Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 See on see, kui sa hull oled

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 21:36

Niall tõmbas ruttu enda teksad jalga ning jooksis siis Mindyle järgi. "Hei! Oota, kus sa lähed?" tõttas Niall neiule järgi. Poiss ei tahtnud, et neiu läheks.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 21:40

Mindy pööras ennast ümber ja jooksis Niall'i poole ja hüppas talle sülle, pannes enda jalad ümber kuti puusade ''Ma mõtlesin, et ma suudan su riietega ära joosta, aga ma ei suutnud sinu eest põgeneda.'' ütles Mindy kavala naeratusega. Mindy oli hull ja oli valmis kõike tegema.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 21:59

Poiss hoidis neiust kõvasti kinni ning ta pani enda ühe enda käe neiu tagumikule, teise tema kaelale. Ta tahtis kohutavalt neiut suudelda, aga see oleks imelik. Väga imelik. Eks.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 22:22

Mindy naeratas flirtlikult poisile ja lähenes ta huultele ning hakkas teda peaaegu suudlema. Nende huulte vahel oli umbes 1 cm. Mindy'le meeldis kiusata ''Liiga vara.'' ütles Mindy Niall'ile ja tegi hoopis ta põsele musi.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 22:32

Poiss tegi ruttu Mindy suule ühe musi ning lasi neiu enda sülest maha. "Ma tahaks nüüd oma riideid. Ja sind." Okei, see kõlas imelikumalt, kui see pidi kõlama.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 22:33

''Siis sa pead küll valima.'' ütles Mindy muiates. Ehk kas Mindy või Niall'i riided? Mindy'l oli haige flirtimise tuju hetkel.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyTeis Sept 03 2013, 22:41

Niall krimpsutas suud ning võttis riided. "Mnjäääh," pomises ta ning viskas need kuhugile nurka. "Sina," muigas ta ning võttis neiu endale taas sülle, bridal style.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 06:34

Niall oli tugev. Aga Mindy kaalus mingi 49 kg nii, et mitte väga raske. Mindy muigas ''Sa ei pea tegelt otsustama. Riideid peab sul ka ju olema.'' ütles Mindy Niall'ile ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 20:18

Niall kõmpis neiu süles, sinna nurka siis ja võttis need, küll veidi vaevaliselt, kuna ilus tüdruk süles ja siis pead maha kükitama, et midagi krabada... Keeruline. Ta pani need oma õlale. "Ma ei usu, et mul praegu isu on riidesse panna." Don´t be so dirty minded, I know what it looks like. Ära karda, ta ei kavatse Mindyt panema hakata. Eksole.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 20:52

Mindy itsitas selle üle ja hammustas enda alahuult. Ta vaatas Niall'ile silma ''Miks siis?'' küsis Mindy ja vaatas Niall'i riiete poole korraks. Ei, ma ei arvanudki, et ta Mindy't panema hakkaks vms.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 20:59

"Tahaksid siis, et ma riidesse paneks?" kergitas Niall kulmu ning kõndis tagasi pesuruumi. Sest kui mingi õps tuleks ja Niall paljalt seal Mindyt süles hoiaks, oleks see lihtsalt... imelik.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 21:22

''Ei. Tähendab, mul vahet pole. Vali ise.'' Mindy punastas ja varjas enda näo oma juustega ära.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 21:36

"Hei, tunnista üles, et ma olen pandav, kui ma paljas olen," naeris poiss ning lükkas neiu juuksed neiu kõrva taha, seejärel surudes enda huuled jälle tema omadele.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 EmptyKolm Sept 04 2013, 21:37

''Oled-'' Mindy ei jõudnud Niall'ile vastata, kuni Niall teda suudles. Mindy suudles Niall'it vastu muidugi. Talle meeldis Niall'it suudelda. Mindy arust oli Niall väga hea suudleja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
See on see, kui sa hull oled
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sina oled ju see kes...
» Oled siis või ei ole?
» Umm.. Küll sa oled kena..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: