Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 00:41

"Laulame aga mis laulu?"Renna vastas.Ta vaatas poisile otsa.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 00:53

,,Umm...Terminaatori juulikuu lund tead?''Sam naeratas,,Ma võin viiulit ka mängida, see on mul siinsamas kotis.''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 00:55

"Tean ja võib mõlemat"vastas Renna.Poiss kes oskab viiulit mängida?Huvitav.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 00:59

No raha eest saab kõike. Ja vanaisa õpetas viiulit juba väiksena mängima,,No davaii kolm kaks üks JAA
kõik ei ole kõrb mis paneb kurgu kuivamaa neetud külmus veel ei pruugi olla antartikaaa jaajaaa kõik mis ahvatlev ja hiilgav ei ole juu veel kuld ma ei hüüa SINU NIMEEH SEST MA KARDAN TULD JAAH
SINU KORD!''Sam laulis enda kõige parema viisiga, ta kõlas täpselt nagu jaagup, see terminaatori pealaulja.
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:03

".........(Ta lsulis aga ma ei saa copida ja sõnad pole peas)"laulis Renna.Tema hääl erines Jaaguo Kreemibomast nagu öö ja päev.Ka kõrva peale popnud talle elevant astunud."
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:08

OT:laul: 



Sam laulis jälle:,,Juulikuus lumi on maas lumi on maas minu jaoks see pole ime, seisad paljajalu rannal, sa oeld kaunis oled kummaline tean et aasta veel ja sinust ilma jäänd ma niikuinii aahaaah pimeduses kuulen häält mis sositaaab...''Sam oli täpselt nagu jaagup,


OT: SInu kord: AInus pole joodud vein mis valutama paneb pea... etjah,video sul on
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:12

Ot:Ma ei saa videot telfas voi seda asja vaadata:(
"............."laulis Renna jällegi.Võiolut tahaks mõtles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:25

OT:Oletame, et laul nüüd lõppes

,,Wow, sa oled tõesti kena laulja''sosistas SAm,,Nüüd laulan mina sulle, aga sina kaasa ei tohi laulda. See laul on vaid sulle''Sam tundis, et see tüdruk võib koos Annabellega talle asendada perekonda. Ja kui Kellyt ei saa, võtab Sam tema. Ka Rosiosse oli SAm armunud. Sam võttis välja viiuli ja hakkas mängima kurba viisis,,Maailm ära väsitanud,hinge maha põletanud.Kuid siiski, pole lootus läinud, kuigi silamd on valet näinud, et ükskord, saan su endale. Tuul on segi ajan djuuksed. Hääletuks on jäänud nuuksed, ja jälle, seisan siin ja ootan, keelatud ei ole ju loota et ükskord saan su endale. Külmetand min põhjatuuled, hääl on kähe puruks huuuleed siiski hüüan: Tahaks minagi suuta, kuid ainult sina võid mu maailma muita, sest sa kuulud minule. TJAAH TAHAKS MINAGI SUUTA, KUID VAID SINA VÕID MU MAAILMA MUUTA, sest sa kuulud minulee.Üksi liiga raske olla, tahan sinu juurde tulla, kuid sa ei tohi, mulle andeks anda, jalutama muga tulla randa, ja õelda, et kuulun sinulee jaah.''jälle vaid viiuliviis, ning laul oli mõledud ainult ROseale,,shhh''sositas Sam,,Sa vaatad mind ja tasa nutad, mu viimse mõistuse mult võtad, kuid tean: Armastan sind kahtlemata, kuid ei tohi sind ma tahta, kuigi kuulun sinuleeeh külmetand mind põhjatuuled, hääl on kähe, puruks huuled, siiski hüüan, tahaks sind ma suuta, kuid ainult sina võid mu maailma muuta, sest sa kuulud minulee tahaks sind ma suuta, kuid ainult sina võid mu maailma muuta, sest sa kuulud minulee kuulud ainult minulee''Sam lõpetas laulu ja vaatas Rosele silma

OT:Link https://www.youtube.com/watch?v=HpcOHCSPsiw&list=RD02Pt0yUG-6a6k
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:32

Rosio oli laulu ajal põlved krõnksu tõmmanud ning käed põlvede ünber pannud.Tüdruk kuulas vaikides laulu.Mitte keegivpopnud ainult talle laulnud.Kui laul lõpes vaatasRenna poisile sügavalt silma.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:54

,,Rosio''sosistas Sam,,Ma olen sulle valetanud, mida sa teada tahad?''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 01:58

Rosio kortsutas kulmu.Ta ei saanud aru."Mida sa mulle valetanud oled?"küsis Renna.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:03

Sam hingas sügavalt sisse,,Mitte mingit Johni pole olemas. Ma ütlesin sulle enda valenime, mu tegelik nimi on Sam Nick Yaxhel. Kui sa soovid, võin ma sulle rääkida, miks ma seda tegin''Sam pidi peaaegu nutma puhkema. Ta on juba kahele inimesele enda saladuse avaldanud!
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:07

"Aga miks sa seda tegid?"kùsis Renna.Ta peks poisi peale vihane olema aga tal oli hoopis kahju.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:14

,,ma...''alustas Sam ja ohkas. aeg oli kõik ausalt ära rääkida,,Kas sa lubad, et ei räägi mitte kellelegi, ainult Kellyle.''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:23

"Luban"ùtles Renna ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:50

,,Mu pärisvanemad on olnud alati pea-aegu koguaeg tööreisil. Nii ongi juhtunud, et mu pärispere olid mu vanavanemad. Kuid nad surid, peale seda ilmus mu kohale külm ja kõva kest, ma olen siiamaani pealtnäha vaikne ja eraklik, ning sulle ma ütlesin valenime hirmu pärast. Mul on viimasel ajal pärist suuri vapustusi olnud ja...''

OT:Bai ma magama
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Juul 20 2013, 02:53

Renna kuulas huviga.Tal oli poisist kahju.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyNelj Juul 25 2013, 01:25

,,Janoh, see ongi kõik.''lausus SAm ja vaatas tüdrukule silma,,Mul on üks mõte''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyNelj Juul 25 2013, 14:10

"Mis mõte?"uuris Rosio.Teda huvitas see väga.
Tagasi üles Go down
Melody Helen Keller
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Melody Helen Keller


Postituste arv : 104
Join date : 08/08/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 19:40

,,Lähme ja murrame nõiajookide õpsi kabinetti ning klassi sisse, siis teeme mingi nõiajoogi mis pool lossi õhku laseb ja jookseme''SAm naeris. Muhahahahaha
Tagasi üles Go down
Robin Edwards
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Robin Edwards


Postituste arv : 69
Join date : 19/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 19:43

"Tundub põnev"ütles Renna.Ta naeris koos Samiga.
Ot:Kas teeeme uue teema?? Smile
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 19:46

OT:Ok, loodetavasti tuleb NJ õps sisse Very Happy Very Happy Very Happy
Kumb teeb?
Tagasi üles Go down
Robin Edwards
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Robin Edwards


Postituste arv : 69
Join date : 19/07/2013

Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 EmptyLaup Aug 10 2013, 19:48

OT:Tee sa Very Happy Very Happy
Renna tõusis püsti ja haaras Sami käest."Lähme!"ütles tüdruk ja naeratas kavalalt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....   Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas.... - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Et õrnalt mind puutud, ja lähedgi taas....
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miks tuled sa mind piinama?
» Ja ma olengi üksi.. taas.
» Making my mind
» Reeglid mind ei koti
» Jätke mind üksi!(Anabel ja Sam)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: