Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
värvid vms - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
värvid vms - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
värvid vms - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
värvid vms - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
värvid vms - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
värvid vms - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
värvid vms - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
värvid vms - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
värvid vms - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 värvid vms

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyReede Juul 10 2015, 00:38

"Ma ei tea sinine ka võimalus jah" lausus Mi "Aga must on selline klassikaline ja nii edasi" Mi vaatas kuidas Lilith oma võlukeppi välja võttis ja käe peale pani. "Ammmm... see ka võimalus jah" Naeratas Mi, kes polnud absoluutselt selle peale tulnud. "ma ei ole kunagi selle peale mõelnud" tunnistas Mi ja hakkas oma võlukeppi otsima, mida ta leida ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyReede Juul 10 2015, 00:42

"Nojah, kui sa kunagi peaksid otsustama, et sinine enam sinu värv ei ole, pole hullu," noogutas Lily. Midaiganes, Mia oma asi ikkagi, mida oma nahaga tegi ja nii edasi. "Põhimõtteliselt kõike saab maagia abil teha, lihtsalt loitsude otsimine, selgeks õppimine ja pähe jätmine võtab nii palju energiat," jutustas Lily muiates. Seda ta vabal ajal enamasti tegigi. Luudade roosaks värvimine ja tantsima panemine kuulus siiski ju praktika juurde, võimis?
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyLaup Juul 11 2015, 00:37

"No raamatutest lugeda loitse on ikka tore jah" naeratas Mi ja kõlas väga nohikulikult "aga kui kergesti need meelde jäävad vot see on küsimus." Mi armastas peale joonistamise ka õudsamalt lugeda. Mim mõtles nüüd raamatute peale "Kas sul on mõnda head raamatut soovitada?" küsis Mim. Neiul endal lemmik raamatut polnud, sest kõik olid Mi jaoks võrdselt head.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyLaup Juul 11 2015, 20:02

"Selle pärast ongi hea neid loitse praktiseerida," sõnas Lily ja muigas veidi õelalt. Jah, Sharletikene, kelle peal sa neid loitse kasutad? "Um.. 'Loitsud mida absoluutselt kunagi vaja ei lähe' on neetult hea raamat. Ma pole kindel, kes autor on.." sõnas tüdruk küsimuse peale esimese asjana, kuid jäi siis hetkeks mõtlema. "Kas me räägime ikka loitsuraamatutest?" küsis ta muiates.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyKolm Juul 15 2015, 19:58

"Hahahaa.... Loitsud mida kunagi vaja ei lähe jah. Of course see on sinu lemmik raamat no offense" muigas Mia "Ei tegelikult ma ei mõelnud loitsu raamatuid" lausus Mi ja hakkas mõtlema äkki tal on ikka lemmik raamat, aga vastust neiu ei saanud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyLaup Juul 18 2015, 20:39

Lily muigas õrnalt, kui Miale tema lemmik raamat nii palju nalja põhjustas. "Ma ei teagi, milline mu lemmik mitte-loitsuraamat on," tunnistas punapea mõtlikult. "Mis sinu lemmik raamat on?" küsis ta muuseas, püüdes meenutada mõnda raamatut, mida ta kunagi lugenud oli. Ta kahtlemata oli.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 20:40

"Seda et noh mul polegi lemmik raamatut" lausus Mia ja jäi mõtlema "mulle meeldivad raamatud mis on huvitavad või milles on täiesti valged lehed. Noh millese saab ise oma loo kirjutada või joonistada" naeratas Mi ja vaatas Lilithi poole
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 20:48

Lily turtsatas õrnalt Mia avalduse peale, kuid noogutas siiski nõustuvalt. Valged raamatud olid kahtemata väga ägedad. Nii palju võimalusi, mida nendega teha. Kuigi, loomulikult oleks soovikorral võinud illustreerida ka mingit juba täis kirjutatud raamatut. Tõenäoliselt mitte siiski nii põnev ettevõtmine.
"Tead mida? Ma olen alati tahtnud Sigatüükasse graffitit teha," lausus hufflepufflane korraga. See tuli tal seoses joonistamisega korraga pähe. Ta muigas õrnalt. Neiu teadis täpselt, mis loitsudega on võimalik kirjutada. Ta oli otsinud ka niiöelda nõiajooke, mis oleks sobilikud seinale kirjutamiseks nii, et seda enam maha ei saaks. Kuid mugude värvid oleksid siiski võib-olla kõige nauditavamad. The old fashioned way ja kõik see.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





värvid vms - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
värvid vms
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: