Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Set the world on fire. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Set the world on fire. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Set the world on fire. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Set the world on fire. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Set the world on fire. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Set the world on fire. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Set the world on fire. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Set the world on fire. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Set the world on fire. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Set the world on fire.

Go down 
+3
Kyle Coma
Liam J. Payne
Raina Daugherty
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyNelj Aug 29 2013, 23:35

Raina oli taaskord järve äärde sattunud. Sellest oli millegi pärast saanud neiu lemmikkoht kogu koolis. Võibolla sellepärast, et seal oli vaikne, rahulik ja ilus. Igatahes oli neiu teinud vastavalt oma tujule seda, mida tahtis, nagu ikka, mille tulemusel Raina nüüd järve kaldal lõkke ääres istus. Ta oli ise ka veidi üllatunud, et üldse lõkke põlema oli saanud. Kuigi võlukunstiga polnud see eriti raske. Neiul oli maha laotatud üks tekk ning teine tekk oli tal endal ümber, sest väljas oli päris jahe. Sest oli peaaegu öö. Kõige lõpuks oli teki peal veel pakk vahukommidega ja mõned puust vardad. Neiu oli asunud lõkkes vahukomme küpsetama. Ei saanud öelda, et tal seal mugav poleks olnud. Ainult Kyle oli puudu..

OT: Kyle
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyNelj Aug 29 2013, 23:56

Kyle oligi järve ääres. Ta tuli siia alati, kui tal oli vaja millegi peale mõelda, või ta ei tahtnud õpetajatele suitsuga vahele jääda, kuigi Kyle oli täiskasvanu pm. Kyle märkas mingit lõket järsku ja muidugi uudishimuga jalutas ta selle poole. Lõppude lõpuks jõudis ta lõkke juurde ja oli ühe neiu selja taga, kellel olid blondid juuksed ja tekk ümber ''Raina?'' küsis Kyle, sest see naine nägi täpselt Raina moodi välja.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:04

Minu 2000 post, jei. Ja see naine oligi Raina. Neiu võpatas vaevumärgatavalt, kui tuttavat häält kuulis. Sest ta oli jäänud tule praksumist kuulama ning polnud kellegi lähenevaid samme tähele pannud. Aga ta naeratas, sest ainult Kyle võis teda sellise tähtsa tegevuse juures segada ning Raina'l oli selle üle hea meel. "Kyle," lausus Rain ning pööras oma pead, nii et nägi kutti. Aga püsti tõusta ta ei viitsinud. Ta vaatas korraks tule poole ning siis uuesti Kyle'i. "Ühined minuga?" küsis neiu, lootes et kutil midagi muud paremat teha polnud.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:08

Kyle naeratas rõõmsalt, kui ta märkas, et see oligi Raina. Raina küsimust kuuldes kortsutas Kyle kulmu. Mis loll küsimus see oli? ''Muidugi ühinen.'' ütles Kyle ja istus Raina kõrvale. Ta pani enda käe ümber Raina.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:13

Rain naeratas kergelt ning kui Kyle istus, pakkus ta ühte tekiotsa kutile. Tekk oli piisavalt suur, et nad mõlemad selle sees istuda oleks saanud. Ja nii oleks Rain saanud Kyle'ile lähemal istuda, mille vastu neiul ka midagi poleks olnud. "Mida sa üldse järve ääres tegid?" küsis Raina, keerutades oma varda otsas olevat vahukommi tule sees.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:25

Kyle pani siis selle teki endale ümber. Teki alt pani ta enda käe ümber Raina. ''Ma tulin siia sinust mõtlema. Aga kuidagi alati, kui ma siia tulen sinust mõtlema, oled sina just siin.'' ütles Kyle naeratades ja vaatas seda vahukommi, mida Raina pulga otsas keerutas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:30

Raina naeratas selle peale ning istus Kyle'ile veidi lähemale. "Kommi?" pakkus neiu hetke pärast, oma küpsetatud vahukommi varda otsas Kyle'i poole suunates. "Ma olen seda ise ka tähele pannud," lausus Raina muiates. Seda, et alati, kui neiu mõtted Kyle'ile liikus, oli Kyle kuskil läheduses.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:37

Kyle raputas pead. Ta ei olnud eriline magusa fänn ''Ei aitäh.'' ütles ta ja võttis ühe suitsu välja ning süütas selle enda zippoga.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 00:45

Raina sõi siis ise selle vahukommi ära. Kuigi seda oli raske teha, sest see oli kleepuv ja sulanud. Igatahes lõpuks viskas neiu tiku tulle. "Mäletad viimast korda, kui me järve ääres kohtusime?" küsis Raina järgmisel hetkel. "Ma ütlesin, et sa ei tunne mind piisavalt ning sa nõustusid sellega," värskendas Rain kuti mälu, igaks juhuks. Neiu lükkas oma juuksed näo eest ära. "Ma tahan seda parandada... Sind ka rohkem tundma õppida," lisas neidis. Seejärel viis ta oma pilgu tulele ning mõtles, kas see, mis ta just öelnud oli, kõlas väga veidralt või mitte.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 10:40

Kyle kuulas tähelepanelikult Raina't ning vaatas talle otsa ''Ma mäletan kõike sellest.'' ütles Kyle enda suitsu kimudes. ''Tahad mind rohkem tundma õppida?'' küsis Kyle üle, kas ta sai ikkagist õigesti aru. No nad võisid ju üksteisele rääkida mingeid elulugusid jne.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 11:50

Raina mäletas ka sellest kohtumisest kõike. Ning praegu ta vist isegi kahetses, et oli kunagi nii käitunud. Neiu noogutas küsimuse peale. "Ma ei taha, et see suhe põhineks valedel arvamustel üksteisest..," põhjendas neiu. Sest ta kartis, et ei meeldi Kyle'ile enam siis, kui too teda rohkem tundma õpib. Võimidagi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 11:58

''Nii. Ja mis me nüüd siis teeme? Hakkame üksteist tundma õppima?'' oli Kyle veits segaduses. Ta vaatas Raina'le küsivalt otsa ja tõmbas enda suitsust kössi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 12:03

Raina ohkas. "Ma ei tea," lausus ta pead raputades. Ta toetas oma pea Kyle'i õlale ning viis oma pilgu tulele. "Räägi endast midagi," palus neidis.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 12:09

''Mu ema on surnud. Ta suri, kui ta oli 29. aastane. Isa on elus ja töötab ajakirjanikuna. Mu isa oli alati minuga väga karm olnud, aga kui mu ema ära suri, siis muutus ta ise lahkemaks ja me kolisime Inglismaale. Enne sigatüükasse tulemist, ma ostsin endale öökulli.'' Öökulliga oli Raina juba varem kohtunud ''Mu tatoveeringud sümboliseerivad kõige rohkem mu ema.'' suurem osa nendest sümboliseerib Kyle'i ema tegelikult. Ta ei osanud enam suurt midagi öelda. Ta ootas nüüd, et Raina midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 12:22

"Oh," lausus Raina ning tõstis oma pea ja vaatas Kyle'i poole. "Seda ma ei teadnudki," lausus neiu eelkõige selle kohta, et Kyle'i ema oli surnud. Natukese aja pärast toetas ta oma pea tagasi kuti õlale. "Ma elan koos oma vanematega. Nad on töönarkomaanid ja suurema osa oma ajast veedavad tööl. Me isegi ei suhtle omavahel eriti," lausus Rain. Kui Kyle oli oma perest rääkinud, arvas neiu, et oleks aus, kui tema enda omast ka räägiks.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 13:05

''Ma ei elagi enda isaga.'' ütles Kyle uhke naeratusega ''Ma käin tavaliselt tal ise külas.'' Kyle silus enda käega Raina selga. Ta kuulas Raina perekonnast ka kõik asjad ära ja noogutas ''Mu isal ei olnud ka minu jaoks aega. Peale seda kui mu ema suri, siis hakkas mu isa rohkem minuga tegelema.'' Kyle tõmbas enda suitsu edasi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 14:51

"Ma olen vist sellega juba harjunud," lausus Raina. Sellega, et ta vanemad talle eriti tähelepanu ei pööranud ning neil tema jaoks aega polnud. "Aga mu vanemad on veendunud, et raha eest saab armastust osta ning nad teevad mulle pidevalt kingitusi, selle eest et neid kunagi olemas pole. Ja ma vihkan seda," lausus neidis. "Sellepärast mulle kingitused ja üllatused ei meeldigi," lausus Raina. Ainsaks erandiks oli see kee, mille Kyle talle kinkinud oli. Sest see oli tähendusrikas. Aga üldiselt neidis kinke vastu ei võtnud. "Sa elad siis üksi?" küsis Raina hetke pärast, teemat vahetades.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 18:11

''Kingitused on toredad ju.'' kuigi Kyle'ile ei meeldi, kui tema enda tüdruk talle kinki teeb. Poiss peab alati tüdrukule välja tegema, mitte tüdruk poisile. See ei ole lihtsalt viisakas. ''Aga minu kingitus meeldis?'' küsis Kyle naeratades ja viskas siis enda suitsu lõkkesse. ''Jah, elan.'' noogutas Kyle ja naeratas uhkelt ''Aga mul on ka nagu korterikaaslane või nii, sest keegi peab ju korterit ülal hoidma, kui ma koolis olen.''
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 18:31

"Kingitused ei ole toredad," raputas Raina pead. "Need tekitavad tunde, nagu inimene püüaks sind ära osta," lisas neiu, selline oli tema arvamus ning ta oli selles osas üsna kõigutamatu. "Sinu kingitus mulle meeldis," lausus neiu naeratades ning vaatas Kyle'i poole, vaevumata oma pead kuti õlalt tõstma, "sest sa ütlesid, et sa leidsid selle ning tahtsid anda kellelegi erilisele." Ja see oli väga kena olnud. Kuulnud kuti viimaseid sõnu, neiu noogutas. "See on äge," arvas Rain. Ta ei olnud kindel, kui kaua ta veel suudab koos oma vanematega elada. Ilmselt nii kaua, kuni ta kooli lõpetab.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 18:54

''Sa ei taha isegi enda sünnipäevaks kinke?'' küsis Kyle üllatunult. Kui ta kuulis, et Raina'le meeldis Kyle'i kingitus, Kyle naeratas rõõmsalt ''Siis on tore, et see sulle meeldis.'' Kyle tegi Raina'le suu peale musi, kui ta märkas, et Raina teda vaatas ''Sa võid minuga elama tulla.'' pakkus Kyle ja muigas. Ta mõtles tegelt seda tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 19:07

"Ei. Ja ammugi mitte jõuludeks," lausus Raina. Ega valentinipäevaks ja niisama ka mitte. Raina kergitas üllatunult kulmu, kui Kyle'i viimast lauset kuulis. Järgmisel hetkel neiu naeratas ja suudles kutti huultele, veidi pikemalt. Kui Rain eemaldus, vaatas ta Kyle'ile otsa. "See on sinust kena, aga ei. Sa ei tahaks minuga koos elada," oli neidis veendunud. "Pealegi su korterikaaslane, kujutaksid sa ette meid kolmekesi koos elamas?" muigas Rain. Ja ta oletas, et too korterikaaslane oli meessoost.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 23:24

Kyle vaatas Raina't üllatunult. Kyle ikka kavatses Raina'le kinke teha. ''Miks mitte? Kui ma kooli lõpetan, kolib Matt välja ja ma hakkan tööl käima. Siis ma saan üksinda ka seal korteris hakkama.'' ütles Kyle muiates Raina'le. Korterikaaslane oligi meessoost.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyReede Aug 30 2013, 23:33

"Sa oled üllatunud?" küsis Raina muiates. "See käib sinu kohta ka, muide. Sa ei tohi mulle rohkem kingitusi teha," lausus neidis hetke pärast. Ta oletas, et kutt sellega nõustub. Sest Raina suutis veenev olla. "Matt?" kordas Raina. Sellest järeldas ka, et korterikaaslane oli meessoost. "Oled sa kunagi ühegi naisega koos elanud? Kujuta ette, kui kõik mu asjad, mida mul on päris palju, mööda sinu korterit vedeleks? Ja kui me peaks päevad läbi koos olema?" küsis neidis muiates.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyLaup Aug 31 2013, 00:05

''Teen.'' vaidles Kyle vastu ja vaatas silmi kissitades Raina't. ''Matt Good. Ja ma ei ole naisega elanud.'' ütles Kyle naeratades. ''Selles ongi koos elamise mõte ju. Ega sa minu asju ju kasutama ei hakka, kui sa minuga elaksid ju.''
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. EmptyLaup Aug 31 2013, 00:17

"Siis ma ei võta neid vastu," lausus Raina pead raputades ning vaatas hetkeks samamoodi silmi kissitades Kyle'i poole. Ta vist mõtles seda täitsa tõsiselt. Oh, Matt Good. See järgmine vastus oli päris hea tähelepanek ning see ajas Raina't naerma. Jah, vaevalt et ta Kyle'i asju kasutama hakkaks. "Mu vanemad saaks šoki, kui ma mingi neile tundmatu kuti juurde elama koliks. Juhul, kui nad seda oma töö kõrvalt üldse tähele paneks," lausus Raina.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Set the world on fire. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Set the world on fire.   Set the world on fire. Empty

Tagasi üles Go down
 
Set the world on fire.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» What a wonderful world
» The world is my enemy

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: