Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:36

Bella ei reageerinud üldse.Ta lihtsalt lebas maas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:40

OT: siis sa teeskled ju, rammesta aitab.
"Sa teeskled" ütles jack. Rammestaga oleks ta pidanud juba tõusma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:51

OY:Aitab või??
Bella avas caikselt silmad.Ta tõusis istukile.Is vaatas poissi lahkete silmadega."Sa tõesti arvad, et ma pettan sind??.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:51

OT: Odake ma ei oska ütelda midagi hetkel Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:54

OT:Sa vahid kõike seda lihtsalt pealt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 12:57

"Sa tõesti arvad, et ma tahan tüdrukut, kes kõik välja puistab`? Palun, anna korvi. Ma olen juba immunne selle vastu" pomises Jack kuuldavalt ja ohkas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 13:00

Ta tõusis ja küsis"Mis mõttes puistan kõik välja??"Küsis is imestunult."Ma rääkisin Ethan´ile ainult seda miks ma olen kurb.".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 13:08

Jack kergitas kulme. "Mulle jäi küll teine mulje." vastas Jack ning kõndis paar sammu edasi.
Tagasi üles Go down
Ethan Hayes
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ethan Hayes


Postituste arv : 643
Join date : 11/07/2013
Age : 28

Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 14:08

Ethan tõusis siis püsti ja ütles siis:"ei ausalt ta räägib nii kuidas oli." Ethanile Jake väga ei meeldinud aga ta ei tahtnud, et tüübid lahku ka lähevad, tal oli tüdrukust kahju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 14:21

"Jah see on nii äge kui keegi räägib kellegi panemisest" Iroonitses Jack ja vaatas ikka veel Bellat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 14:36

Bella läks Jack´i juurde."Ma ei rääkinud ju detailselt meie ...tead küll millest.Sa aru ma rääkisin ainult sellest miks ma olen kurb.Ma ju veel armastan sind aga kui sina mind ei armasta siis äkki on sul õigus.Pole ju mõttet ühepoolse armastuse suhtele."Vastas Is.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 14:47

Jack pani oma käed Bella õlgadele. "Sa oleksid võinud öelda, et sa solvusid või midagi.. Ma ei saanud aru, ausalt. " ohkas Jack ja suudles neiut laubale "I'm sorry" sõnas siis Jack väga vaikslet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 17:07

Bella vaatas poissi."Eks ma ise ka reageerisin veits üle."Vastas tüdruk.Is kuulis poissi viimast lauset."Palun vabandust ka minupoolt"Lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 17:58

" I need to go.." pomises Jack ebamääraselt ja laskus kuhugile sügavikku. Hufflepufflane tore küll.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 EmptyReede Juul 12 2013, 17:59

Bella ei saand eriti aru miks Jack niimoodi käitus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....   Kõik oli nii perfektne aga nüüd see..... - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mida ma nüüd tegin?
» Nüüd saan ma küll trolli.
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Liituge kõik kes tahavad!
» Kuidas küll sai kõik nii minna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: