Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Täielikult eksinud. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Täielikult eksinud. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Täielikult eksinud. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Täielikult eksinud. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Täielikult eksinud. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Täielikult eksinud. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Täielikult eksinud. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Täielikult eksinud. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Täielikult eksinud. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Täielikult eksinud.

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:16

Kuidagi oli Lee saanud kolmandale korrusele, vähemalt nii ta arvas. Ta koperdas seina äärde, lasi ennast vastu seina alla istuma ja mõistis: Ta on eksinud. Ohates raskelt, langetas ta pilgu põrandale, sest ta ei teadnud, mida edasi teha või kuhu minna.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:23

Jack oli ka kolmandal korrusel. Hetk tagasi sinna jõudnud või midagi. Nägi mingit võõrast tüdrukut seina äärde koperdamas ka, aga esialgu see teda väga ei huvitanud, ei tundnud teda. Siiski ei jäänud Jack'ile märkamata see tšiki segaduses olek, vms. Nagu oleks eksinud.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:26

Baylee pööras hetkeks pilgu poisi poole. Esmamulje paitsis... normaalne, või midagi selle sarnast. Tüdruk ju ei teadnud mida loota.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:29

Jack oli endalegi märkamatult seisma jäänud, tüdrukust paar sammu eemal. "Kõik korras?" küsis ta. Küsida ju võis.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:31

Tüdruk ei teadnud, kas kõnetamine tegi ta rõõmsaks või häiris see teda, aga hetkel tundus see hea. Abi on ju vaja. "Kõik on korras, peale selle, et ma isegi ei tea, kus ma olen."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:34

Jack vaatas hetkeks tüdruku poole. Kaks võimalust. Tüdruk kas oli midagi tarbinud ja sellest oli tekkinud talle mäluauk, või oli ta lihtsalt koolis uus. Jack kaldus rohkem teise variandi poole. "Sa oled siin uus?" oletas poiss.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:36

"Näha vist on jah," muigas tüdruk endamisi. Ta sai mingit moodi püsti ja silmas nüüd korralikumalt poissi.

OT: Öööd, ma nüüd ka siis minema Very Happy
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyPüh Mai 20 2012, 23:40

Jack noogutas. "Saan ma äkki aidata sind kuidagi?" pakkus ta siis. Ta vähemalt tundis lossi jms.

OT. Ilusaid unenägusid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 16:45

"Kas sa saaksid mulle väikese ekskursiooni teha?" vaatas Baylee teda anuvate silmadega, vähemalt oli poiss lahke.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 20:32

"Ekskursiooni?" küsis Jack, tahtmatult natuke üllatudes. Ei olnud just eriti vaimustuses sellest ideest. Tal oleks oma väärtusliku ajaga muudki teha olnud. Samas, jah, mis seal ikka. "Mis kohad sind huvitavad?" küsis Jack siis esialgu.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:18

"Mitte ekskursiooni, vaid lihtsalt et ma oma majale miinuspunkte ei tooks, kui ma kolan kohtades, kus ma olema ei peaks." Tüdruk tundis natukene piinlikust. Poisile oli ju ebaviisakas kaela sajada, küsida et teeks talle tuuri.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:23

"Selles suhtes ma võin sind aidata jah," kehitas Jack õlgu. Ta oli ikkagi koolivanem. Teadis kohti, kus õpilased olla poleks tohtinud, vms. Mitte et reeglid rikkumiseks poleks olnud. "Mis majas sa oled muidu?" küsis igaks juhuks üle.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:26

Õnneks tundub, et Lee talle väga närvidele ei käi."Hufflepuff." Tüdruk kõhkles veel natuke, kuid küsis siis. "Sa?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:30

Väga ei käinud jah. Närvidele. "Slytherin," lausus Jack. Kuigi oli selle vahet, vms?
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:33

Tüdruk oli lihtsalt teada tahtnud, kas poiss oli temaga samast majast. "Mina olen Baylee," tuli nüüd Zehrale meelde ennast tutustada ja ta muutus enesekindlamaks, muutus tagasi iseendaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:39

"Huvitav nimi," pidi mainima, eks. "Jack," lausus Jack enda nime ka, juhul kui tšikki huvitas, vms. "Sa tahtsid siis näha kohti, kuhu sa minna ei tohiks vms?" küsis Jack. Kuidas ta oleks pidanud tutvustama Baylee'le kohti, kuhu ta tegelikult minna ei oleks tohtinud, vms?
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:41

"Meeldiv tutvuda," naeratas Lee. "Üpris, kui nüüd tegelt arvestada ka kohti kuhu ma jõudma peaks. Näiteks tundi. Mis hetkel käib."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:46

Jack noogutas. Kätt ei hakka andma, ei lähe liiga ametlikuks, eks. "Praegu käib mõni tund või?" küsis Jack mõtlikult. Vahet pole, jätab vahele.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 21:48

"Minu andmete järgi on.. ennustamise tund." Tal polnud aimugi kas see oli tõsi või mitte, ja ega ta peast ei teadnudki, mis tundidesse ta üldse registeerinud on. Peaasi, et kohale jõuaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:09

Põhimõtteliselt kuidas saab Jack siin olla, kui ta samal ajal tegelikult ennustamises ka istub? Ta juba on seal teemas, vms. Midagi segadusseajavat. "Tahad tundi minna?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:13

Põhimõttelist on kõik üks suur segadus. "Päris tahaks jah."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:15

See teema oli tehtud enne tundi, siis vist peaks tegevus olema enne tundi, vms? Vahet pole. "Põhjatornis, üleval siis," lausus Jack tunni asukoha. Ta polnud kindel, kas ta ise tahab tundi minna. Ennustamine polnud niikuinii mingi lemmikaine, vms.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:18

Kui poiss talle tee kätte näitaks, võiks ta põhimõtteliselt üksi ka minna. "Äkki lihtsalt seletad, kust teed pidi minna, ma saan ise ka edasi."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:19

"Ma saadan sind," kehitas Jack õlgu. Nii palju ekskursioonist siis, piirdub ainult tundi saatmisega, vms.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. EmptyEsm Mai 21 2012, 22:22

"Seltsi oleks vaja jah," pomises Lee endamisi. "Hakkaks siis minema?" vaatas tüdruk Jacki poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täielikult eksinud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täielikult eksinud.   Täielikult eksinud. Empty

Tagasi üles Go down
 
Täielikult eksinud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» .....eksinud?
» Eksinud teel puhketuppa

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: