Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
värvid vms - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
värvid vms - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
värvid vms - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
värvid vms - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
värvid vms - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
värvid vms - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
värvid vms - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
värvid vms - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
värvid vms - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 värvid vms

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:10

"C'mon, sa võid mulle rääkida. Kuigi ma kavatsen jätkata sinuga sõja pidamist," sõnas Lilith, suutes nüüd midagi tõsist juba naljaks keerata. Jah, Sharlet, väga hästi paned, just nii. "Meh. Hommik võis mõnus olla, aga siis värvisin kogemata oma juuksed punaseks," kirjutas hufflepufflane nina. Mitte just see, mida tema mõnusaks päevaks nimetas, aga noh, ega kõik tema kohta ka käima ei pidanud.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:14

"Haha! sseda iga kell" naeratas Mia sõjapidamise peale. "Mulle küll see värv meeldib" naeratas Mi, sest talle tõsiselt meeldisid seda värvi juuksed. "Ahh nohh tead selline raske aeg on olnud viimasel ajal. Noh vanaema muretseb liialt et kuidas läheb ja kõike. Panem muretsema" naeratas Mi. Mia polnud küll kõigeparem valetaja, aga see tuli küll hetkel hästi välja.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:30

"Mul pole selle värvi vastu midagi, aga ma ei ole just kohutavalt rõõmus, et mu juuksed seda värvi on," sõnas Lily. Ta nägi välja nagu Gryffindori lõvi. Kui keegi kavatseks selle punase värviga üle kallata. Roosa oli siiski rohkem tema värv. Ta võis küll olla väga jutukas ja sõjakas, aga samas meeldis talle mõnikord vaikus ka. Erepunane polnud midagi, mida ta isiklikult kellegi vaiksega kokku viiks.
"Sa muretsed oma vanemate pärast?" kergitas Sharlet kulmu. Ta ei arvanud, et Mia oma perega nii lähedane oleks, aga samas, ta ei teadnud ju tüdrukust selle koha pealt eriti midagi siiski.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 00:36

"Nende pärast pole juba aastaid vaja muretseda" sõnas Mi. Tavaliselt kui ta sellistest asjadest rääkis hakkas ta vesistama, aga see kord mitte. "Värvi kollaseks siis oled rohkem Hufflepuff kui Gryffindor." muigas Mia üritades oma perest jälle võimalikult Kaugemale minna. "Sa igatsed oma vanemaid?" küsis Mi juurde lootes, et peale seda küsimust nad jätavad selle teema.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:21

"Ee.. Ei, mitte väga. Mul on neid liiga palju," kehitas tüdruk ükskõikselt õlgu. "Kas su vanemad on surnud?" küsis Lilith kulmu kortsutades täiesti mõtlematult, ja tabas siis hetk hiljem, mida ta just suust välja ajanud oli. Ups? Hufflepufflane oli päris üllatunud enda üle.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:28

"ammmm..." jäi Mi mõttesse. Nüüd oli võimalus seda kellegile öelda, aga kui hea enesetunde see tekitab. "Jah" sosistas siis neiu vaikselt. Mia küll ei öelnud seda kõigekõvemini, aga nüüd tundis Mi end nagu udusulg. Kas rääkida vennast ka või mitte? Mia neelas alla nutu mis oli kurku tulnud, Vesised silmad pühkis ära nii nagu sügaks neiu oma silmi.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:31

Tubli, Lily, hästi paned. Tüdruk oli veidi rohkemgi üllatunud, kui Mia jah vastas. Ta polnud just maailma kõige parem lohutaja, nii et ta tõmbas ravenclawlase endale üpris kohmakalt lihtsalt kaissu. "Sorry," pomises tüdruk, suutmata kohe hoobilt millegi märkimisväärselt parema peale tulla.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:37

"Miks sa vabandad?" ei mõistnud Mi "Küsimise pärasr? See oli mulle pigem kasulik kui kajulik" lausus Mi. Neiu vaatas kaugusesse ja ta pilk jäigi hetkeks sinna. Neiu oli omas maailmas hetkeks. Kui keegi, kes oskaks mõtteid lugeda oleks Mia puhul proovinud seda teha poleks see ilmselt sellel isikul välja tulnud, sest Mi pea oli täiesti tühi hetkeks. Mia nagu suri momendiks kuid ärkas uuesti ellu.
"Ma peaks juuksed varsti üle värvima" lausus neiu ja juhtis teema täiesti uuele rajale.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:57

"Sest ma küsisin lambiselt, kas su vanemad on surnud?" vastas Lily kulmu kortsutades Mia küsimusele ja võttis siis oma käed tüdruku ümber ära. Kui too nii põikpäiselt vältida kavatses seda teemat, mis iganes teda parasjagu ka vaevas, siis viimaks leidis Sharlet, et see pole tema asi. Kui ei taha rääkida siis midaiganes. "Tuhm on ka kena," arvas Lily juukse värvi jutu peale õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 17:09

"No kõik kunagi surevad" kehitas Mi õlgu. "Teeks midagi sinuliku värviks näiteks roheliseks" muigas Mi vihjates sellele, et neiu värvis tahtlikult oma juuksed punaseks kuigi Mia teadis, et see nii ei olnud. "Teeks endale veel ühe tatoo ka äkki...midagi suuremat... või noh ma ei tea" mõtles Mi kõva häälega
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 20:22

Lily jättis kogu selle suremise teema sinna paika, kuna ilmselgelt Mia polnud väga vaimustuses sellest rääkimisest. "Kui sa tahad, ega ma ei takista," sõnas tüdruk muiates. Ta oli selle eest juba hoolt kandnud.. Võinoh, kõik tüdruku juuksevärvid olid erinevat värvi. Üks oli kahtlemata ka roheline. "Sul on tatoo?" küsis Sharlet üpris üllatunult. Mida ta veel ei teadnud?
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 20:31

"amm jah on küll" Noogutas Mi. Mia näitas oma paremat kätt kus oli põnev kujutis ning siis tõstis juuksed ülesse ning kuklal oli väike täht. "Lausa kaks tükki" naeratas Mi "Aga tahaks midagi värvilist ja suurt . Kuid samas ma pole päris kindel" lausus Mi ning vaatas Lilithi üle et leida kas neiul on mõni tattoo. "Aga sul on mõni?"
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 20:35

"Kus sa tegid?" tundis Lily huvi, kui oli mõlemad pildid üle vaadanud. "Nope, mul pole ühtegi," raputas tüdruk pead. Ta oli üpris kindel, et ta kasuema poleks talle seda keelanud, kui ta vaid tahtnud oleks. Ta oli küll ka varem tatoode peale mõelnud, kuid polnud leidnud midagi sellist, mida tõeliselt tahtnud oleks.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 20:43

"Käele tegin ise ja tähe lasi sõbral teha" lausus Mi. "Aga kas sa muidu oleksid huvitatud" pakkus Mi välja. Mia oli teinud paljudele inimestele nii kui ka sõpradele. "Ma võin teha sulle kunagi võibolla äkki" naeratas Mi. Ta teadis, et Mi oleks viimane inimene kellel Lilith lubaks tattoo teha, aga seda ei oleks neiu pekki keeranud, võibolla.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 21:02

"Ma olen kuulnud, et ise endale pole hea mõte tatokat teha," sõnas Lily. Rohkem lihtsalt selle pärast, et mõte peast välja saada, kui Miat judgeda. Oli ju täitsa kenasti välja tulnud, nii et milles probleem? "Ma ei teagi," kehitas tüdruk küsimuse peale õlgu. "Ma ei tea, mida ma tahaksin," selgitas tüdruk. Talle meeldis oma nahk niisama ka. Aga kui ta midagi tõesti peaks tahtma siis ta võib-olla räägib ravenclawlasega, kui tal mingi usaldushoog tekkima peaks.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 21:19

"No ma ei tea ma ise täitsa rahul" naeratas Mi. "Kui sa tahad midagi peab sul kindel idee olema, sest see jääb nahale igaveseks. Lihtsalt soovitan näiteks randmele mingit tähte, kuud, päikest või midagi sellist. Väiksem hea alguseks. " naeratasMia ja vaatas oma kätt.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 22:07

"Jah, ma tean. Mul siiani pole olnud ühtegi kindlat ideed," sõnas Lily õrnalt naeratades. Kaaslase pakkumiste peale kehitas ta õlgu. Kuu, tähed ja päike olid kõik ühtlasi neutraalsed ja samas väga tähendusrikkad, kuid tema jaoks ei tähendanud need eriti midagi. Vähemalt mitte need kujundid mitte. Ta nautis ehtsat kuud, kuid selle kehale torkimine oleks kaunis keeruline ettevõtmine olnud.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyTeis Juul 07 2015, 22:16

Mi siis vaatas veel natuke ringi ja võttis märkmiku ning joonistas sinna draakoni taolise asja. "Teeks endale mingi sellise alaseljale" näitas Mi ida tal plaanis teha oli. "Ma küll ei tea kas täpselt selline aga noh jah" naeratas Mi "Või teeks kotka endale ja oleks ustav õpilane oma majale" naeratas Mia ja lausus seda jämeda häälega ning käsi südamel.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyKolm Juul 08 2015, 14:31

Lily naeris lõbusalt ning kehitas õlgu. "Tee mis tahad. Ma olen üpris kindel, et kui kellegile piisavalt targale suurem kogus raha anda on maagia abil tatoosid võimalik päris hästi eemaldada," sõnas plika, kes siiski elas peadpidi võlumaailmas. Tõenäoliselt oleks maagiaga ka tatoveerida saanud, kuid selle koha pealt oli ta siiski pisut umbusklik.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyKolm Juul 08 2015, 23:43

"Jah" nõustus Mi. Kuna Lilith ei tundunud teemast eriti huvitatud olevalt lõpetas Mi rääkimise ning istus lihtsalt paigal ja vaatas ringi. Neiul oli igav, aga samas oli Mi liiga laisk, et midagi teha. Nii et ta vaatas ringi. Mi vaatas siis Lilithi poole naeratas talle ning vaatas edasi ringi. Mial oli tuju hüpata ja karata ja lolliks minna aga neiu lihtsalt ei viitsinud.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyNelj Juul 09 2015, 00:47

"Laseks lihtsalt mingi roosa võru käeümber tatoveerida, sest miks ei," jätkas Lily siiski mõtlikult teemat. Ta tahtis mõnda pilti oma kehale, aga samas nagu ei tahtnud ka. Osaliselt oleks ta soovinud midagi, mis oleks lihtsalt väga hästi kõige muuga harmooniasse läinud, midagi ehte moodi või nii, aga ennast tundes siis oleks lihtsalt suvaline pilt vorstivõilevast ka tõenäoliselt olnud midagi, mida ta kaaluks. "Mingid tähekesed otse siia silma alla põse peale?" pakkus ta siis veel, puudutades mainitud kohta mõtlikult sõrmega.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyNelj Juul 09 2015, 00:54

"Jah see ka võimalik. Ma arvan, et teen endale ühe õlale ja teisele käele ka." naeratas Mi kui Lilith teemat jätkas. Mil oli sellest palju rääkida, aga samas oli ka nii vähe. "Ja teeks enale veel minigi tattoo sõrmedele. mingi pisikese" lausus Mi ning võttis oma koti, võttis sealt pinali, mille seest musta markeri ning joonistas enda väiksele sõrmele ühe südame. "Näiteks sellise" naeratas neiu.
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:49

"Roosa?" kergitas Lilith muiates kulmu. Sinine oli vist siiski rohkem Mia värv, kui ta seda just vahetada ei kavatsenud roheliseks võimidagi taolist. "Nunnu," noogutas hufflepufflane, kui kaaslane endale südame sõrme peale joonistas. "Võib-olla ma tahaksin midagi üdini.. Lollakat. Sarkastilist. Võimidagi sellist oma käe peale kuhugi. Nagu rawr-rawr modafukas, võimidagi," teatas tüdruk korraga. Ta oli üpris kindel, et ta poleks seda kahetsenud, vaid lihtsalt muianud iga kord, kui pilk tatoole langeb.
Tagasi üles Go down
Mia Flow
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mia Flow


Postituste arv : 69
Join date : 24/06/2015

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyNelj Juul 09 2015, 23:56

"Ei must" tegi Mi suured silmad. "haha see oleks väga sinulik" naeratas Mi Lilithi tattoo idee peale. Mi hakkas sodima oma kätt musta markeriga, joonistas sinna erinevaid mustreid. "Alguses võid markeriga teha ning küünte pealislakiga üle lasta ja see püsib seal natuke aega" tegi Mi Lilithile näite kui neiu tattod nö proovida tahab. "Ma tegin seda sellega" näitas Mia näpuga oma käele "Meeldis ja tegin päris"
Tagasi üles Go down
Lilith Hope
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lilith Hope


Postituste arv : 258
Join date : 08/06/2015
Age : 23

värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 EmptyReede Juul 10 2015, 00:31

"Meh, must on nii tavaline. Sinine?" avaldas Lilith oma arvamust nina kirtsutades. "Ma tänan, i guess," noogutas punapea muiates. Ta pidi teinekord üles kirjutama, kui millegi eriti geniaalselt idiootse peale sattus. "Aitäh, aga.." sõnas hufflepufflane oma võlukeppi välja võttes. Ta sirutas oma käe ette ning koputas võlukepiga oma randme lähedale, lausudes loitsu mis tegelikult oli mõeldud paberile ning muudele esemetele sõnumite jätmiseks, kuid töötas päris hästi ka naha peal. Igatahes ilmus neiu randmele sõna 'Rawr'. "See püsib mingi päeva või paar, sõltub kui hästi välja tuleb. Aga seda on targem enne muude asjade peal harjutada," selgitas tüdruk rõõmsalt. Nipp oli ette kujutamises ning selle kätte saamisega võis veidi aega minna.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





värvid vms - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: värvid vms   värvid vms - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
värvid vms
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool lossi :: Järv-
Hüppa: