Willow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Katherine Willow


Postituste arv : 324
Join date : 22/07/2011
Age : 23
Asukoht : Turn around...

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 00:53

Nüüd hiilis KaWi oma fotokaga põõsa tagant ligi ja klõpsis pilte, ise vaikselt itsitades.
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 09:24

OT: Päriselt, kobi minema siit.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 09:39

"Aaaagh, ma olen läbimärg," virises Megan. Ta läks ja istus ühele pingile.

OT: Ma oletan, et siin ikka on mingid pingid Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 11:25

OT: Catherin sa Sydneyga enam sees ei käigi?

Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 11:35

OT: Käin ikka. Aga selle peo ajal eriti mitte, sest ta pole kutsutud..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 11:41

OT: Tarkpea, ise ei pannud ennast nimekirja Smile

Annie märkas puu taga ühte tüdrukut kellel oli fotoaparaat käes, Ann kündis puu juurde ja nägi, et KaWii itsitab ja pildistab peo ajal pilte.
"Kuule pika, kui pildistada soovid tee seda avalikult. Ma ei usu, et inimestele väga meeldib kuidas sa siin paparazzit mängid. Päriselt tule ära siit ja kustuta basündsad fotod ära palun." ütles Annie ja kõndis teiste juurde tagasi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 13:44

Väikese hilinemisega tervitas Jack nende juurde tulnud Mia't ja Annie't. Kuna ta oli ka ise suht alles peole ilmunud, siis ei osanud ta Mia'le Sydney kohta midagi vastata. Kuulnud Cathy selgitust poisi eelnenud küsimusele, kehitas Jack õlgu. Ta võis ju juua, kui Cathy seda niiväga tahtis. Ta ei kavatsenud hakata peorikkujaks või midagi. "Midagi kangemat pole? Peale võiõlle?" küsis ta siis taas laua poole kiigates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 13:48

"Ei , siin ei ole midagi. Aga mul on magamistoas rummi. Kui keegi soovib siis ma võin Accioga kutsuda." Annie naeratas ja võttis oma valge võlukepi teksade taskust välja.
"Accio rumm," pomoses neid ja pudel lendas talle kätte. "Ma ei usu, et seda saab siin juua."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 13:51

"Miks mitte?" küsis Jack, rummipudelit vaadates. "Mida üldse teeb rumm sinu magamistoas?" küsis ta irvitades. Üsna üllatav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 13:58

"Ütleme, et ma ei läbude tüüp, aga mulle meeldivad head asjad," Annie arvates oli see piisavalt hea põhjendus ja Jackil polnud rohkem põhjendusi vaja.
"Siin võivad õpetajad peale sadada. Ma ütlen jah sina oled täiskasvanud, aga mina ei ole ja jamasid ma ei taha. Kus võiks juua alk... Oot, sa oled Koolivanem. Tähendab ma tegin alkoholi koha pealt nalja." kogeles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:03

"Tähendab sa vahete-vahel lihtsalt jood magamistoas rummi?" küsis Jack, endiselt irvitades. Üsna naljakas, vähemalt tema jaoks. "Nalja tegid sa jah," märkis Jack muigega, kui tüdrukule meenus, et Jack oli koolivanem. "Tead, ma võiks selle sult konfiskeerida," lausus Jack mõtlikult, siis täidaks ta lihtsalt oma koolivanema kohust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:06

"Jap võiksid, kuid arvatavasti ei viiks sa seda pudelit õpetajte kätte vaid jätaksid järgmiseks joomakorraks. Näiteks minuga ja täna. Siis oleks rumm sinu poolt ja ma peaksin järgmine kord ise alkoholi tooma," Annie oletas, et Jack siiki ta pudelit ei konfiskeeri.
"Mida sa teed siis?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:10

"Ma ei teagi," lausus Jack õlgu kehitades. "Teine võimalus on, et ma konfiskeerin pudeli, lahkun peolt ning lähen jooma. Üksi," lausus ta irvitades. "Sest sina oled rummi jaoks liiga noor," lisas ta. Aina lõbusamaks läks. "Ma olen ju ikkagi koolivanem," tuletas ta lõpuks meelde, kuigi tema jaoks polnud sellel suurt tähtsust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:13

" Sa pead üksinda jooma hakkama tunnen kaasa. Räägi mulle mis elu mured on siis?" Kui tüdruk nii väga alkoholi oleks soovinud, oleks ta lihtsalt tüdrukute magamistoast uue pudeli võtnud ja öösell kuskil koridoris natuke joonud. Või keelatud metsas, seal ei passinud kuigi palju inimesi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:17

"Kolmas võimalus," lausus Jack, tegemata välja Annie küsimuest, "ma viin pudeli McGonagall'ile. Vaatab, mis ta teeb siis." Päris ahvatlev võimalus tüdrukule jama kaela tuua. Siiski oli Jack selle juba välistanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:21

"Jah, see oleks üks äärmiselt vinge võimalus. Kuid ega ma kuskilt reeglitest pole välja lugenud, et alkohol on keelatud. Mugumaailmas on see alaealistele keelatud, aga võlumaailma kohta ma ei tea midagi. Kuradi ministeerium, mõelge laste heaolule!" ahastas Annie ja naeratas võidukalt.
"Niisiis härra, ma ikkagist tean teid natuke. Ma ei satu jamadesse, kui keegi kitse paneb siis ME satume jamadesse. Alaealisega joomine... Oi-oi-oi..."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:25

"Härra?" küsis Jack irvitades. "Ma pole nii vana, et sa peaks mind 'härraks' kutsuma," lausus Jack kulmu kortsutades. Siiski oli hetke pärast tema enesekindlus tagasi. "Sellepärast ma üksi joomist mainisigni, mäletad? Mitte sinuga koos. Üksi," tuletas Jack Annie'le meelde, võimalikult selgelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:28

"Üksi, ma joon ka üksi. Ma tean, et seltskond kulub sulle ära," Annie naeratas säravalt.
"Ma ei avalda mingit survet, kui sa soovid veeta üksi igava õhtu, siis saagu sinu soov teoks. Mulle ei meeldi inimestele midagi peale suruda, ma kasutan lihtsalt paari kerget nõksu," tüdruk pani käed risti ja tegi rahuloleva näo pähe.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:31

"Sinu seltskond?" küsis Jack, oletades et Annie rääkis endast. "Ja mis nõksudest sa räägid?" ei saanud Jack pihta. Igatahes koos rummiga ei tõotanud õhtu tulla igav. Selline oli Jack'i arvamus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 EmptyEsm Aug 01 2011, 14:33

"Ma olen vägagi veenev," Annie oli selles üpris kindel.
"Ma tean, et varsti sa nõustud minuga. Sul võib selle tõsiasja seedimine natukene aega võtta, aga küll see sulle kohale jõuab." Tüdruk pilgutas ühte silma ja naeratas - taaskord.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pidu siseõues - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pidu siseõues   Pidu siseõues - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pidu siseõues
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Siseõues
» Siseõues jee
» Siseõues ...
» Siseõues olles
» Siseõues mõeldes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: