Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
All the lies. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
All the lies. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
All the lies. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
All the lies. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
All the lies. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
All the lies. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
All the lies. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
All the lies. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
All the lies. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 All the lies.

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: All the lies.   All the lies. EmptyNelj Sept 26 2013, 20:39

Õues sadas paduvihma ning ilm oli väga niiske. Zoella juuksed olid läbimärjad ning ta jopelt tilkus veepiiske. Neidise ainuke põgenemiskoht oli Seapea, kuna see oli kõige ligemal tüdrukule. Õnneks väga palju inimesi baaris ei olnud, peale baarmeni ja paari vanamehe. "Üks coca, palun," lausus Zoey, kuigi oleks eelistanud teed või kakaod. Seda sellises räpases kohas kindlasti ei ole. Rüübates siis enda jooki, istus ta ühes nurgapingis ning ta mõtted uitasid Nathanile. Ta oli poisis tõsiselt pettunud.

OT: Nate.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 11:38

Kahtlane kokkusattumus, aga Nate oli ka Siganurmes olnud. Alguses polnud ta vihmast väljagi teinud, kuna oleme nüüd ausad, ta nägi ka märjalt kuum välja. Aga kui hakkas mingit padukat tulema, tundis kutt et ta ei tahtnud eriti tilkuma hakata ja astus sisse esimesse kohta mis kõrtsi meenutas. Uksest sisse astudes käega läbi juuste tõmmates, uuris poiss kõrtsi sisemust veidi kahtlustava pilguga. Natuke lohakas koht, aga talutav. Ta oli siin vist isegi paar korda enne olnud. Leti äärde istudes, tellis ta endale sooja veini ja rüüpas seda, Zoeyt nurgas märkamata.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 14:36

See on tõsi, Nate oli kuum. Aga asume asja kallale. Kui hundist rääkida... Zoey kergitas vaikselt pead, mis tal enne laua külge naelutatud oli. Ja seal ta oligi, poiss kes tema mõtetest lihtsalt lahkunud ei olnud ja kes nägi välja praegu veel kuumem, kui alati. Aga neidis pidi ennast talitsema. Tüdruk tõusis ruttu ning jättis tühja klaasi lauale, et siis ruttu baarileti äärde maksma minna ja loota, et Nate teda ei märka.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 14:45

Arvestades, et Nate istus just baarileti ääres, tundus Zoella loitus, et kutt teda ei märka, vägagi ebatõenäoline. Siiski kulus Nate'il üllatavalt kaua aega, et võtta klaasist lonks ja keerata piisavalt pead, et tunda külje pealt tüdruku nägu ära. "Zoey?" lausus Nate üllatunud häälel kõvema häälega kui plaaninud oli ja keeras siis kogu keha tüdruku poole, et uurida. Meenutades viimast kohtumist langetas kutt pilgu põrandale.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 14:51

"Nathan," sosistas Zoella. Ega Zoella oligi ju loll ja naiivne. Neidis vaatas poissi ja ta proovis terve enda jõuga pisaraid tagasi hoida. Kui väga ta oleks tahtnud praegu tormata Nate juurde ja teda suudleda, aga teda peatasid meenutused Zoey ja Raina vestlusest.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 16:37

"Zoey." kordas Nate püsti tõustes ja tõstis pea, et tüdruku silmadesse vaadata. Need olid samasugused nagu Nate'i mälestustes. Ta astus tahtmatult sammu lähemale. "Miks sa siin oled?" küsis ta siis pilgu Zoella näolt rebides ja silmitses kõrtsi. "Pealegi veel üksi?" See ei tundunud nagu väga turvaline kõrts Zoey sugustele tüdrukutele.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 20:48

Zoella tahtis öelda ükskõik mida, peale seda, aga ta oli kahe jalaga maa peal ja pidi mõtlema mõistusega, mitte südamega: "Miks see sind huvitama peaks?" Ta proovis kõigest väest ükskõikset ja mitte hoolivat nägu teha.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 20:58

Üllatunult viis Nate oma pilgu tüdruku näole. See polnud kohe kindlasti vastus, mida ta oodanud oli. "Miks see ei peaks mind huvitama?" küsis ta siis vastu. "Ma arvasin, et me..." jättis kutt lause poolikuks, oskamata lõppu õigeid sõnu lisada.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 21:11

Zoella astus poisile sammu õrritavalt lähemale. Ta ei tea, miks poiss temaga niimoodi teeb, ajab ta pea sassi. "Me mida?" kergitas Zoey kulmu ja naeratas võltsilt. Talle tõesti ei tulnud pähe, mis nende kahe vahel olla võis.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 21:30

Nate silmitses Zoellat, märgatava muigega ja kummardus lähemale, toetades küünarnuki letile. "Ma arvasin et mul on õigus sinu eest muret tunda." lõpetas Nate siis lause. Ka temal polnud tegelikult aimugi, mis suhe neil Zoeyga oli. "Kas sa kavatsed mulle öelda miks sa siin oled?" küsis ta siis vaikselt. Nii lähedal olles langetas ta automaatselt häält.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 21:47

"Nate, sul ei ole absoluutselt mingit õigust, mitte mingitki. Kes sa enda meelest oled?" küsis Zoella veidike kurjemalt ja astus ähvardamalt sammu lähemale ning vaatas üles Nathanit, nende ninade vahel oli vaid paar sentimeetrit. "Mis vahet sel on? Õues sadas vihma, ma tulin siia, keda huvitab. Sama hästi võiks ma küsida, mida sina siin teed?" Tunnistan küll, et see asend, kuidas ta hetkel poisile nii ligidale on, sobis Zoellale küll.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 21:57

Taas kord suutis Zoella öelda midagi mida Nate absoluutselt ei oodanud. Hetke tüdrukut sõnatult silmitsedes, pilgutas kutt siis silmi ja kortsutas kulmu. "Kas ma tegin midagi valesti?" küsis ta siis veidi ehmunult. Oletades, et Zoeyle ei sobinud lähedus, tõmbus kutt siis eemale ja istus baaripukile, jäädes tüdrukust kaugemale. "Ma mõtlesin, miks sa üldse üksi Siganurmes olid?" parandas ta sius ebaharilikult vaikse häälega oma küsimust. Ei tea miks Nate täna üldse nii tagasihoidlik oli.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:05

"Ei, Nathan, sa ei teinud midagi valesti," kortsutas Zoella kulmu. Ilmselgelt oli see mõeldud sarkasmiga. Ja siis see lihtsalt libises ta huultelt: "Muretsed sa iga tüdruku pärast, kellega sa Sigatüükas ameled?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:19

"Mida?" kortsutas kutt esimese hetkega kulmu. "Mida sa sellega öelda üritad?" suutis ta pomiseda, enne kui taipas. Seejärel muutus ta nägu ilmetuks. "Sa siis kuulsid." lausus Nate alistunud häälel ja viis pilgu oma joogile. "Kes?" küsis ta siis ainsa küsimuse, mus teda hetkel huvitas.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:25

"Mis vahet sellel on, kes? Kes nendest tosinatest, kes sinu ohvrid olnud on, mõtlesid sa?" lausus Zoey ja kahetses seda veidi, kuna oli poisiga äkki liiga karm. Aga siiski oli ta Zoellale haiget teinud. "Nathan," lausus ta siis veidi leebemalt,"ma korraks tõesti arvasin, et meie vahel on midagi erilist. Aga sa ei kujuta ette, palju see mulle haiget tegi, kui Raina rääkis, milline sa tegelikult oled." Ups. Raina.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:34

"Minu jaoks on vahe." lausus Nate ja silmitses ikka veel klaasi ja punast veini seal sees. "Minu jaoks oli sinuga olemine eriline." pomises kutt siis tüdrukule. "Oot, Raina?" küsis Nate ja kergitas kulmu, üritades kedagi sellist meenutada. Iseg kuigi Raina on suhteliselt haruldlane nimi ei tulnud Nate'ile kedagi pähe.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:44

"Issand jumal, sa ei mäleta isegi tema nime!" muutus Zoella veelgi kurjemaks. Ja nüüd ei mäletanud ta selle neiu nime ka. Kohutav. "Ma ausalt ei tea, miks ma üldse algusest peale sinuga mingit tegemist tegin. Sa oled ju nii läbinähtav."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:49

Zoey toon tekitas kuti mälus seoseid ja järsku hüppas Nate'i pähe kujutluspilt blondist tüdrukust, kelle nipsakus oli olnud imelikult ligitõmbav. Ja keda ta oli kohanud keset Keelatud metsa rändamas. "Ma tean teda." lausus Nate ja kortsutas siis kulmu. Zoey ei oleks suutnud halvemat inimest valida, kellega Nate'ist rääkida. "Ma ei tea, mida ta sulle rääkis, aga Zoey, see on teistmoodi." lausus kutt ja tõstis pea, et neiu silmadesse vaadata.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 22:58

"See on teistmoodi? Ma ei usu, et see on teistmoodi, et sa tekitad tüdrukus enda vastu tunded ja siis.." lausus Zoella ja jäi vait, kui mõistis, mis ta just öelnud oli. Ta oli kindel, et seda ta öelda ei tahtnud. Kuid see ei olnud ju vale.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:10

"Tavaliselt tekitan ma tüdrukus tundeid." lausus Nate. "Seekord tekitas tüdruk minus tundeid." lausus Nate ja astus Zoey poole, võttes ta näo oma käte vahele. "Ma teadsin et sa tunned midagi." lausus ta oma pead Zoey poole kallutades. Arvestades et nad tegud seda baarileti ääres, siis olid nad kohe kindlasti väheste külastajate peamine huviobjekt.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:22

"Ära tee seda, Nate," pani Zoey silmad kinni,"ära pane mind tundma nii, nagu ma tahaksin sind suudelda, kuigi ma tean et see pole õige, et sa teed mulle haiget ja et meil on probleeme. Ära pane mind sinusse armuma."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:32

"Sa tead et ma ei saa seda kuidagi takistada." pomises Nate vaikselt Zoeyle, teda siiski mitte suudeldes. Kutt hoidis oma huuli vaid sentimeetri kaugusek ja vaatas tüdrukule otsa. "Sina olid see, kes pani mind endasse armuma." lausus ta süüdistavalt.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:43

"Aga kõik need teised tüdrukud? Ja et sa ei tahtnud suhet?" Lausus Zoey ning ahmis õhku. Ta oli peaaegu murdumas, kuid õnneks suutis oma huuli taltsutada.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:48

"Ma ei saa aega tagasi keerata." lausus Nate vaikselt. "Aga kui ma saaks, läheksin ma tagasi aeda, kus me kohtusime ja paluksun sind endale tüdrukuks, et me ei oleks pidanud nii kohutavalt palju aega raiskama." ütles kutt ja vajutas Zoey huultele kerge suudluse.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. EmptyLaup Sept 28 2013, 23:53

"Nathan, mõtle loogiliselt. Isegi, kui ma sind usaldada saaksin, siis ma ei saa nii ruttu suhtesse astuda, kui ma sinust ei tea midagi," lausus Zoey peale suudlust, mida ta niikaua oodanud oli ja astus siis sammu tagaai. Ja sinu all mõtles ta Nate naisi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





All the lies. Empty
PostitaminePealkiri: Re: All the lies.   All the lies. Empty

Tagasi üles Go down
 
All the lies.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: