Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Love, no love, love, no love EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Love, no love, love, no love EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Love, no love, love, no love EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Love, no love, love, no love EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Love, no love, love, no love EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Love, no love, love, no love EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Love, no love, love, no love EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Love, no love, love, no love EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Love, no love, love, no love EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Love, no love, love, no love

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:03

Nate uitas esimesel korrusel ringi, Zoella raamat näpus. See raamat oli olnud tema jaoks imeline võimalus et tüdrukut uuesti näha, eriti kuna Nate polnud temaga kuskil kokku põrkunud peale esimest õhtut. Seega oli ta raamatu kiiresti läbi lugenud ja otsustanud selle tagasi tuua. Hufflepufflaste ukse leides ootas kutt Zoeyt et talle raamat tagasi anda ja juttu ajada. Nate keeldus loomulikult endale tunnistamast, et Zoey on midagi rohkemat kui flirt, isegi kui tavalise tüdruku jaoks poleks ta seda kunagi teinud.

OT:Zoella
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:18

Zoella kõndis pilk maas Hufflepuffi puhketoast välja, käes järjekordne raamat. Ei, ta ei ole ilukirjanduse hull, see kord oli see mustade jõudude vastase kaitse õpik, mida ta hoolega uuris. Siiski oli Zoey päris hea õpilane. Kõndides siis mööda koridori, lähenes ta Natele. Komistades talle siis järsku otsa, astus Zoella sammu tagasi, tõstis ta pilgu ja sõnas: "Nate."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:24

Nate haaras tüdrukult ümber, kartes et ta võib kukkuda. Kui seda ohtu enam polnud, laskis poiss tüdrukust lahti ja astus sammu tahapoole. "Hei." naeratas kutt võluvalt ja silmitses Zoeyt ülevalt alla. Ja siis suunas oma pilgu taas ta näole "Sa näed täna kuum... ilus välja." lausus Nate ennast parandades. Ta oli käe raamatuga selja taha viinud, unustades selle olemasolu.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:37

Neiu vaatas lummatult poissi, kuid pööras siis pilgu maha. Neiu lükkas ühe juuksesalgu enda kõrva taha ja küsis, siiani põrnitsedes maad: "Mis sa siin teed?" Neiu mängis enda sõrmede vahel raamatuga, nagu alati, kui ta pabistas või midagi. Järsku kukkus kogemata raamat maha. Kobakäpp. Neiu kükitas ruttu maha, et raamatut krabama hakata.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:41

Ka Nate kummardas kohe, et Zoeyle raamatut anda, nagu korralik poiss. Ta korjas raamatu maast üles ja tõstis siis pea kõrgemale, et tüdruku nägu näha. Ehmunult avastas Nate et nad olid üksteisest paari sentimeetri kaugusel. "Emm, ma tulin sind nägema." lausus kutt ja vaatas tüdrukule silma. Siis tuli talle ka kattevabandus meelde. "Ja su raamatut tagastama." lausus poiss, ikka veel neiu näole lähedale.Pilku langetades silmitses kutt tüdruku huuli ja siis jälle silmi.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyTeis Sept 03 2013, 22:47

Don´t get me wrong, ma saan aru, et sul on mõttes teda suudelda, aga nagu ma mainisin, ei ole Zoey nii kergesti kätte saadav. Tüdruk tõusis püsti, ning vaatas siis veel maas kükitavat Nathanit. "Sa oleks võinud selle endale jätta. Sa ei tulnud ju ometi sellepärast, Nate? Lihtsalt raamatut tooma?" küsis neiu, näol uudishimulik ilme.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 14:38

Ega Zoella Nate'ile ei meeldiks, kui ta kergesti kättesaadav oleks. Või siis meeldiks, kes teab. Aga hetkel oli Nate üsna kohmetu, kui ta püsti tõusis ja tüdrukule ta raamatut andes. "Ma lugesin selle läbi ja mõtlesin et ega sul kõiki koolis kaasas pole. Ehk tahad lugeda veel." lausus kutt. "Aga mul on veel üks põhjus." lausus poiss salapäraselt naeratades.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 20:30

"Ma lähen niikuinii jõuluvaheajal koju vahepeal, ma saan siis uue raamatu kaasa võtta, ja ma pean paar kuud vastu ilma selle raamatuta," jutustas Zoella ning vaatas Nathanit. Dayum, Nate oli pandav. Mis mõtted, mis mõtted, Zoey. "Ma tahaksin, et sa selle endale jätaksid," sõnas neidis ning vaatas naeratusega poissi. Seejärel kergitas ta selle viimase lause peale kulmu ning vaatas uudishimulikult poisi poole.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:01

Nate'i peas keerlesid samad mõtted kui ta Zoeyt silmitses. Zoey oli kohe kindlasti kuum. "Hmm ma ei tea." mõtiskles kutt. Tal polnud seda kuhugi panna, kuna niisama kapile visata ta seda ei kavatsenud. "Kas sa oead ikka paar kuud ilma selleta vastu?" muigas Nate ja ta pilk rändas hetkeks Zoey juukseotstele. Silmad taas üles tõstnud, Nate ohkas. "Tõsiasi on see, et ma ei suuda sust eemale hoida." lausus kutt. "Isegi kui ma üritan."
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:07

"Loomulikult pean," muigas Zoella ning kõndis, taas sõrmedega õpiku ääri katsudes. Neiu istus hüppega aknalauale ning vaatas Nathanit, naeratus näol. Kui poiss aga seda "tõsiasja" ütles, muutus ta nägu veidike kahvatumaks. Ta tundis, kuidas liblikad ta sees lendasid. Mis see tähendama peaks? Kas neiu meeldib poisile? "Ja mis sa siis teha kavatsed, kui sa ei suuda?" pomises neidis.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:11

Nate kehitas Zoey kindlustuse peale õlgu ja hoidis raamatut siis enda käes. Eks loeb seda ehk õhtuti. Või siis kui tahab haritud välja näha. Parem ikka kui CAR'i lugeda eksole. Nate astus hetke kõheldes sammu Zoey poole ja jäi siis seisma."Ma üritan edasi." lausus Nate kõvasti, rohkem selleks et ennast veenda kui asja Zoeyle selgeks teha. "See on üritamist väärt." lausus kutt vaiksemalt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:19

Neiu kergitas kulmu ning kehitas õlgu, pilk naelutatud maha. "Aga, kui sa näiteks ei suuda," neelatas neiu ning jätkas: "Siis, võid sa, mu.. ju välja... kutsuda?" Neiu oli päris pabinas, kui ta rääkis ning raputas siis pead, et jätkata: "Kui ma sulle loomulikult meeldin. Mis ei tähenda, et ma arvan nii või tahaks või midagi..."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:22

Nate tõstis üllatunult pilgu, kui neiu sõnu kuulis. Hetkeks kaalus ta seda võimalust, kuid raputas siis pead, pilgu maasse puurides. "Mina oleksin viimane inimene maal, kellega sa tahaksid välja minna." lausus kutt ja vaatas üles, lootes Zoey pilku tabada. "Mis ei tähenda et sa mulle ei meeldi. Sa meeldid mulle piisavalt, et ma tahan sind kaitsta." lausus Nate ja pani siis suu kinni, mõistes kui kahtlaselt ta sõnad kellegile kõlada võisid.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:28

"Ahah," lausus Zoella ning muigas nukralt, pilgu maast viies Nathanile ja siis kuhugile kaugusesse. Neiu sai aru, et poiss ei tahtnud teda välja kutsuda. Sellistele kuumadele poistele nagu Nathan ei meeldi kunagi sellised nohkarid nagu Zoey. I get it. Aga oli ju mõtekas proovida. "Vabandust, sa ei pea ennast põhjendama, ma saan aru, et sa ei taha. Ma ei tea, mis ma mõtlesin, vabandust, ma ei oleks pidanudki seda ütlema, vabandust. Eh... vabandust." Issand jumal, Zoella. Neli vabandust ühe korraga. Sa ületasid oma rekordi.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:41

Nate naeratas, kuna need vabandused olid ilmselt kõige armsam asi mida ta elus näinud oli. Peale Zoey loomulikult. "Ei, sa ei mõista." asus kutt selgitama. "Sa meeldid mulle. Ja seetõttu oleks parem kui ma sinust eemale hoiaksin." lausus kutt ning astus ühe sammuga Zoey juurde. Ta pani oma käe tüdruku lõua alla ja liigutas tüdruku pead, et saaks talle otsa vaadata. "Sa ei tohiks vabandada." lausus poiss ja kinnitas oma pilgu tüdruku silmadesse.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:46

Zoey hakkas vaikselt juba midagi mõistma. Loodetavasti. "Oled sa siis mingi kriminaal või?" muigas Zoey ning pani käe poisi puusale, mis oli kahtlane. "Või ei ole sa vallaline?" eemaldus neiu ruttu, kui talle ta kõige suurem "hirm" meenus.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:50

Nate'i käsi liikus Zoey lõua alt pooleldi ta põsele, seda ise märkamatagi. "Ma pole kriminaal." muigas Nate. Kui südamete murdmine just kuritegu pole. Sest sel juhul on Nate eravanglas. "Ja ma olen kohe kindlasti vallaline." lisas kutt juurde. Ta ei soovinud Zoeyle seletada, mis tema elus toimus, mõustes kuudas see võib tüdruku mibema peletada. "Aga ma ei ole sinu jaoks see õige inimene." lausus kutt siis lõpuks lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 22:55

Zoey muigas tahtmatult. Tal oli mingi imelik plaani moodi mõtte. Kui poiss nii ütles, siis peaks ka Zoella keelduma. Neiu eemaldas poisi käe põselt ning sõnas, üpris enesekindlalt: "Edu uuesti lugemisel siis."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyKolm Sept 04 2013, 23:03

Kui Zoeyl oli plaan, siis Nate'i jaoks oli see kohe kindlasti liige geniaalne et sellele pihta saada. "Mida?" jäi kutt tühja pilguga tüdrukule otsa vaatama. Ta käsi langes tagasi küljele ja põrkus vastu "Uhkust ja eelarvamust." Nate silmitses kergelt ootavalt Zoella silmi, oodates mingit seletust.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 18:15

See polnud plaan, aga kui Nate ei tahtnud(või mis iganes see põhjus sul täpselt oli) teda välja kutsuda, siis ei olnud ju neiul vaja pingutada. "Ma pean nüüd minema," vaatas ta Nathanit, hinges mingi väike lootus, et poiss teda tagasi hoiab.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 19:02

"Ei." lausus Nate ja tõstis käe. "Sa võiksid siia jääda, et..." hakkas kutt juba midagi pakkuma, kuud ta pea oli tühi. Talle ei tulnud pähe midagi, mida nemad kaks saaksid normaalselt koos teha. "Sa vist peaksid minema tõesti." lausus Nate maha vaadates peale hetke mõtlust. Ta langetas aeglaselt käe, andes tüdrukule vaba tee.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 19:07

Zoella naeris poissi vaadates, ta oli nii armas, kui ta kahtles. Neiu pani käe poisi põsele ning langetas veidi pead, et poisile otsa vaadata. "Sa oled armas," muigas Zoella ning pani käe poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 19:16

Nate keeras pilgu eemale. "Ma pole kindel et keegi seda mulle kunagi varem öelnud on." lausu kutt ja silmitses siis taas tüdrukut. "Aga sina oled kõige armsam." lausus poiss siis ja võttis Zoey vabast käest kinni. Ta käsi tundus Nate'i oma kõrval habras ja pisike
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 19:21

Zoey naeratas. Tal oli mõttes vaid üks asi, mida ta tahtis nii väga teha. Aga siiski pelgas. Neiu surus vaid hetkeks enda huuled musiks poisi omadele ning eemaldudes siis, vaatas ta poisile sügavalt silma.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love EmptyNelj Sept 05 2013, 19:24

Nate oli seda oodanud küll pea esimesest hetkest, kui tüdrukut näinud oli, aga siiski oli musi tulnud talle üllatusena. "Ja mille eest see oli?" küsis kutt kerge naeratusega ja põimis oma sõrmed Zoey omade vahelt läbi. Alla tüdruku silmadesse vaadataes, näitas ate välja vaid puhast rõõmu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Love, no love, love, no love Empty
PostitaminePealkiri: Re: Love, no love, love, no love   Love, no love, love, no love Empty

Tagasi üles Go down
 
Love, no love, love, no love
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Love at 42
» LET ME LOVE YOU
» Young love...
» I love books.
» All is fair in love and war

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: