Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Nüüd saan ma küll trolli.

Go down 
+2
Kelly Wharwood
Zoey Diamon
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 07 2013, 14:55

Olivaba tund.Zoey tuupis järgmiseks tunnik.Järgmine tund oli nõiajoogid ja kontrolltöö.Z polnud üldse õppinud.Trgelikult tuli talle see alles nüüd meelde.Neiu oli kindel et saab küll trolli nüüd.Viimased tunnid oli Zoey rohkem aknast välja vaadanud ja unistanud.Ta oli sele pärast õpetajalt mitu korda noomida ka saanud.Tüdruk oli juba veerand tundi lugenud ja tuupinud.Mitte midagi ei jäänud pähe.Lootusetu.
OT:Brett
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 17:21

Brett jalutas raamatukokku. Sisse astudes, märkas ta esimese asjana Zoeyt. Poiss tundis, kuidas ta peopesad hakkasid higstama, ning kõhus lendasid liblikaid. Kuid neid tundeid ei tohiks sõprade ligidal olla, või mis? Okeiokei, peab tunnistama, et Brettil olid siiani suured tunded Zoey vastu, kuid ei tohtinud neid välja näidata, kuna ta peab võtma asja rahulikult.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 17:45

Zoey tuupis ikka edasi.Ta otsustas väikese pausi teha.Neidis toetus vastu tooli seljatuge nii , et see kahele jalale jäi.Tüdruk ohkas väsinult.Ega sõprade juuresolekul tavaliselt midagi sellist ei juhtu.Zo ei märganud poissi.Neiu pani silmad väsinult kinni.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 19:10

Brett ohkas ja jalutas Zoey juurde. "Hei," sõnas ta veidikese ebakindlalt.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 19:14

Zoey tundis kohe Bretti hääle ära.Ta oleks ehmatusest peaegu tooliga ümber kukkunud aga neidis haaras viimasel hetkel lauast kinni.Et enseväärikust taastada tõusis neidis püsti.Zoey lükkas tooli laua taha."Hei!Teisi ei tohi niimoodi ehmatada"lisas tüdruk ümber pöörates.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 19:21

"Vabandust," lasi Brett käe läbi enda juuste ning naeratas tüdrukule. "Kas ma segasin su magamist?" muigas ta tahtmatult.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 08 2013, 19:25

"Ma ei maganud"muigas ka Zoey tahtmatult.Kas ta oli tõesti näinud nagu ta nagaks?Neidis pani käed rinnale risti.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyEsm Sept 09 2013, 20:36

"Hoidsid siis niisama silmi kinni?" kergitas Brett kulmu. No okei, ei maganud siis, aga äkki tukastas?
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyEsm Sept 09 2013, 22:06

"Ma olen lihtsalt väsinud"ohkas Zoey.Ta istus tagasi toolile ja pani käe tooli leenile.Neidisel oli vist mingi sügis väsimus.Ei tukastanud ka.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:13

"Ahsoo," sõnas Brett ning vaatas tooli Zoey kõrval. "Võin ma siia istuda või sa ootad kedagi?"
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:31

Zoey vaatas veidi tooli ja vastas:"Jah muidugi võid"Neidis heitis pilgu korra laual lebavale õpikul.Siis pööras neidis pilgu ja vaatas aknast välja.Ta ei tahtnud eriti poissi vaadata kuna Zo oleks teda vahtima jäänudki.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:35

Brett võttis siis istet neiu kõrvale. Kui ta oli hetkeks neiule päris lähedal, ei tahtnud ta muud teha, kui teda suudelda, aga poiss pidi ennast talitsema.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:39

Oli selline piinlik vaikuse hetk.Ka Zoey oleks poissi väga suudelda tahtnud aga nad olid ju "sõbrad".Neifis küsis lihtsalt midagi täiesti mõtetut:!Kuidas diis sul läinud on?"Oma lolli küsimuse peale mõeldes tuli Zo'l veidi puna näkku.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:41

"Väga hästi, peaks mainima," kuigi tegelt ju nii polnud, aga Brett ei oleks tohtinud tunduda hädapätakas. "Aga sul?" küsis poiss.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 17:50

"Hästi"ütles Zoey.Tegelikult oli tal viimasel ajal just päris halvasti läinud.Vaatamis soov sai neidisest võitu.Ta pööras pilgu Btetti poole.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 21:15

"Kuidas siis poistega?" Küsis Brett kuid mõistis siis kui loll küsimus see oli. Loll Uudishimulik Brett.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyTeis Sept 10 2013, 21:50

"Ja miks see sind huvitab?"uuris Zoey.Ta imestas, et poiss nii lolli küsimuse küsis.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 15:36

"Me oleme ju sõbrad. Kas sõbrad ei räägi sellistest asjadest?" Küsis Brett ükskõikselt.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 15:39

"Eh..oleme jah.Räägivad vist küll....Aga kuidas sul tüdrukutega läheb?"põiles Zo kõrvale.Zoey pööras pilgu kõrvale.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 16:59

"Hästi. Väga hästi, ma kohtusin ühe imelise tüdrukuga," sõnas Brett.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 17:01

"Okei"ütles Zoey.Ta proovis naeratada.Tegelikult oli tal süda nagu kaheks kistud.Oi kuidas ta tahaks selle tUdrukuga 'rääkida"
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 19:40

"Ta nimi on Coco," sõnas Brett. Nojah, tal olid veel tunded ju Zoey vastu aga ta pidi nendest üle saama. Nad olid kõigest sõbrad.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyLaup Sept 14 2013, 19:54

"Okei"sõnas Zoey.Ta vaatas maha.Enam ei püüdnud tüdruk naeratada.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 15 2013, 21:00

"Vabandust, kui ma panin sind ebamugavust tundma, aga sa ei tunne mu vastu enam ju seda, mida enne, eks?" küsis Brett naeratusega. Ta tõesti lootis et Zoey saab temast üle ning on taas õnnelik.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. EmptyPüh Sept 15 2013, 21:03

"Tunnen"lõi Zoey silmad maha.Neidis sai aru enda arvates, et Brett ei tunne midagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nüüd saan ma küll trolli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saan ma küll trolli.   Nüüd saan ma küll trolli. Empty

Tagasi üles Go down
 
Nüüd saan ma küll trolli.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....
» Mida ma nüüd tegin?
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Umm.. Küll sa oled kena..
» Miks siin küll poode ei ole???

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: