Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Set the world on fire. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Set the world on fire.

Go down 
+3
Kyle Coma
Liam J. Payne
Raina Daugherty
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 31 2013, 11:46

''Mh, okei siis.'' Kyle solvus niiöelda praegu. ''Ma arvan, et neile sobiks, kui sa koliksid nende juurest ära. Või sa võid neile öelda, et sa ei taha nende juures elada, sest nad ei veeda piisavalt aega kodus.'' pakkus Kyle mingeid põhjendusi Raina vanematele.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 31 2013, 12:12

"Ma lihtsalt ei taha, et sa mu peale raha kulutaks. Mul pole seda vaja," lausus Rain ning vaatas Kyle'i poole, üritades aru saada, kas kutt oli päriselt veidi solvunud või mitte. Raina naeratas kergelt, kui Kyle talle variante pakkus. "Neile ei meeldiks see," oli neiu kindel. "Nad üritaks mind ümber veenda, või solvuks mu peale. Kuigi ma ei peaks sellest hoolima," mõtles Rain valjult.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 31 2013, 23:27

''Nii, et sa plaanid suurena üksinda elada?'' küsis Kyle veidi üllatunult Raina'lt. ''Sa pead neile ütlema, et sa oled juba suur tüdruk ja suudad iseseisvalt, või tähendab enda kutiga koos kahekesi elada. Sa võid veel öelda, et mul on kondoome ka palju, et sa kuusteist ja rase poleks.'' okei, see viimane oli nali ja isegi Kyle hakkas selle üle naerma.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 31 2013, 23:39

"Ei. Tegelikult ma ei tea. Ma pole kunagi tulevikku nii palju ette planeerinud," vastas Raina ausalt. Ta polnud eriti mõelnud, mida ta tulevikus tegema hakkab ning kellega ja kuhu elama läheb. Raina naeris Kyle'i viimase lause peale ning togis kutti kergelt. "Jah, seda ütlen ma neile siis, kui ma neid väga šokeerida tahan. Ja selle peale laseksid nad mul muidugi rõõmuga sinu juurde kolida," iroonitses Raina. "Sa ei arva siis, et 16 on liiga vara, et kokku kolida?" küsis neiu. "Pealegi me ei ole ju väga kaua koos olnud." Rain vaatas jälle Kyle'i poole.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyLaup Aug 31 2013, 23:52

''Mul on juba natuke kõik ette planeeritud.'' ütles Kyle ausalt. Kyle muigas ''Vähemalt sa ei läheks neile siis suure kõhuga külla ju.'' oli Kyle ikka positiivsuse poolel selle raseduse osas ''Ei arva.'' ütles Kyle ausalt ''17. aastane on juba täisealine ju.'' vähemalt Sigatüükas on. ''Kas sa arvad, et me oleme vähe koos?'' Kyle küll seda ei arvanud. Kyle usub, et Raina on ta elu armastus ja see õige.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:00

Raina naeris taas kergelt. "Aga seitsmeteist aastaselt oleme me ka veel noored. Täiskasvanud küll, aga ikkagi. Kõike võib veel juhtuda ju," kehitas Raina õlgu. "Ma ei tea, selle tüdruku sünnipäevast pole ju väga palju möödas," lausus Rain vastuseks sellele viimasele küsimusele. Kuigi nende vahel oli midagi olnud ennem ka. "Räägi, millised plaanid sul tulevikuks on siis," muigas Raina järgmisel hetkel, sest Kyle oli öelnud, et midagi oli tal planeeritud.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:14

''Mina igastahes ei jäta sind kunagi maha.'' selles oli Kyle kindel. Ja mina Kyle'i omanikuna, võin ka seda kinnitada. ''Ei ole jah vist.'' kehitas Kyle õlgu. Ta ei mäleta enam millal see oli. ''No kas ma hakkan muusikuks või ma otsin mingi muu töö. Ma ei tea veel. Aga igastahes tööd mul oleks kindlasti.'' sest Kyle'i isal oli alati Kyle'ile tööd pakkuda. Isegi vaheaegadel käis Kyle enda isa tööjuures ja teenis seal endale raha.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:23

Aww. Raina tõstis oma pea Kyle'i õlalt ning vaatas kutile otsa. "Sa oled selles nii kindel," lausus neiu kõhklevalt naeratades, kuigi see kõlas veidi nagu küsimusena. Selle kohta, et Kyle kunagi teda maha jätta ei kavatsenud. Aga see tekitas neius mingi kindluse tunde, kuigi ta seda täielikult ei mõistnud. "Kyle, miks sa mind.. armastad?" küsis neiu järgmisel hetkel, viimast sõna kõhklevalt lausudes. "Mida sa minus näed?" Rasked küsimused kindlasti.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:28

''Olen.'' noogutas Kyle. Kyle võis kasvõi kohe isegi Raina'le abieluettepaneku teinud, aga on LIIGA vara veel. Raina küsimuste peale kortsutas Kyle kulmu. Olid jah rasked küsimused. Kyle vaatas Raina'le otsa ja ohkas ''Sa oled lihtsalt minu tüüpi ja sa oled selline tüdruk, kes ei käitugi eriti nagu tüdruk. Mitte, et see halb oleks. Sa ei ole selline nagu teised tibid, kes solvuvad iga asja peale ja poevad koguaeg poistele. Sa oled teistest tüdrukutest täiesti erinev lihtsalt.'' aga õnneks sai Kyle kuidagi nendele küsimustele vastata.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:35

Jah, liiga vara. Muidu oleks Kyle eitava vastusega pidanud leppima. Hetkel. Aga Raina ootas huviga Kyle'i vastust. Ning ta muigas, kui kutt mainis, et ta ei käitunudki nagu tüdruk. Sest ometi nägi ta välja rohkem tüdruku moodi kui isegi paljud tüdrukud. Aga Raina poleks sellele väitele vastu vaielnud. Ta naeratas ning kui Kyle lõpetas, suudles Rain teda. Pikalt. Kyle oli üsna kindlalt parim, mis temaga kunagi juhtunud oli ning Raina'l oli hea meel, et nad lõpuks koos olid.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:39

Nii, et see oli hea, et Raina ikkagist otsustas Kyle'iga suhtesse astuda, mitte teda kooli peal ignoreerida ja teise kutiga kuskil ameleda. Kuigi Raina oli juba kellegiga ju amelenud vms. Aga see selleks. Kyle ei teadnud sellest midagi. Kui Raina Kyle'i suudles, suudles Kyle teda muidugi vastu. Ja Kyle'i jaoks oli ka Raina parim, mis temaga juhtunud oli.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:48

Raina kahetses seda, et ta vahepeal kellegi teisega amelenud oli. Aga ilmselt selle käigus sai ta aru, et ta ei taha kellegi teisega peale Kyle'i koos olla. Lõpuks Raina eemaldus, kuigi vastumeelselt. "Ma ei tahtnud sinuga alguses suhet, sest ma kartsin, et sa tüdined minust lõpuks lihtsalt ära ning siis olen mina see, kes haiget saab," lausus Raina, ta arvas, et kutt peaks seda teadma. "Ja keegi ei taha ju haiget saada," lisas ta enda õigustuseks, võinii. "Ma poleks pidanud sulle kunagi 'ei' ütlema. Ma olin rumal," lisas neidis ning suutmata ennast tagasi hoida, suudles ta korra veel Kyle'i.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 00:51

Kyle kuulas Raina ära ja siis ta suudles ka Raina't vastu, aga mõne aja pärast, Kyle eemaldus. Ta tahtis ka midagi öelda. ''Ma saan aru. Sul oli vaja aega.'' ütles Kyle naeratades ja võttis Raina käest kinni ''Ja ega ma sind sunniviisiliselt ka endaga suhtesse ei hakanud ju panema. Sul oli vaja aega ja see oli hea, et ma sulle ka aega andsin, et ära otsustada, mida sa ikkagi tahad.''
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 01:18

Ei tea, kuidas üks inimene saaks teist üldse sunniviisiliselt endaga suhtesse panna, võimis? Raina noogutas Kyle'i sõnade peale ning naeratas kergelt. Ta polnud vist ammu nii palju naeratanud, kui viimasel ajal koos Kyle'iga olles. Kutt mõjus talle hästi, nagu näha. "Sa oled nii mõistev," lausus Raina muiates. "Palju mõistvam kui mina," lisas ta. Sest Rain oli kaks korda kutile 'ei' öelnud ning käskinud tal edasi liikuda. Raina oleks Kyle'i asemel seda vist teinud ka.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 13:51

Ma tean. Lihtsalt lähed selle inimese juurde, kes sulle meeldib ja palud teda, et ta sinuga käima hakkaks vms. See oli ju siis hea, et Raina koos Kyle'iga palju naeratas. Kyle pani ka seda muidugi tähele, aga ta ei hakanud midagi mainima. Kyle silitas Raina selga ja naeratas talle ''Kui ma poleks mõistev, siis ma ei oleks sind rahule jätnudki ju ja ei oleks lastnud sul mind ignoreerida.'' arvas Kyle, aga õnneks Kyle oli küll mõistev ''Jah, seda küll.'' sellega pidi Kyle nõustuma, sest kui ta ütles Kyle'ile, et Kyle enda elu edasi elaks, tahtis Raina ikkagi temaga mingi päev nende suhtest jne rääkida.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 14:58

See oleks lihtsalt veider. Raina noogutas. Samas mõtles ta, et mis siis oleks saanud, kui ta endale kindlaks oleks jäänud. Selles osas, et ta suhet ei tahtnud. Ja ta tundis ennast endiselt veidi halvasti, et oli Kyle'ile haiget teinud. "Ma ei tahtnud sind ignoreerida. Ma lihtsalt ei osanud midagi öelda või teha," lausus Rain ning viis oma pilgu lõkkele. Vähemalt nüüd oli kõik hästi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 19:33

''Ma arvasin, et sul, on nii parem, kui sa mind ignoreerid.'' ütles Kyle ausalt ''Ja sellepärast ma sulle kunagi kooli peal midagi ei öelnudki.'' Kyle tõmbas Raina endale lähemale. Tal oli nüüd Raina ja ta ei lasknud mitte kellegil teda Kyle'ilt jälle ära võtta.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 20:11

"Sa arvasid, et mul on nii parem?" kordas Raina veidi üllatunult. "...Võibolla oli sul õigus. Mul oli lihtsalt aega vaja," lausus neiu vaikselt ning liibus üsna Kyle'i vastu, kui too teda lähemale tõmbas. Raina ei kavatsenud ka Kyle'i ühelegi teisele tüdrukule loovutada.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 20:28

''Ma tean, et sul oli aega vaja. Ja ma andsin sulle aega.'' aga Raina ei suutnud lihtsalt vahepeal Kyle'ist eemal hoida. Kyle pani enda näpu Raina lõua alla ning suunas Raina pilgu Kyle'i poole ja seejärel suudles siis Raina't. Ka Kyle ei kujutanud ette Raina't mingi teise kutiga koos, peale Kyle'i.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 20:41

Täpselt, Raina ise ei suutnud Kyle'ist lõpuks ikkagi eemale hoida. Kui Kyle teda suudles, suudles Raina teda vastu ka. Ega Rain ei oleks ennast ise ka ühegi teise kutiga koos ette kujutanud. Ega Kyle'i mingi teise tüdrukuga. Nad olid ise koos piisavalt hea paar ja nad sobisid kokku.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 20:45

Kyle arust nad sobisid ka väga hästi kokku. Raina'l ei olnud vajagi mingit teist kutti peale Kyle'i. Nathan on liiga selline typical guy, who is adored by thousands of teenagers. Kyle suudles igastahes Raina't edasi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 21:02

Raina ei tahtnudki kedagi teist peale Kyle'i. Lõpuks oli neiu sellest ise ka aru saanud. Ammugi ei tahtnud ta Nate'i, sest ta teadis, milline too oli. Ja see, mis nende vahel juhtunud oli, ei tähendanud midagi. Raina ei kavatsenud ega tahtnud ka suudlust lõpetada.
Tagasi üles Go down
Jonathan Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jonathan Miller


Postituste arv : 339
Join date : 17/07/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 21:12

Kyle ka ei tahtnud kedagi teist peale Raina't. Kyle naeratas vastu Raina huuli ja hoidis enda ühte kätt ümber Raina ja teisega võttis Raina käest kinni. Siis oli hea, et see midagi ei tähendanud. Ega Kyle ei olnud suur musklikutt ka, et ta oleks saanud sellisele nagu Nate'ile peksa selle eest anda, aga kes teab.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 21:21

Raina pööras ennast rohkem Kyle'i poole, samal ajal suudlust katkestamata. Tema üks käsi liikus kuti kaela ümber. Selle kõige tulemusel langes tekk küll neiu õlgade pealt maha, aga see polnud praegu üldse tähtis. Raina ei laseks neil kahel kaklema minna. Või kui see juhtuks, siis ta oleks mõlema peale vihane, ükskõik kes siis kaklust alustaks. Kuigi Kyle'i peale oleks ta ilmselt vähem vihane.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 EmptyPüh Sept 01 2013, 21:27

Kyle tundis ise ka, et Raina õlgadelt kukkus tekk maha ja ta tahtis väga selle Raina ümber tagasi panna, aga samas ta ei tahtnud suudlust lõpetada. Kyle ei alustaks ka seda kaklust, sest Kyle teab ise ka milline kribu ta on, aga vähemalt ta on natukenegi tugev.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Set the world on fire. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Set the world on fire.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» The world is my enemy
» What a wonderful world

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: