Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ma olen nii õnnelik.

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyNelj Sept 05 2013, 21:10

"Sa peaksid andma võimaluse aga mitte ka väga palju lootma"Soovitas tüdruk.Tal pole kunagi sellist suhet olnud ja seega ta ei tea eriti sellistest suhetest.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 11:35

"Igatahes, siis oli üks mees... okei... noh, kas ma võin sind ikka 100 protsenti usaldada?" kahtles Kelly ning vaatas Kyliet.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 12:32

"Muidugi õeke".Vastas ta Kellyle."Ma ei räägi sellest mitte kellelegi"Vandus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 12:34

"Ehm, see mees oli... astronoomia õpetaja...." kokutas neiu ning vaatas närviliselt maha.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 12:36

Kylie läksid silmad suureks."Astronoomia õpetaja?"Küsis tüdruk üle."Kas te magasite"Küsis ta kohe järgi.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 12:41

"Jah..." noogutas Kelly pead ja hammustas närviliselt huulde.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyLaup Sept 07 2013, 12:46

"Kas ta sundis sind või midagi?"Päris tüdruk edasi.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 08 2013, 19:11

"Suhteliselt küll jah, aga ma nõustusin,kuna... oled sa teda näinud? Ta on ju täitsa pandav!" lausus Kelly alguses veidi nukralt, kuid varsti hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 08 2013, 19:15

"No seda jah"Tunnistas tüdruk ning naris kaasa.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 08 2013, 19:24

"Igatahes, mul oli samal ajal üks salasuhe poisiga kelle nimi oli Jake. Tal oli tüdruk, seega pidime me salaja kohtuma. Palun, ära mõista mind hukka, aga ta oli lihtsalt lohutus peale Luhanit. Kõik poisid pärast Luhanit olid lihtsalt lohutuseks," rääkis ta siis edasi.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 08 2013, 19:39

Tüdruk noogutas mõistvalt.Ta ei sa ju oma süüdi mõista isegi kui see ei olnud just kõige ilusam tegu.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyPüh Sept 08 2013, 23:39

"Ja siis ma kohtusin Samiga. See hull Sam, oled temaga kohtunud?" sõnas Kelly.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 07:31

Tüduk mõtlen natuke ning rapuras pead"Ei ole "
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 20:35

"Nagu mina kuulnud olen, on ta siin koolis palju jama korraldanud. Minu pärast," muigas neidis ning silmitses õde. "Me kohtusime keelatud metsas, ja see oli peale seda õpetaja Harrise asja, ja ma lihtsalt suudlesin teda, ning too lihtsalt armus minusse. Pärast ühte suudlust! See oli kohutav. Ta pööras hulluks! Siis ta läks mulle kallale ning proovis enesetappu korraldada, kuid õnneks oli see ühel peol ja teised said meid aidata."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 20:55

"Peale õhte suudlust??"Imestas tpdruk.Isegi tema ei armu nii kiiresti.Tüdruk ajas silmad vahepeal veelgi suuremaks."Mis siin koolis küll toimub"
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 21:02

"No eksole, ma mõtlen seda iga päev. Igatahes, mis siis edasi sai?" mõtiskles neiu. "Siis ma kohtusin jälle ühe poisiga, kellega ma enne Diagoni põiktänaval tutvusin. Ta on hästi tore ja kena poiss, kes mulle päris meeldib, aga niikuinii meist ei saaks midagi. Ta on Slytherinist. Destin Lord."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 21:09

"Aga kunagi ei või teada"Ütles tüdruk muiates.Tema polnud kunagi Lordi näinud seega ta ei tea milline ta on.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 21:29

"Ja siis vist oligi päris kõik, aga siis on veel Thomas. Aga ma ei tea, kas ma tahan temast rääkida," sõnas Kelly.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyEsm Sept 09 2013, 22:17

"Kui sa ei taha ei pea aga ma kuulan sind alati kui sa rääkida tahad"Lausus ta ning naeratas armsalt õele.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:19

"Oi jah, eks ma siis räägin, kuna ma ju usaldan sind," muigas Kelly ning hakkas jutustama: "Me tutvusime järve ääres, kus meil oli tohutult lõbus. Ma ütlesin, et olen hõivatud, aga ta ikka flirtis. Siis läksime me... paljalt," *itsitus* "ujuma ning ta tunnistas mulle, et hoolib minust ning armus minusse esimesest silmapilgust. Me leppisime kokku kohtingu..." Kelly tegi väikse pausi, enne kui edasi jutustama hakkas.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:23

Tüdruk kuulas ning itsitas vahepeal kaasa."Aga siia sa leidsid ju omale kellegi"Lausus tüdruk rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:27

"Oota nüüd, sa pole "parimat" osa veel kuulnud," lausus neidis sarkasmiga, pannes juttumärkidesse parimat. "Mu kõige-kõige parem sõbranna Nora, keda ma tean juba lapsepõlvest saati, tunnistas hiljuti, et ka tema on Thomasesse armunud."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:29

"Teil on armukolmunurk?Ja mis sa siis tegid?"Päris ta edasi.Väga põnev elu Kylie õel ikka.
Tagasi üles Go down
Niall James Horan
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Niall James Horan


Postituste arv : 233
Join date : 01/09/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:41

"Ja siis ma tunnistasin, et ma ei soovigi Thomasega koos olla. Tegelt soovisin, aga kuna ta tunnistas oma armastust, siis ma kõhklesin," jutustas Kelly jälle edasi.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 EmptyTeis Sept 10 2013, 17:44

"Ma arvan ,et sa peaksid siiski oma armastuse eest võtilema"Arvas tüdruk."Aga kas see Thomas armastab ka Norat?Või ta ainult teeb näo ,et armastab?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen nii õnnelik.   Ma olen nii õnnelik. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ma olen nii õnnelik.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ma tean,ma olen hot!
» Kas ma olen piisavalt peidus?
» Muhaha, ma siin olen niisama...
» koridoris jalutades...või hoopis logeledes.Igatahes olen täna kui tigu
» Okey, ma olen jälle siia sattunud. Kas enam ei lasta mitte kusagile minna ilma, et lõpetaks haiglatiivas?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: