Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kuskil ikka - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kuskil ikka

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 23:33

Tüdruk naeratas."Pole midagi aga sul võib isegi õigus olla.Ma võiks ise talla anda .Mina juba oskan peksa anda ja vajaduse korral ma ei halasta."Lausus ta ja vaatas poissi.Ta mõtles et võiks Melody kuhugi kutsuda kus ei sa ta põgeneda ja annaks talle tõesti peksa.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 23:50

''Päriselt? Tahad talle peksa anda?'' küsis Liam üllatunult. Oletame, et Liam tundis minu kasutajat Alysson'i. Liam kutsub Alysson'i ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 23:52

"No ma tean et see pole ilus aga ta on ka minu elu põrguks muutnud"Vastas ta.E patsutas käega enda kõrvale selleks et Liam istuks tema kõrvale.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:00

Liam noogutas ja istuski Emily kõrvale ''Või ütleme direktrissile?'' Liam'ile tavaliselt ei meeldinud vägivald jn.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:05

"Mdea,ma olen täna juba väsinud"Vastas ta ja pani pea poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:08

Liam pani enda käe ümber Emily ja tegi talle pea peale musi ''Millest?'' küsis Liam natuke üllatunult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:13

"Noo nüüd kui olen ülepika aja jälle koolis on siin natuke muutunud ja ma olen juba teistega suheld.Elu rütmi lööb natuke sassi"Vastas tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:24

''Jah. Päris palju on muutunud.'' nõustus Liam ja noogutas ''Mu bändikaaslane Harry ei taha minuga koolis suhelda, sest ta kardab, et ta tüdrukud tulevad minuga rääkima ja uurivad välja, millega Harry tegelikult tegeleb ja milline ta tegelikult on.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 12:37

"Mhm,mis mõttes millega Harry tegeleb ja tegelikult on??"Küsis Emily imestunult."Vabandust ,sa ei pea mulle rääkima kui ei taha."Vastas Emily kiiresti juurde.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 21:42

''Ei, pole midagi. Ma võin rääkida.'' ütles Liam naeratades ''Harry on ju mu bändis ja tegelikult väljaspool kooli ta ei käitu nii. Tavaliselt väljaspool kooli ta saab endale tüdruku, kellega ta on tõesti koos ja ei peta teda, aga kohe kui ta kooli saab, hakkab ta petma teda.'' jah, tegelikult oli Harry'l väljaspool kooli tüdruk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 21:45

Emily kuulas huviga."Mida Harryl on tüdruk?Aga miks ta teda siisn koolis petab?"Küsis Emily Liamilt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 21:47

''Ma ei tea miks.'' kehitas Liam õlgu. ''Võib-olla nad läksid lahku juba.'' Liam nägi ükskord, kuidas Harry öökullimajast lahkus. Arvatavasti saatis enda tüdrukule kirja, et ta tahab lahku minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 21:49

"Ma tõesti vihkan petmist."Lausus neiu.Ta vaatas poissi."Ma loodan et sina ei peta mind kunagi."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 21:58

Liam naeratas ja raputas pead ''Miks ma peaks sind petma, kui kedagi sinust paremat ei ole olemas?'' küsis Liam ja tegi Emily'le musi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:02

"Tore kuulda"Vastas tüdruk ja tegi poisile musi vastu.Em tõmbas oma juuksed ühele õlale nii et tema sidemsse seotud õlg oli näha.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:06

Liam muidugi märkas ka seda õlga, mis oli sidemes. ''Ossa... mis su õlaga juhtus?'' küsis Liam ehmunult Emily'lt ja tõmbus Emily'st eemale ning silmitses enda tüdruku õlga murelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:12

Tüdruk vaatas maha."Enne siia tulekut tulin ma haiglatiivast ning sinna satusin kuna keegi poiss Sam lõi noa mulle õlga.Ta päris sinu kohta aga ma ei jõudnud midagi rääkida kuna majahoidja tuli.Sam ähvardas ka sind tapa."Emilyl jooksid mõned pisarad üle põse.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:16

Liam läks kuidagi kurjaks ''Ära muretse, mul on palju tuttavaid koolis. Me kõik võime talle peksa anda.'' Liam pühkis enda pöidlaga Emily pisarad ära ja kallistas teda ''Ära nuta, printsess.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:18

Emily lohutas kuidagi see mõtte et Liam on selleks võimeline.Ta kallistas poissi vastu ja küsis"Liam...Kas sul on olnud mingi teema Anabellega ,Kelly või kellegi teisega?"
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:21

''Enne sinuga suhet alustamisega, oli mul teema Summer'iga, aga ta pidi minu ja Jacob'i vahel valima. Ma ei tahtnud, et ta valiks ja ma jätsin ta rahule. Mõne aja pärast ma kohtusin sinuga ja siis noh asjad viisid suhteni.'' ütles Liam ausalt ''Muidu mul pole kellegi teisega teemat olnud. Aurore on mu parim sõbranna, ta toetab mind alati.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 22:26

Emily vaatas poissi rõõmsa näoga ."Okei.Keegi Anabelle haiglatiivas rääkis et sa olevat hetkel kinni aga vahet pole."Lausus tüdruk ja suudles poissi.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 23:12

''Aga ma olengi ju sinuga.'' ütles Liam ja suudles Emily't vastu. Summer'iga ei olnud neil suhte teemat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 23:17

Emily suudles poissi ja siis lõpetas suudluse."Ma tean ,et sa oled minuga"
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 23:19

''Ära usu teisi, Emily. Suhe põhineb alati usaldusest. Sa pead enda partnerit usaldama, mitte teisi.'' ütles Liam Emmy'le. Words of wisdom.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 EmptyPüh Aug 11 2013, 23:24

"Ma usaldan sind ,aga lihtsalt.....Ma usaldan nüüdsest AINULT SIND!"Lausus tüdruk.Ta kallistas Liamti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuskil ikka - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuskil ikka   Kuskil ikka - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuskil ikka
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kuskil pargis
» Kuskil Londonis
» kuskil londoni piiril
» Igal pool ja mitte kuskil
» Tuierdamas, kuskil keelatud metsa ja metsavahi maja vahel..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: