Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 09:31

Bella tuli siia pealse seda kui ta oli Jack´iga veits tülli läinud."Või kautas ta mind ära?Et kui oli mind voodisse saanud oligi kõik?"Mõtles Is.Ta kõndis ringi ja mõtles veel"Ma ei usu siiski seda ga ma pole kindel".
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:02

Ethan kõndis niisama siin ringi. Nagu talle teha meeldis kui oli igav ja muud teha polnud. Ta oli Bellast liiga kaugel hetkel, et teda ära tunda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:38

Is nägi õhte poissi aga to oli liiga kaugel,et teda ära tunda."Ma loodan et see pole Jake"Pomises tüdruk vaikselt oma ette.Ta liikus vaikselt poisi poole.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:42

Tüdrukule lähemale jõudes tundis Ethan ta ära-see oli Isabella, ning siis hüüdis ta lõbusalt:"Bellaaaa!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:46

Bella tundis ka nüüd poisi ära."Ethan"Hüüdis Bella rõõmustades ja jooksis poisi poole.Kui ta oli poisi juurde jõundud kallistas ta teda."Mida sa siin ted?"Küsis Is.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:50

"oijummel" ütles poiss naerde ning siis vastas ta:"niisama siin..""aga sa ise'"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:52

"Ah ma olen ise ka siin niisama,Tulin mõtteid mõlgutama peale enda katastroofi"Vastas ta ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 11:57

"ohoh, ja mis katastroofe siis Bellal juhtus?"küsis Ethan uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:00

"See on pikk jut,aga noh ma kohtusin ühe kuttiga Jake Aldren´iga eile.Noh meil hakkas kohe asi susisema ja siis täna.Me.. magasime "Vaatas tüdruk maha.Tal jooksis pisar üle põse.Ta jätkas"Noh ja me läksime peale seda ujuma ,me läksime tülli aj mitte vähe."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:06

Jack oli seisnud ühe varjulise puu varjus ning kuulanud Bella juttu. 
Jake küll aru ei saanud, et nad oleks tülli läinud, aga see selleks, ta poleks kunagi arvanud, et tema tüdruksõber räägib kogu oma eraelu mingile GRYFFILE välja. See ajas ikka Jacki vihaseks.
Ta astus puuvarjust välja, just nii, et mõlemad teda näeks.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:09

Ethan kallistas nüüd Bellat, et teda lohutada ning ohkas. "ja mispärast siis tüli?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:11

"Näpud eemale minu tüdrukust." sisises Jack väikselt ja astus lähemale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:12

Bella nägi,et Jake astus puuvarjust."Kas sa kuulasid pealt"Küsis Is vihaselt.Ta pühkis oma pisarad ära.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:13

Ethan märkas seda poissi ning küsis Bellalt:"kas see on see Jake?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:14

"Jah"vastas Is.Ja vaatas poisse korda mööda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:15

Jack pööras oma vihased ja süsimustad silmad Bella poole. "Ma poleks uskunud, et huffid sellised on" ütles ta selgel ja kõlaval häälel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:18

"Millised???"Küsis Is uurivalt.Ta vaatas poissi tigedalt.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:20

"jah , millised?" kusis ta sama" las ma arvan - sa oled Slytherinist?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:23

"Dorklane.." pobises Jack. "Vot sellised, et kõigepealt löövad külge ja teevad nunnunägu ja siis petavad" lõpetas Jack nig nõjatus ühe puu vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:25

"Kellega ma sind petan?Ethan on minu ammune sõber."Ütles Is.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:28

Jack turtsatas. "Tõsiselt? Ausalt räägid? Ma kardan et meie vahel on kõik läbi" Jack tegi paar sammu lossipoole ja vaatas siis hetkeks tagasi.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:29

"jaa, tõsiselt, mina lihtsalt lohutasin teda" ütles Ethan jälgides Jake'i.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:31

´"Ta on mu SÕBER"!Ütles Is seda kindlalt.´Tal joosid pisarad ülepõse.Bella oli nii löödud sellest ja sokis´,et kukkus millegi pärast kokku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:34

"Rammesta" sosistas Jack ning vaatas tüdruku poole. Teda ei huvitanud enam. Ta ei tahtnud tüdrukut, kes kõik tema hingeelust välja räägib.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... EmptyReede Juul 12 2013, 12:34

"Bella!?" vaatas ta maas lamavat Isabellat, kükitas tema kõrvale ja oli segaduses
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mida ma nüüd tegin?
» Nüüd saan ma küll trolli.
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Liituge kõik kes tahavad!
» Kuidas küll sai kõik nii minna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: