Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
värvid vms - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
värvid vms - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
värvid vms - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
värvid vms - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
värvid vms - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
värvid vms - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
värvid vms - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
värvid vms - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
värvid vms - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 värvid vms

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 10:10

"Jah samas ei suudaks ma neid blondina hoida! Sinine värv siiski liiga kallis mulle" naeratas Mi, kes lükkas teist värvi juuste värvimise mõtte peast. Neiu vaatas kuidas Lilith oma juustega vehib "Noh harjusid ära oma uue värviga nagu näen" Muigas Mi
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 12:24

Lily naeris õrnalt Mia avalduse peale ning noogutas heakskiitvalt. "Rawrlet approves," sõnas hufflepufflane lõbusalt, murdes kaaslase joonistuse kokku ja pannes selle oma pükste tagataskusse, kus see loodetavasti ülejäänud päeva üle elab. "Meh, käib kah," kehitas tüdruk ükskõikselt õlgu. Ta ei kavatsenud siiski seda punast igavesti hoida. Võib-olla siiski jätab otsad punaseks ja värvib pealt heleroosaks?
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 14:02

Mia jälgis Lilithi juukseid ja kujutas seda erinevat moodi ette. "Äkki ajaks su kiilaks" muigas Mi "Ma arvan, et see sobiks aulle väga hästi" Pilt mis Mia peas tiksus oli väga koomiline. Mi hakkas endale mingit punutise taolist asja tegema mis neiul eriti hästi välja ei tulnud. Mi siis sättis ennast nii et ta saaks Lilithile patsi teha. Mimi ei huvitanud mida neiu sellest arvas vaid Mi hakkas lihtsalt punuma.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 14:22

"Tänan ei, jätaks vahele," arvas Lilith kiilaks ajamise jutu peale. Ta oli väga rahul juuste olemasoluga. Kui ta tahab parukat kanda, võib ta seda ka ilma oma loomulike kiharate mahaajamiseta teha. Sharlet nohises veidi umbusaldavalt, kui Mia talle korraga patsi tegema hakkas. Mine tea, äkki ajabki juuksed maha?
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 17:30

Mia vaatas Lilithi juukseid ja tegi võimalikult kõvasti punutise, sidus selle pisikese kummiga kinni nii et kui Lilith üritas seda lahti teha oleks see valus olnud. Siis potsatas Mia maha istuma ning naeratas Lilithile "Ma väga naudin su uut värvi" Mile tekkis mõtte et üritaks teha iga viimse kui Lilithi roosa värviga nii et üks hetk oleks nagu nunnu roosa asemel punane.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 17:34

Lily aietas vahepeal nii muuseas, olles hella peanahaga nagu ikka, kuid ei kurtnud rohkem. Midaiganes, vähemalt olid juuksed alles. "Tore et kellegile meeldibki siis võimidagi," kehitas tüdruk õlgu. Värv oli värv. Ta oli ka ennem peast piisavalt punane olnud. Aga roosa oli talle nagu hingelähedasem veidi. Kui Mia kavatses kõik tema mullinätsukarva juuksevärvid ära soperdada võib ta päris kindel olla, et kõigist tema sinistest värvidest saavad roosad.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 17:39

"Ei noh kuidas muid elu olnud? chill?" üritas Mia järjekordselt punapeaga vestlust alustada. Tihti lõppesid nende vestlused mingi kakluse/võitlusega, aga noh ikka juhtub. Mi ei viitsinud midagi teha, sest ujumine oli päris väsitav. Neiu lihtsalt heitis pikali ning teda absoluutselt ei huvitanud kui Lilith oleks talle midagi teinud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 17:42

"Meh. Suht. Igav," noogutas Lily end Mia kõrvale pikali heites ja juukseid veidi paremini sättides. "Korraldasin vahepeal suvepeo. Ühtegi põnevat tüdrukut ei näinud nii et olin kogu õhtu mingi Gryffindori poisiga koos," lisas tüdruk meenutades, mida ta üleüldse põnevamat teinud oli. Muidugi oli ta koolipeal lollusi tegemas käinud küll ja veel, aga see polnud midagi erakordset.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 18:17

"Sina ja poiss või" muigas Mi "seda oleks tahtnud näha" Mi kujutas pilti ette ja itsitas omaette veidi. Aga ei noh kõike võib juhtuda. "Oot sa korraldasid suvepeo kuhu ei tulnud tüdrukuid või? Well!" lausus Mia. "Ja ma nüüd solvusin ka et sa mind ei kutsunud! Elus solv lihtsalt!"
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 20:34

"Ta oli suurema osa ajast kurb, sest ta crush ei teinud temast välja," kehitas Lily ükskõikselt õlgu. Muidu oli suhteliselt tore olnud, ei püüdnud külge lüüa ega midagi ja viis ta tantsima ka. "Ei, tüdrukuid oli küll, aga noh.. Vanemate klasside heterode klann ja Sydney Jordan," sõnas Sharlet lühidalt. Ta polnud päris kindel, kas Mia teadis sellest, kuidas Syd teda kinda vihkas, kartis, või muud säärast. "Yeah ma tegelt solvusin, et sa ei tulnud," rõhutas hufflepufflane. Ta polnud suve alguses just palju kotkaga kokku puutunud. Ehk käis kodus võimidagi? "Plakatid olid üle kooli igal pool ja kõik olid kutsutud," lisas ta igaks juhuks pepsilt ja keerutas ühte oma punast salku.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 20:54

"Aaa mul oli jah veidi tegemist sellel ajal vist" Mi muutus kurvaks. Ta polnud oma vennast eriti kellegile rääkinud ega tahtnud ka. Samas keegi ei küsinud ju ka. "Ag ei jah muidu oleks isegi tulnud vist" naeratas nüüd Mia vastuseks. "Ilus päev täna! Päike paistab ja linnud laulavad" ütles Mi midagi väga suvakat, et teema edasi liiguks.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 21:11

"Mis sa tegid siis?" tundis Lily huvi rohkem jutu jätkuks ja naeris tahtmatult, kui Mia lambiselt ilmast ja muudest sellistest asjadest jahuma hakkas. Nii kurb kohe, et peost ilma jäi? "Ma ühtegi lindu praegu küll ei kuule," arvas Sharlet. Jah, sest nad rääkisid koguaeg võib-olla?
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 21:55

"Ahh ei midagi erilist" naeratas Mia. "Kellegil on kõrvad pesematta vist?" Naeris Mi kuigi neiu ise ka ühtegi lindu ei kuulnud aga mis siis ikka. "Vesi suliseb ja lapsed karjuvad" Mia lasi edasi aga ühtegi last ta ka karjumas ei kuulnud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 22:02

"Võib-olla läks juuksevärvi kõrva. Ma ei kuule neid kisavaid lapsi ka," nõustus Lily sujuvalt. Mõnikord oli lihtsalt nii hea tunne olla möödas sellest perioodist, kus taolised laused solvavad olid. Oh, kauged, tumedad, tumedad ajad.. "Kusjuures, ma polegi kursis. On sul keegi?" küsis Sharlet lampi, kui ta mõtted seoses suvepeoga juba sellistele asjadele liikusid. Võib-olla saaks Mia kaaslasele ka mingit pranki teha? Vot see oleks vahva.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 22:09

"Minul? Hahahahah sa vaata mind" naeris Mi "muidugi on.... Või kui täpsemalt aus olla siis ei" Mi raputas pead. Mi oli sellest ajast suhetest eemale hoidnud kui ta vend suri, sest neiu kartis et kui ta liiga hoolib kaotab ta veel kellegi enda jaoks kalli. "Aga nagu ma aru sain pole sul ka kedagi?" Küsis Mim
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 22:13

Lilith muigas Mia jutu peale. Ta ei teadnud tüdruku venna surmast, ilmselgelt, sest too ei olnud talle rääkinud ja keeldus seda jätkuvalt tegemast. Ega selliste sügavate asjade jagamine nende kummalise vaenusõpruse juurde tegelikult ka ei käinud. "Nope, vaba nagu linnuke," naeratas Sharlet pilvi silmitsedes. Või õigemini puuoksi. Nad olid sellele puule ikkagi liiga lähedal, et oluliselt taevast näha võiks. "Pole nagu leidnud kedagi sellist, kes huvitaks," lisas tüdruk mõtlikult. Amber oli kõver, Mia ise ka vist. Rohkemaid ta praegu ei teadnudki.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:05

"Kes huvitaks kõlab kuidagi väga halvasti... ma ei tea isegi miks... võibolla on asi lihtsalt sinus" muigas Mi. Mi üritas mõtted vennast mujale viia, sest Lilithi ees nutma puhkeda oli nüüd küll viiimane asi mida Mi soovis. "Lähme uuesti ujuma" pakkus Mi välja kuigi neiu oli eelmisest korrast üpris väsinud. "Aga ärme see kord mingi võitlust tee palun" haigutas Mim
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:08

"Mmm.." tegi Lilith püüdes Mia mõttele pihta saada kuid raputas siis õrnalt pead. "Ma ei taju," sõnas tüdruk. "Ma ei viitsi," vingus hufflepufflane, kui kaaslane tagasi ujuma minna tahtis. Pealegi oli tal see pilt nüüd taskus, see oleks kahjustada saanud. Mitte, et see oleks tüdrukut takistanud juhul, kui ta oleks tõesti viitsinud end uuesti järve vedada.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:14

"Ma ise ka pole päris kindel mis ma räägin" lausus Mi. Ikka juhtus kui neiu segast teksdi ajama hakka aga noh. "Ma jälle solvusin" lausus Mi kui Lilith ujuma minna ei tahtnud. Neiu roomas oma kotini võtis seal märkmiku vahtis seda ja pani kotti tagasi "ühtegi joonistamis ideed ka pole. täielik kaos mu peas" lausus Mia. Harva juhtus seda et neiul joonistamiseks ideid polnud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:27

"Vaene väike Mia, Lily kiusab teda nii palju. Pähpäh Lily. Äkki mõni õpetaja märkab ja jätan Lily peale tunde," jutustas hufflepufflane nüüd umbes sama lambiselt, nagu ta kaaslane ennem, ning naeris enda üle hetkeks. Tüdruk ajas end käpuli, kui ravenclawlane eemale roomas ning kodis talle järele. "Ära joonista siis," pakkus Rawrlet õlgu kehitades ja nõjatus Miale lähemale, et teda suudelda. Sest miks ei, poleks esimene kord kõrvakiil saada.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:36

Mia naeris Lilithi jutu peale. Kui hufflepufflane talle lähenes tardus Mi paigale. Mia ei osanud midagi teha. Neiu pea süüdistas siis ennast niigi kõikide inimeste surmades. Mi peast käis nii palju mõtteid läbi. Äkki nüüd kukkub mingi suur oks kusgilt alla ja tapab Lilithi ja süüdi jääb Mi sest tema oli viimane inimene kellega neiu koos oli. Mi vaatas aeglaselt maha "Kui ideid pole ei saa jah joonistada" lausus neiu vaikselt ja hingas sügavalt sisse.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:45

Lilith kortsutas õrnalt kulmu, kui Mia maha vaatas ja tõmbus tüdrukust uuesti pisut eemale. "Sul juhtus midagi ikkagi?" uuris tüdruk uuesti, kuna nüüd ta ei saanud ignoreerida fakti, et ravenclawlane kuidagi eemalolev ja nukker tundus. Ta võis hea inimene ka olla ja inimesi ära kuulata, kui vaja. Lihtsalt mitte kõiki ja mitte koguaeg.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 23:52

Mia vaatas üles "ah ei mul kõik korras" naeratas Mi. Neiu teadis et tal hakkab kergem,kui neiu kellegile räägib. Mia üritas seda rääkimist ikka edasi lükata."Kas sul süüa on?" küsis Mi. Mi polnud päris kindel kas Lilith oli üritanud Mimi enne suudelda aga ta siiski kartis. Mi oli inimene kes hakkas inimestest väga lihtsalt hoolima jak ellele hakkasid inimesed kergesti meeldima. Nüüd soovis ka juba Mi et Lilithiga midagi ei juhtuks. Mia polnud kindel mida ta üldse hetkek tundis või inimestest arvas.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:00

"Ära aja mulle sitta," sõnas Lily üpris tõsiselt. Ta ei pruukinud küll eriti hoolida, kuid tal oli vajadusel valede peale üpris hea nina. Okey, pigem Mia oli üpris ilmselge ning muudel juhtudel kasutas hufflepufflane lihtsalt katseeksitus meetodit. "Mkm. Mu söömiskõlbmatu šokolaadikonn jäi kuhugi sinna," vastas tüdruk murule istudes ja viipas veidi eemale.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:07

"Ei no see suht suvaline asi" lausus Mi. Neiu ei osanud kuidagi sellest rääkida ja lootis lihtsalr et Lilith tema venna kohta ei küsi. Mi heitis jälle pikali ja vaatas oksi taevas. Pigem puu küljes. "Aga tegelikult on jumalast mõnus päev olnud" lausus Mi ja naeratas Lilithile hambad laiali.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





värvid vms - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
värvid vms
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: