Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
I got a hot date. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
I got a hot date. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
I got a hot date. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
I got a hot date. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
I got a hot date. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
I got a hot date. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
I got a hot date. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
I got a hot date. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
I got a hot date. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 I got a hot date.

Go down 
+7
Alexander G. Hensley
Alysson Sheeran
Niall James Horan
Liam J. Payne
Mindy White
Harold E. Styles
Zoella Holmes
11 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 05 2013, 19:17

Niall oli selga pannud ühe lillaka/punaka t-särgi ning mustad teksapüksid, kuna ta tõesti ei kavatsenud panna selga ülikonda. Arvestades, millised plaanid tal olid. Kohtudes Mindyga puhketoas, hiilis ta salaja tema seljataha ning pani talle käed silme ette. Piknik siseõues oli tal juba valmis seatud. Sinakas tekk, mille peal oli nii võiõlut, kui ka igasuguseid saiakesi ja puuvilju. Oli sügisõhtu, kuid õnneks siiski päris soe. Päike paistis õrnalt ning üleüldse oli väga mõnus ja ilus.
Niall kõndis siis Gryffindori puhketoast, Mindy tema ees(Nialli käed veel ta silmadel) siseõue poole.
OT: Mindy.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 05 2013, 19:20

''Mida sa teed? Niall, ma kardan.'' küsis Mindy ja proovis ilma koperdamata sinna minna, kuhu neil plaanis oli. Talle meeldisid küll üllatused, aga mitte sellised, et keegi ei lase tal näidata, kuhu nad isegi kõnnivad. ''Millal me jõuame?'' küsis Mindy kannatamatult. Mindy'l oli seljas must seelik ja valge triiksärk, mille õlagdel olid pärlid ja needid. Seekord olid Mindy juuksed lahti.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 05 2013, 19:35

"Kannatust, mu arm," sõnas Niall, muie suul. Nad astusid siseõue ning Niall võttis vaikselt käed ära, kui nad seisid piknikuteki ees. Seejärel kohe Mindyt seljataga emmates, küsis ta: "Kas meeldib?"
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 05 2013, 21:46

Mindy naeratas rõõmsalt. See oli selline tavaline, aga samas ka nunnu ''Jah. See on armas.'' ütles Mindy ja pani enda käed Niall'i omadele. Mindy pööras ennast ümber ja kinkis Niall'ile pika suudluse.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyEsm Sept 09 2013, 20:42

Niall pani käed ümber Mindy ning tõmbas ta enda vastu. Suudlus oli veel imelisem, kui eelmised, kuna seekord oli Niall kindel, et tundis neiu vastu midagi erilist. Kui suudlus lõppes, eemaldus poiss küll veidi tahtmatult, kuid nad pidid ju piknikuga alustama. "Lähme istume," sõnas poiss ning võttis neiu käest kinni, et temaga siis piknikuteki poole kõndida.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyEsm Sept 09 2013, 21:09

Mindy arust oli see ka kõige parem suudlus, mis neil üldse olnud on. Mindy naeratas rõõmsalt ja läks Niall'iga siis piknikutekile ning istus sinna rätsepistmes maha, kuigi tal oli kleit seljas, aga õnneks see oli pikk.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyEsm Sept 09 2013, 21:26

Niall hakkas siis õgima. Toit pluss Niall võrdub plahvatus. Ei tegelt, ta sõi natuke rohkem, kui tavalised inimesed. Suu täis vaatas ta Mindyt ning sõnas: "Maitsev." Poiss sai aru, et ta oli ebaviisakas, aga camooon, it´s Niall. "Vabandust, I love my food." Niall muigas ning vaatas maha. "And you too."
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyEsm Sept 09 2013, 22:10

Ahjaa, tal oli seelik, mitte kleit. Mindy naeris Niall'i üle ja hakkas ka sööma. Kui ta kuulis Niall'i viimast lauset ta vaatas üllatunult Niall'it ''Niall ma... ma sind ka.'' ütles Mindy. Tal oli ka hetkel suu täis. Ja Niall ei pidanud põdema, Mindy sõi ka üsna palju. Mindy vaatas korraks Niall'ile otsa ja sõi enda suu tühjaks ning seejärel naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:21

Niall ei mõelnud seda tegelikult nii tõsiselt, kuna oli siiski ju Mindyga vähe koos olnud. Kui ta seda aga talle ütleb, siis tõsiselt, ja kui on kindel, et tunneb Mindy vastu just nii. Kui poiss varsti söödud sai, mis on ime, sest Niall ei lõpeta kunagi söömist, sõnas ta: "Nii, Mindy. Sa pole mulle eriti endast rääkinud."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:27

Mindy raputas pead ''Ei ole jah. No mu vanemad on lahus. Mul on kasuisa ja noorem vend. Ma elan enda kasuisa ja emaga London'is. Ma hakkasin kuue aastaselt käima kunsti koolis ja ma müüsin enda maale, mida ma maalisin. Selle rahaga, mis ma endale teenisin, sain ma endale ise riideid osta, sest mu emal oli raske kahe lapsega elada, aga kui ta endale uue mehe leidis, siis tal läks lihtsamaks, aga ma jätkasin maalimisega.'' seletas Mindy midagi enda perest ja oma hobidest.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:33

"Aga su isa?" küsis Niall, ning kuna ei suutnud kiusatusele vastu panna, võttis vahepeal õunast ühe ampsu. Maitsvad õunad. Niall eriti endast rääkida ei tahtnud, kuid teadis, et Mindy seda varem või hiljem küsib. Ta tõesti ei igatsenud enda kuulsuse-elu.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 18:02

''Ma ei tea temast midagi.'' ütles Mindy ja vaatas Niall'ile otsa ning ikka naeratas talle. ''Aga räägi sina endast.'' nõudis Mindy. Ta tahtis Niall'it ka tundma õppida. Mindy võttis mingi piruka. Oletame, et seal oli mingi pirukas.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 21:35

"Kahju," sõnas Niall ning patsutas neiu õlga. Selle viimase lause peale Niall vaid ohkas ja pomises:"Ma olen päkapikk." Okei see oli imelik aga ta jätkas: "Elan Iirimaal, ema ja isaga, ning mul on ka vanem vend, kes hiljuti abiellus." One Directionit ta ei kavatsenud mainida. Pole parim reklaam.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyTeis Sept 10 2013, 23:04

''Pole midagi.'' ütles Mindy, ikkagist positiivseks jäädes. Mindy naeris selle 'päkapiku' sõna peale. Õnneks oli Mindy Niall'ist natuke lühem. ''Oh. Aga sa oled bändis ka ju.'' Liam'i sünnipäeval ta kuulis, et Niall oli bändis ka.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 12 2013, 20:14

Niall hoidis oma ohet tagasi. "Jah, olen küll. Koos Liami ja Harryga, ja siis veel ühe kahe poisiga. Oled sa kuulnud sellest bändist, kus me oleme? One Direction?" Poiss vaatas uudishimulikult Mindyt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyNelj Sept 12 2013, 21:09

Kui ta kuulis bändi nime, raputas Mindy pead. Ta oleks nagu kivi all elanud ''Ei ole. Aga tutvustad enda muusikat mulle, kui me London'isse vaheajal sõidame?'' küsis Mindy küsiva pilguga ja väga suure elevusega.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyReede Sept 13 2013, 18:04

"Ikka," naeratas Niall rõõmsalt. Teda ei huvitanud enam see kuulsusejama, mida ta pelgas, aga Mindyle oli ta valmis alati oma muusikat tutvustada. "Vaheajast rääkides, mis sul planeeritud on?" küsis poiss aga siis.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 00:21

Mindy naeratas rõõmsalt. Kuuldes Niall'i küsimust kehitas ta õlgu ''No ma mõtlesin hakata maalinguid tegema rohkem. Sest ma pole ammu maalinud. Muidu pole eriti plaane.'' ütles Mindy ausalt ''Ja sul?''
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 15:14

"Peaks vist bändiga kokku saama," sõnas Niall. "Sa oled kunstnik?" Küsis poiss et piinliku vaikust ei tekiks.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 16:29

''Jah. Ma pole kuulus, sest ma olen enda maalinguid enda ema sõbrannadele ainult müünud.'' ütles Mindy naeratades ja võttis ühe kohukese. Ma mõtlen välja sööke, mis seal piknikul olla võisid.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 16:55

Ega ma ka ei tea, millised toidud seal üldse on. "Ma ostan kõik maalid ära, sa oled kindlasti kõige imelisem kunstnik."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 17:40

Mindy tegi selle pakkepaberi lahti ja vaatas, et kohukesel oli vanilli glasuur ümber. See tundus hea. Mindy naeratas, kui kuulis, et Niall ostaks ta kõik maalid ära ''Nii armas. Ma võin sulle maalida midagi.'' ütles Mindy Niall'ile.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 19:24

Niall pilgutas neiule silmi. "Äkki üks aktifoto?" muigas poiss kavalalt. Ega ta seda päris tõsiselt ei mõelnud. "Niikuinii oled sa mind juba paljalt ju näinud," meenutas poiss seda korda kui nad tutvusid.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 23:20

Mindy hakkas naerma sellepeale "Tahad, et ma maailiksin sulle iseendast aktifoto?" Niall pidi päris ego siis olema, et omada endast aktfifotod. "Olen ja ega vaatepilt väga hull ka ei olnud." Mindy pilgutas ka Niallile silma.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. EmptyLaup Sept 14 2013, 23:28

"Sa peaksid ju rõõmus olema, kui sulle vaatepilt meeldis,"muigas Niall uhkelt, ning vaatepildi ajal viipas ta kätega alla poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I got a hot date. Empty
PostitaminePealkiri: Re: I got a hot date.   I got a hot date. Empty

Tagasi üles Go down
 
I got a hot date.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Our date.
» Double date

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: