Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Love, no love, love, no love

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyEsm Sept 09 2013, 21:44

"Sinu välja kutsumine viitaks sellele, et ma olen nõus tõsisema suhtega." keeldus kutt ja asetas käed risti. "Sa ei kujuta ette kui väga sa suhteid vihkad, enne kui sa minuga suhtesse astud." selgitas Nate tüdrukule. Ta ei tahtnud ennast kohutavalt halvasti reklaamida, aga nii see välja kukkus.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyEsm Sept 09 2013, 21:58

"Nathan, ma ei saa aru sinust. Sa tahad olla midagi enamat, aga ei taha olla suhtes. Palun, seleta ära, sest ma tõesti tahaksin edasi minna kui selle jama peale aega raista," lausus neidis veidikese vihasemalt. Talle hakkas tõesti juba sellest jamast kõrini saama. Mis Nathanil varjata oli?
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyTeis Sept 10 2013, 22:59

Nate hingas sügavalt sisse ja astus sammu tahapoole, Zoeyst eemale. "Selles asi ongi, ma tahan olla suhtes. Ja see ei oleks sullehea." lausus kutt selgitavalt tüdrukule otsa vaadates. "Kui sa oled valmis, võin ma seda üritada, aga ma ei saa anda sulle kõrgeid lootusi." Poiss vaatas Zoella silmadesse ja keeras siis pilgu maha.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyNelj Sept 12 2013, 16:17

"Siis ma ei taha. Ei taha suhet proovida. Nägemiseni, Nathan," lausus Zoey ning eemaldus poisist, et hakata siis minema.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyNelj Sept 12 2013, 19:31

Nate vaatas aknast välja, tüdruku pilku vältides. "See oleks sulle ehk parem." lausus kutt, keeldudes tüdruku poole vaatamast. "Kui sa lahkuksid."
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyNelj Sept 12 2013, 20:05

Zoella võttis poisi õlavarrest kinni ning surus ta suule ühe suudluse. "Aga see, et me suhtes ei ole, ei tähenda, et ma sind suudelda ei võiks."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyNelj Sept 12 2013, 22:36

"Kui ma tohiks sind ainult suhtes olles suhelda, siis oleksid sa ammu..." katkestas Nate oma lause poolepealt ja vaatas tüdrukule silma. Zoella katsus Nate'i muskleid praegu jah. Aga ikkagi, kutt oli lõpetanud oma lause enne seda kui oleks hakanud valesid asju lausuma, seega suudles Nate Zoeyt, et ta tähelepanu hajutada.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyReede Sept 13 2013, 17:37

Katsus jah, aga ega see tema eesmärk ei olnud, et poisi musklitele ligemale saada. Neiu pani käe poisi kaela taha. See oli vist juba viies suudlus ühe tunni jooksul. Neiu naeratas poissi suudeldes. "Lõpeta oma lause, Nathan," eemaldus neiu ning kergitas kulmu.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 17:37

"Siis ilmselt oleksid sa juba ammu minu oma." lausus kutt ja libistas käe Zoeyle selja taha,teda enda vastu tõmmates. Kuuenda suudluse vastu ei saa neiu ka midagi teha, kuna Nate surus oma huuled luba küsimata vastu Zoella huuli ja seejärel kaela.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 19:30

"Nate, ma.." ohkas tüdruk, kuid poiss suudles teda jälle. "Ma kardan, et see, et ma ei saa sind enda omaks kutsuda, teeb mulle rohkem haiget, kui see, et me suhtes oleme," pomises neiu peale suudlust ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 20:17

Nate ei suutnud eriti Zoeyle vastu panna. Eriti kui tüdruk oli kurb ja armas nagu alati. "Sa tahad mind enda omaks kutsuda?" küsis ta tüdrukult, ta näo oma pihkude vahele võttes ja seda õrnalt kergitades.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 20:26

"Kes ei tahaks?" pani neiu käed poisi kaela taha. Zoella tegi poisi põsele musi ning astus siis kaks sammu tagasi. "Nate, sa ajad mu pea sassi."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 20:36

Nate kergitas kulmu. Zoey oleks imestunud kui teaks. "Khmm... Zoey, kas sa..." jättis kutt lause pooleli ja haaras tüdruku puusadest kinni, teda lähemale tõmmates.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 21:24

"Kas ma mida?" vaatas Zoey kulmu kergitades Nathanit. Poiss ei lõpetanud vist kunagi oma lauseid.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 21:34

Nate eu tahtnud oma lauseid Zoey juuresolekul eriti lõpetada vist. "Kas sa tahaksid suhtes olla?" kallutas kutt pea küljele, tüdrukut piieldes.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 23:14

"Isegi kui ma tahaks, siis ma tean, et sina seda ei taha," pomises Zoella kurjalt ning nende sõnadega oli neidis läinud.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 08:17

"Zoey!" hüüatas Nate talle järele ja jäi siis nõutult seisma. Tema teadmise järgi tüdrukutele see küsimus meeldis. Nate tundis endas viha tõusmas ja keeras ringi, et minna kuhugi mujale.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 10:48

OT: Teema lõpp siis, varsti uus teema ka? Razz
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 11:52

OT: Mhm.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Love, no love, love, no love - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Love, no love, love, no love
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Love at 42
» LET ME LOVE YOU
» Young love...
» I love books.
» All is fair in love and war

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: