Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Double date - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Double date - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Double date - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Double date - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Double date - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Double date - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Double date - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Double date - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Double date - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Double date

Go down 
+3
Kylie Kendall
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:53

"Hiljem," lausus Kelly, kuna vaatas veidi murelikult Harryt. Ta ei tahtnud, et jääks veidi imelik mulje, kui ta poisile järele tõttaks, aga yolo. Neidis tõusis püsti ja astus Benist mööda. "Ei tea mis tal hakkas, best friend duties, you know," sõnas neidis ja kiirustas Harryle järgi. Neidis koputas meesteuksele, lootes, et Harry teda kuuleb. "Harry, see olen mina," sõnas tüdruk. Oletame, et see vets oli kusagil nurga taga, et nad saaksid seal rääkida, ning et Kelly ei peaks hakkama minema meeste vetsu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyEsm Sept 30 2013, 23:04

Kylie vaatas üllatunult Kellyt.Ta tõesti arvas juba ,et nad semmivad.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 17:17

Harry kuulis Kelly häält ja ohkas. Ta avas ukse ja vaatas talle otsa ''Noh?'' Harry vaatas Kelly'le küsivalt otsa. Ta oli natuke solvunud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 17:23

Kelly oleks tahtnud paluda vabandust ja teda suudelda, et kõik heastada, aga see oli liiga riskantne, eriti kui ka teised seal ringi liikusid. "Kas sul on kõik korras?" Tuli vaid neidise huultelt.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 17:25

Harry vaatas Kelly'le sellise 'issand kui loll küsimus'e näoga otsa. Ta pani enda käed Kelly õlgadele ja vaatas talle tõsise näoga otsa ''Ma olen lihtsalt kade.''
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 17:32

"Kas ei olnud mitte sina see, kes Beni ja minu kokku viis?" Muigas neidis ja vaatas poisi. Kui Harry enda käed Kelly õlgadele pani, käisid Kellyl külmavärinad, nagu alati, kui ppoiss teda puudutab. Heas mõttes, ikka. Talle meeldis see tunne, kui poiss teda puudutas.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 18:07

''See oli enne seda, kui ma teada sain, et sa oled minusse meeletult armunud!'' ütles Harry ja suudles Kelly't, vaadates igaksjuhuks selle koridori poole, mis viis poiste vetsu. Äkki Ben või keegi tuleb vms.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 18:13

Mitte, et Kelly seda ei nautinud, aga ta tõesti oli kindel, et sekundi pärast keegi tuleb, ja siis on halb. Väga halb. Igatahes, tõukas neidis küll veidi vastumeelselt Harry endast eemale. "Ma ei tea, mida ma su vastu tunnen," sosistas neiu, pärast veendumist, et keegi teine seda ei kuule.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:25

Harry vaatas segaduses oleva ilmega Kelly'le otsa. Tal oli väga sitt tuju nüüd ja ta ei tahtnud teistel ka siis tuju ära sittuda. Harry võttis enda teksade taskust rahakoti ja läks tagasi laua juurde, kus nad olid istunud, pani enda ja Kylie toidu raha lauale ning lahkus restoranist.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:31

Kelly hakkas seda kahetsema. Ta ei tahtnud kõlada üldse nii. Kui vaid ta seda seletada oleks saanud. Poiss oli aga juba läinud. Neidis jalutas laua juurde, ja proovis mõelda ruttu midagi nutikat, mida öelda, et ta imelik ei tunduks: "Tal oli paha olla. Toidumürgitus, ma pakkun." Neidis suudles ruttu Beni, ning proovis ruttu põgeneda, enne kui Kylie midagi ütleb. Seega ta tormaski varsti uksest välja.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 20:32

Ben vaatas Kylie'ile peale seda otsa ''Kas sina usud seda?'' küsis Ben Kylie'ilt. Ta kahtles väga, et Harry'l oli halb olla. Ta siiski lükkas igaksjuhuks enda taldriku endast eemale.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:08

Ka Kylie ei uskunud seda."Ma arvan ,et neil on suhe"Lausus Kylie nukralt."Ma lähen"Lausus ta ning tõusis.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:11

Ben vaatas kaastundlikult Kylie'ile otsa ja pani ka rahad lauale. See oli Kelly ja tema eest. Ta tõusis ka. Ben ise väga kurb ei olnud, sest ta oli niigi palju selliseid asju üle elanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:13

Kylie lahkus peagi.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 EmptyTeis Okt 01 2013, 21:25

Ben lahkus ka siis.

OT: Teema lõpp.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Double date - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Double date
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» I got a hot date.
» Our date.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: