Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 9 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 9 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Eksinud teel puhketuppa

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:01

Alica tuli tagasi,nõost halla ja vabisemas.Ta istus oma endisele toolile ja võttis ühelt majahaldjalt vastu kallsi veega
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:04

"Mis juhtus? Jäid haigeks? Sõid midagi halba?On sinuga kõik korras?" küsis Renata urelikult Alicalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:07

Murelikuna hüppas Heather kapilt maha ning silkas Alica juurde. "Kas sul poleks targem kuskil pikali heita ?" päris ta ning sobras taskutes.' aspiriin, kõhuvalurohi, valuvaiisti... midagigi.. ' leidmata ühtki kasuliku asja jäi neiu lihtsalt Alicat silmitsema ning vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:07

''Ei midagi ma lihtsalt...Ma lihtsalt sõin korralikult mitu nädalat tagasi ja võtsin majahaldjatelt selle kahtlase küpsise.Mu amulett hakkab siis helendama kui läheduses on kahtlane toit või jook''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:14

"Nii, et nüüd on sinuga kõik korras, eks ole ?" uuris ta ning lisas siis väikese muigega :" Ka mulle kuluks selline nipsasjake ära, säästaks mind paljudest probleemidest."
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:17

"Hm, ma siis ikkagi ei söö siin midagi, jään tühja kõhuga siis." pomises Al enda ette, kartes nüüd kooli lõpus haigeks jääda. " Aga Alica, sa peaksid tõesti puhkama. Äkki peaksid midagi sööma? Või ei tohiks üldse midagi süüa?" uuris Nat Alicalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:22

"Söö shokolaadi, " pahvatas Heather äkitselt. Tüdruk oli kuskilt kuulnud, et shokolaad aitavat kõikide hädade puhul.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:24

''Ma vist ikkagi natuke söön ja pean oma amuletti silmas''ütles Alica ja võttis majahaldja antud klaasis lonksu vett mis paistis Alicat veidi tugevamaks tegevat ja võttis majahaldja käest šokolaadi konna mille söömisega tal veidi parem hakkas
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:27

' ta sõi shokolaadi, ta sõi shokolaadi ' juubeldas Heather seesmiselt. Temast vanem tüdruk võttis ta sõnu tõsiselt! Neiu oli õnnelik, äkki saab ta siin koolis veel üsna hästi hakkama.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:28

"Kindel, et sa pikali ei pea minema?" küsis Al ikkagi rahu saamata Alicalt, kuigi ta näole hakkas värvi ilmuma.
Tagasi üles Go down
Prof. Sprout
Taimeteaduse õpetaja / Hufflepuff'i majavanem
Taimeteaduse õpetaja / Hufflepuff'i majavanem
Prof. Sprout


Postituste arv : 218
Join date : 02/06/2011
Age : 21
Asukoht : kasvuhoones

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:32

Sprout tahtis paari asja majahaldjatelt küsida ja kui ta kööki jõudis nägi ta Alicia't,Heatherit ja täitsa näost ära Alicat''Preili Patil,miks te näost ära olete!?Te peaksite kohe puhketuppa minema ja pikali heitma!''hüüdis Sprout Alicale ja ulatas talle šokolaadikonna
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:36

"Tere proffessor," ütles Al viisakalt. " Seda ma püüangi talle öelda. Alica, mine parem pikali, ma arvan et nii hakkab sul palju parem." lausus Nat naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:37

''Proffesor aitäh aga kas ei saaks kuidagi.''ütles Alica ja võttis šokolaadikonna vastu''Kas ei saaks kuidagi et ma siia jääksin?''
Tagasi üles Go down
Prof. Sprout
Taimeteaduse õpetaja / Hufflepuff'i majavanem
Taimeteaduse õpetaja / Hufflepuff'i majavanem
Prof. Sprout


Postituste arv : 218
Join date : 02/06/2011
Age : 21
Asukoht : kasvuhoones

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:41

''Mitte kuidagi.Mul on kahju,Preili Patil aga mitte kuidagi ei saa''ütles Sprout ja ulatas teistele tüdrukutele šokolaadikonnad ja viis Alica köögist välja
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:42

''Head aega siis''ütles Alica teistele ja läks õpetaja järel
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:45

"Tere... jah... eeee... Headaega " Kogu vestlus proffessori ning Alica vahel oli liiga kiire, nii, et Heather pidigi tervitused ning hüvastijätusõnad ühta patta segama. " See oli ootamatu " tähendas tüdruk ning võttis oma šokolaadikonna lahti.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:45

"Nojah, loodame et ta saab ruttu terveks. Kas lähme ka? Minul mingit amuletti pole niiet ma vist siin küll enam süüa ei julge," lauses Al Heatheri poole pöördudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:50

Nüüd tuli Heatherile meelde miks ta esmaselt üldse kööki sattus. " Okei, lähme. " lausus ta, " aga kas sa palun-palun-palun võiksid mu Griffindori puhketoa kätte näidata. Ma eksisin jälle ära. " kogeles näost roosakaks tõmbunud tüdruk.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 00:51

"Jah, ma arvan et tean kus see asub" lausus Renata ja tüdrukud astusid köögist välja.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 EmptyPüh Juun 19 2011, 19:16

Ka Rebecca lõpetas oma kuuma šokolaadi joomise ning suundus köögist välja viiva ukse poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Eksinud teel puhketuppa
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Teel puhketuppa
» .....eksinud?
» Täielikult eksinud.
» Kas me jõuame puhketuppa?
» Teel õhtusöögile.. Või siis mitte

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: