Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Double date - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Double date - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Double date - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Double date - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Double date - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Double date - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Double date - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Double date - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Double date - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Double date

Go down 
+3
Kylie Kendall
Kelly Wharwood
Harold E. Styles
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyLaup Sept 28 2013, 14:32

Kelly punastas ja vaatas maha. Ta ei tahtnud Harryt, ega Beni ebamugavasse olukorda panna, kuid ilmselgelt neidis seda tegi. Varsti jõudis aga söök, ning Kelly asus asja kallale, et ta ei peaks midagi rohkem rääkima. Hetkel ta oleks tahtnud ainult ära süüa ja siis minema minna.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyLaup Sept 28 2013, 14:37

"Jahm"Lausus Kylie vaikselt.Kui söök saabus asus Kylie seda sööma.Peale pikka vaikust küsis ta Benilt."Ben,räägi endast midagi"Palus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 15:07

Harry kergitas kulme ja tegi feik naeratuse selle Ben'i checkimise peale. Harry vaatas Ben'ile otsa, kui Kylie tahtis, et Ben endast midagi räägiks.

Ben naeratas, kui söök tema ette asetati. Ta vaatas neidudele otsa ''Okei, ma räägin siis.'' sööma ta veel siis hakata ei saanud, sest täis suuga ei olnud viisakas rääkida. ''No ma armastan kitarri mängida ja tatoveeringuid saada. Ma alustasin see aasta bändiga, aga nüüd pole aega sellega jälle tegeleda. Koolis peab ka käima.'' ütles Ben siis midagi ja naeratas ''Ma elan London'is üksinda. Või noh mitte üksinda, vaid enda koeraga.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 17:50

Kylie vaatas korra Harryt aga siis uuesti Beni."Mis tõugu su koer on?"
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 17:56

Ben kehitas õlgu ''Ma ei teagi. Krants vist. Ma ei küsinud ta tõugu, kui ma ta sain.'' ütles Ben muiates.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 18:29

Kelly naeratas, kuid tagasihoidlikult, kui ta silmad uitasid Harryle. Ta pidi tunnistama, et väga Beni juttu ei pannud tähele, vaid sõi ja vahepeal kiikas Harryt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 20:05

Kylie muigas selle peale.Ta hakkas oma toitu edasi sööma.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:02

Ben ja Harry õgisid ka enda toitu. Kui Ben'il sai suu tühjaks söödud, vaatas ta Kelly't ja Kylie't ''Rääkige ka endast midagi. Te olete õed eks?''

Harry vaatas ka muidugi vahepeal Kelly't. Ta pidi tunnistama, et Kelly oli seksikam, kui Kylie, aga Kylie oli ka seksikas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:05

Very Happy "Jah mina ka Kelly oleme kaksikõed"Lausus ta lühidalt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:06

"Kuigi nii välja ei näe," naeris Kelly, kui oli suu tühjaks söönud. "Mina ja sellise ilusa tüdruku kaksikõde. Kes oleks arvanud?" Tüdrukul hakkas juba varsti taldrik tühjaks saama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:08

Kylie naeratas õele."Tegelt me alguses isegi teandun ,et oleme kaksikud."
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:12

"Jah, päris irooniline, lausa," sõnas neidis ja kehitas õlgu. "Vanemad varjasid seda meie eest. Lahutasid meid üksteisest kui me tited olime," tegi Kelly kurbi kutsikasilmi, kuigi ega ta päriselt nutma ei hakanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:32

"Jahm"Vastas ta natuke nukramalt.Ta sõi ka oma toidu lõpuni ja siis vaatas Harryt.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:48

Ben ja Harry vaatasid neid üllatunult ja ütlesid samal ajal ''Päriselt?'' Ben raputas pead ''Miks?'' küsis Ben.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:52

Kelly vaatas üllatunult Harryt ja kergitas ühte kulmu. "Sa ei teadnud?" küsis ta imestunult. "Tähendab, ma arvasin, et Kylie on rääkinud," täpsustas ta end.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 21:53

"Ups"Lausus ta kõigepealt."SEda me ei tea.Minu isa pidi seda mulle rääkima aga ta suri ennem.Ning mu kasuema keda ma arvasin ,et on minu päris ema ei taha sellest rääkida"Jutustas ta.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:18

''Ei teadnud jah.'' ütles Harry noogutades. ''Siis on küll lit* lugu ju.'' arvas Ben, kui seda kuulis. Kahju oli neist.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:20

Kylie jäi Beni vaatama tema lause pärast."Ega see just kõige toredam ole jah"
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:22

"On jah," pomises Kelly, Beni kõnepruugil mitte end häirida lastes. Sest see tõesti oli ju nii. Kellyl sai igatahes taldrik tühjas. "Puh, mul on kõht täis juba," muigas neidis.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:26

''Kuule, mis asja!? Magustoit tuleb ka.'' ütles Ben üllatunult Kelly'le, kui kuulis, et temal oli juba kõht tühi. Ben'il oli veel söömine pooleli. ''Ei tegelt, mina olengi su magustoit.'' ja see oli nali ja Ben hakkas naerma selle peale. ''Nali, nali.'' kuigi Ben'i arust see ei olnud.

Harry vaatas Ben'ile natuke kurjalt otsa ja muigas ka ta lause peale.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:27

Kylie lükkas oma taldriku natuke eemale.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:31

Kelly muigas ja tõmbas Beni endale ligemale üheks suudluseks, ja kirglikuks, peaks märkima. "Minu meelest see küll nali pole," muigas neidis ja sõnas: "Sinu suudlemisest mul küll küllalt ei saa." Ega ta tegelikult ei tahtnud Harry ees niimoodi käituda, aga ta siiski pidi jätma ju Beniga ehtsa mulje.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:38

Harry vaatas neid kahte ja tegi nii usutava naeratuse, kui sai. Ta ei osanud midagi selle peale öelda, mida nad tegid ja ta lihtsalt sõi enda sööki edasi.

Ben naeratas Kelly käitumise peale ja suudles teda vastu. ''Siis on hea, et see sinu arust nali pole.'' ütles Ben ja pilgutas Kelly'le silma. Ben naeratas ja suudles Kelly't uuesti.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:45

"Kolme Luua Kõrts on siin ligidal," muigas Kelly kavalalt ning viitas siis nendele tubadele, mis seal rentida sai, eksole. Tegelikult loomulikult Harry õrritamiseks, mida tal millegi pärast teha meeldis. Neidisele meenus kohe ka seekord, kui Harry ja Kelly Kolme Luua Kõrtsis koos olid.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 EmptyEsm Sept 30 2013, 22:47

Harry tõstis selle lause peale pilgu. Ta tahtis praegu lihtsalt lahkuda sealt restoranist või Ben'ile ja Kelly'le vahele astuda. Harry tahtis nii väga Kelly't ise praegu suudelda jne, aga ta ei kujutanud ette, kuidas Kylie siis reageerinud oleks. ''I have to take a vazz.'' ma kuulsin seda lauset ühes saates. Harry tõusis püsti ja läks siis vetsu.

Ben vaatas Harry'le järgi, aga vaatas siis uuesti Kelly'le otsa ''Tahad minna?'' küsis Ben natuke üllatunult. Ben polnud kaua aega saanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Double date - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Double date   Double date - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Double date
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» I got a hot date.
» Our date.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: