Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Miks sa temast rääkida tahad? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Miks sa temast rääkida tahad?

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyKolm Sept 25 2013, 23:05

Kylie oli siin kuna tahtis emale kirja saata.Ta tahtis räägida emast,isast,endast ja Kellyst.Kylie otsis enda öökulli.Kirioli pikk.Tüdrukul oli seljas kleit ja baleriinad.

OT:KElly
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 07:58

Kelly oli märganud, et Kylie läks öökullimajja. Neidis jalutas vapralt sisse, kuid Kyliet nähes tulid talle süümekad, Harry pärast. "Hei, sista, kellele sa kirjutad?“ küsis neiu ükskõikselt. Kellyl oli srljas teksapluus ja mustad püksid.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 10:34

Kylie vaatas oma õe poole."Hei sis,empsile kirjutan"Lausus ta.Tema öökull oli kohale tulnud.Ta sidus kirja öökulli jala külge ning to lendas minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 14:38

"Ok. No kuidas siis poistega?" küsis Kelly aga ilmselgelt muude tagamõttetega.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 16:59

"Sa jutead ,et mul läheb Harryga hästi"Lausus ta .Ta vaatas sis.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 17:27

"Armastad sa teda?" neelatas Kelly. Ta lootis, et ei jätnud mingit imelikku muljet.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 17:49

Tüdruk kergitas kulmu."Muidugi"Lausus ta kindlalt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 18:57

Kelly manas näole naeratuse. "Tore, aga ma ei usu, et ta sinu jaoks piisavalt ... hea on." Okei, ta oli kindel, et Harry oli talle piisavalt hea, aga noh, tead küll.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:00

Kylie muutus tõsiseks."Mida sa ajad?"Küsis ta natuke vihaselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:06

"Mh, tead küll ju Harryt. Ta ei ole sind väärt, sul on vaja palju paremat ja hoolivamat poissi. Sa ju tead tema ajalugu, ning mind häirib see, et sa temaga suhtes oled, kui ta sulle haiget võib teha. Lõpeta see suhe enne, kui midagi hullu veel toimub ja sa haiget saad," rääkis Kelly ning oli õe pärast väga mures. Ja ta ju teadis, et Harry petab teda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:08

Jep, Harry petab teda ju tema enda õega.Kyle oli veelgi vihasem."Ma ju armastan teda ning ta ei teeks mulle kunagi haiget.Ta lubas ,et ei petta mind kunagi"Jutustas ta kindlalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:11

Kelly mõistis ju ka nüüd, et Harry on ka valetaja. Ta ei hoidnud enda lubadustest kinni, mis omakorda pani ka Kelly Harrys kõhklema. "Oled sa kindel? Ma ei usu, et see väga emale meeldib, kui ta teada saab, et sa sellise poisiga käid, eriti arvestades tema mainet. Oled sa talle üldse rääkinud Harryst?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:15

Kylie pööritas silmi."Jah ema teab temast.Temale see eriti ei meeldi aga ta ütles kui mina olen õnnelik siis on kõik korras."Lausus ta.Ta läks õe lähedale."Miks se üldse sind huvitab?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:17

"Mis mind huvitab?" proovis Kelly ükskõikset nägu teha. "See, et sa selle casanovaga ringi lippad või et sa sellest Harryst emale rääkisid?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:19

Kylie vaatas vihaselt õde."Mis su proobleem on.Miks sa ei luba minul Harryga õnnelik olla?"Küsis ta õelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:26

"Mis sinu probleem on? Sa süüdistad siin mind, kuigi mina tahan vaid enda õde aidata!" lausus Kelly juba natukene kurjemalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:28

"Mul on rohkem tunne ,et sa nagu armastaksid teda ise.Ning tahad ,et me Harryga lahku läksime!"Karjus ta peaaegu õele vastu.Kylie ise ka ei uskunud ,et ta seda ütles.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:35

Kelly ei näidanud välja, et neiu rääkis ju tõtt. "Kylie!" karjus Kelly. Siis ta jäi vait ning põrnitses vihaselt õde. Järgmisel hetkel ta embas teda. "Kas sa ei mõista, et ma hoolin sinust. Harry on mu sõber, ei midagi enamat." Oi, kuidas sa valetad, Wharwood.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:38

Klyile vaatas õde.Tema kallistas õde vastu."Vabandust,ma usun sind.Ma ei suudaks uskudagi ,et sina ja Harry koos olete."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:48

"Täpselt," sosistas Kelly. Tal oli nii raske õele valetada, see tegi väga haiget. "Anna andeks, kui ma jätsin halva mulje."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:50

Kylie eemaldus."Pole midagi"Lausus ta.T´Kylie vaatas oma õde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:51

"Aga ma pean siiski Harryt tänama," proovis Kelly teemale viia ja garanteerida, et Kylie haisu ninna ei saaks, "ta viis mu ühe poisiga kokku."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:53

"Kellega?"Hakkas õde huvitama.Tal oli õe üle heameel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 19:55

"Ben Brucega. Tead sa teda?" küsis Kelly. Neiu lootis, et Kylie sellest Harryle ei räägi, kuigi see polnud väga loogiline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? EmptyNelj Sept 26 2013, 20:01

Aga võibolla räägib."Éi tea,räägi milline ta on."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miks sa temast rääkida tahad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks sa temast rääkida tahad?   Miks sa temast rääkida tahad? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks sa temast rääkida tahad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Miks me peame õppima?
» Miks tuled sa mind piinama?
» Miks siin küll poode ei ole???
» Miks siin peab olema nii palju ilusaid tüdrukuid?
» Miks mitte ujuma minna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: