Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
See on see, kui sa hull oled EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
See on see, kui sa hull oled EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
See on see, kui sa hull oled EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
See on see, kui sa hull oled EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
See on see, kui sa hull oled EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 See on see, kui sa hull oled

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 22:57

Mindy oli alati väga hullu iseloomuga olnud ja julge oli ta ka muidugi ja selle julguse ja hullu iseloomuga julges ta tulla poiste pesuruumi. Olles kindel, et kedagi hetkel pesuruumis ei olnud, võttis neiu enda punase huulepulga välja ja hakkas kirjutama peegli peale: MA VARASTAN SU RIIDED ÄRA, KUI SA PESEMA LÄHED! see tundus lihtsalt naljakas. Äkki mingi poiss ei julgenud enam pesema minna. Aga Mindy alles kirjutas selle ja oli sõna 'riided' juures. Nii, et kui keegi oleks hetkel pesuruumi sisse tulnud, oleks Min vahele jäänud.

OT: Niall.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 23:18

Hahaa, siis sul ei vedanud, kuna Niall kõndis just pesuruumi ukset sisse, ilma pluusita ja valge rätik ümber poisi kaela. Poiss tõstis rätiku enda õlgadelt ühele lauale ja hakkas siis pükse jalast ära võtma. Kuid enne, kui ta nööbi lahti tegi, märkas ta ühte neiut. Neiut. Poiste pesuruumis? "Emm, oled sa eksinud?" Kergitas Niall kulmu ja silmitses tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 23:20

Mindy kuulis mingi kuti häält pesuruumis. Tal oli iiri aktsent. Mindy pööras ennast kuti poole. Tal vajus suu natuke lahti, kui ta märkas, et kutt oli ilma pluusita. ''Ma ei ole eksinud, sest ma olen üsna kindel, et ma olen poiste pesuruumis.'' ütles Mindy kutile ja peitis huulepulga enda selja taha. Kutt oli üsnagi kobe. Ta silmad olid ilusad. Nagu ookean pärast tormi. Okei, need on minu sõnad.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 23:31

"Ma ei tea, mis sul vaja teha on või midagi, aga ma usun, et seda saab kindlasti ka tüdrukute pesuruumis teha," lausus poiss ja vaatas hetkeks maha, siis jälle tüdrukut. "Kuigi see ei tähenda, et ma su seltsis ei tahaks olla," tuli poisi huultele muie ning ta pilgutas neiule silma. Neiu oli ka kena.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 23:34

''Ei saa.'' raputas Mindy pead ''Poiste pesuruum on ägedam, kui tüdrukute oma.'' ütles Mindy naeratades ''Ja ära pesema küll mine, keegi võib su riided ära varastada.'' ütles Mindy ja näitas peegli poole, selle käega, kus tal huulepulk käes oli. Kui Mindy seda nägi, viskas ta huulepulga kiiresti prügikasti. Mindy naeratas rõõmsalt, kui kutt ütles, et tal ei ole midagi selle vastu, et Mindy seltsis olla. Ja selle silma pilgutuse peale, Mindy punastas ja vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyPüh Sept 01 2013, 23:47

Poiss kohkus, kui nägi kirja peeglil, kuid tõesti ei vaevunud sellele palju tähelepanu pöörata. "Mnjah, siis pole midagi teha. Peab paljalt ringi käima," sõnas Niall, proovides olla nii tõsine, kui võimalik. Poiss tiris enda teksad jalast ning viskas need rätiku kõrvale, ehk siis oli ta nüüd bokserite väel. "Mis siin siis huvitavat on?" Muigas poiss, viidates endale.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyEsm Sept 02 2013, 08:26

Mindy kortsutas kulmu, kui Niall teksapüksid ka ära võttis. Mindy varastab siis ise ta riided ära, kui kutt tõesti pesema kavatses minna ''Seksikad poisid nagu sina.'' vastas Mindy muiates ''Ei tegelt, ma ei teagi. Siin on rohkem ruumi.'' arvas Min ja vaatas Niall'i keha, aga proovis enda pilku hoida Niall'i näol.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyEsm Sept 02 2013, 14:34

Niall tundis, kuidas ta põsed läksid natukene roosakamaks, aga ta ei lasknud ennast sellest häirida. Poiss vaatas maha, siis korra enda keha ja jälle neiut, lausudes: "Like what you see?" James muigas kavalalt.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyEsm Sept 02 2013, 21:56

Mindy nägi kuti punastamist. Awww, kui nunnu ta oli, kui ta punastas. ''Yes, very much.'' noogutas Mindy ja pilgutas kutile silma. Kutt oli ikka nii nunnu.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 18:28

"Enivei, äkki pööraksid nüüd selja, kuna ma pean dušši all hüppama," lausus Niall ning kergitas kulmu, uudishimulikult neiut vaadates.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 18:31

Mindy muigas ja noogutas ning pööras ennast peegli poole. Ta nägi, kui punaseks ta põsed hakkasid minema. ''Take your time.''
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 18:44

Niall võttis siis ruttu enda bokserid ära. Hiilides siis duššikabiini, sõnas ta: "Ega mul selle vastu ka midagi ei ole, kui sa vaatad." Ta lootis, et tüdruk seda väga tähele ei pannud. "Võid vaadata!" hõikas ta, kui oli kabiiniukse sulgenud ning pani vee käima.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 18:55

Ma tean küll, et Niall'il pole midagi häbeneda. 17 cm ikkagist. Mindy naeris selle üle ''Ma pigem tulen ka.'' Mindy ei teadnud kas ta mõtles seda tõsiselt või mitte. Ta ei läheks, aga ta tahaks minna.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:06

Wow, is it really that long? Loomulikult on. Tuled äkki, vaatad järgi? "Minugi poolest," sõnas Niall, samal ajal vee all lödistades. Poiss muigas endamisi ning mõtles, kas tüdruk päriselt tuleks.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:12

Mindy hiilis kabiini juurde ja piilus sisse. Ma läheks kindlasti. Aga ma pole Mindy. Crap. Liam'il on 24cm. ''Ei, ma ei julge.'' ütles Mindy ja läks tagasi peegli juurde. Ta võttis Niall'i riided enda kätte ja peitis need pesuruumis oleva prügikasti taha ära.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:15

"Oled sa kindel?" piilus Niall ukse vahelt (ainult pea, mitte keha, eksole), just hetkel, kui Mindy asju sinna prügikasti toppis. "Eh, tänud," lausus ta sarkasmiga, märjad juuksed veest tilkumas.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:24

''Ei, ma lihtsalt mõtlesin, et ma tulengi ja panen su riided sinna ja enda riided ka, et keegi neid ära ei varastaks.'' mõtles Mindy midagi välja ja naeratas. Ta ei toppinud prügikasti, vaid toppis prügikasti taha. Mindy võttis hetkel ainult enda särgi ära, et näeks välja, nagu ta hakkaks ka dušši alla tulema.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:39

"Ahah," sõnas Niall aeglaselt ning kergitas kulmu ja muigas, kui märkas, mis Mindy tegi. Poiss ei saanud neiult silmi ning hammustas huulde. Noogutades rahulolevalt pead, pomises Niall: "Pandav..."
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:42

Mindy vaatas poissi kulmu kortsutades. Kas ta arvaski, et Mindy hakkas dušši alla minema ''Kas sa tahad, et ma tuleksin?'' küsis Mindy muiates. Kiusas natuke. Kusjuures see tuletas mulle meelde, kuidas One Direction ühte fänni vaatasid ja Zayn ütles selle fänni kohta: bangable.

OT: https://www.youtube.com/watch?v=oBByvQ0gzVQ
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 19:47

OT: Hahaa Very Happy

"Mnjäh, ma ei tea," puges Niall tagasi dušši alla. Mitte, et ta ei tahtnud, vaid poiss tunduks imelik või nii, kui enda soovi väljendaks.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 20:18

Mindy naeratas ja pani endale särgi uuesti selga. Tal tuli äkki joogijanu peale. Ta läks kraanikausi juurde ja jõi kraanist vett.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 20:51

Natukese aja pärast, kui Niall pestud sai, tuli ta kabiinist välja, veepiisad tema ümber tilkudes. Unustades, et ta on paljas, mida on küll kahtlane unustada, jalutas ta rahulikult oma rätiku juurde ning mässis selle ümber enda piha. "Nii, mu riided?" vaatas ta küsiva näoga neiut.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 21:00

Mindy andis Niall'i bokserid ''Sul on ilusad bokserid.'' ütles Mindy muiates ja vaatas Niall'i keha. Mindy oleks ka tahtnud öelda selle kohta 'pandav'. Aga ta ei julgenud.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 21:03

"Tänud," lausus ta ning võttis rätiku ära, et bokserid jalga panna. Niallil ei oleks selle vastu midagi, kui sa niimoodi ütleks. See kõrgendaks ta ego.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled EmptyTeis Sept 03 2013, 21:17

Mindy võttis Niall'i teised riided prügikasti tagant ära ja naeratas Niall'ile kavalalt. Ta avas poiste pesuruumi ukse ja tormas sealt jooksuga välja. Hakkame tagaajamist mängima.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on see, kui sa hull oled Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on see, kui sa hull oled   See on see, kui sa hull oled Empty

Tagasi üles Go down
 
See on see, kui sa hull oled
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sina oled ju see kes...
» Oled siis või ei ole?
» Umm.. Küll sa oled kena..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: