Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Miks siin pole öökullid lubatud???????????

Go down 
2 posters
AutorTeade
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 13:38

Yukiko laulis jälle. Seekord aga oli ta haiglatiivas. Astronoomiatornist allakukkumine oli teinud enda töö, vähemalt veerand luudest oli murdunud, peapõrutus kah ja veel mingid vastikud vigastused. Yukiko vandus endale sealt langedes et ta enam mittekunagi ei lähe astronoomiatorni ja ei istu mitte kunagi seal ääre peal ja siis mitte kunagi ei tõuse püsti ja siis mitte kunagi ei libastu ja ei kuku seepärast äärelt alla. Oli lõuna, ja Yukiko oli haiglatiivas üksi. Tal oli igav ja ta oli juba mitu tundi laulnud. Nüüd alustas ta uuesti lauluga, mis oli tal juba pähe kulunud pidevast laulmisest. Ta proovis pikaliolles flööti ka mängida et lõõgastuda jaapanipärase loo saatel aga pomfrey keelas selle ära, seee olevat ''suur pingutus'' ja Yukiko vajavat puhkust. Vähemalt võis ta enda vanematele kirjutada,ning täna hommikul sai Yukiko neilt kingituseks raamatu koos puuviljadega ning kõigele lisaks veel pildi tüdruku kadunud vanavanavanaemast,kes oli pildil umbes Yukikovanune. Pilt muidugi rääkis, see kujutas kaunist Yukiko moodi tüdrukut, kes oli voodis. Ta oli vanemate kirja järgi sellelajal kui pilt maaliti,haige ja sellepärast pidi ta voodis olema. Maal oli muidugi rääkiv j liikuv,niiet Yukiko sai enda vanavanavanaemaga rääkida, aga too praegu magas. Niisiis laulis Yukiko taaskord,,Maailm ära väsitanud,hinge maha põletanud. Kuidsiiski, pole lootus läinud, kuigi silmad on valet näinud et ükskord saan su endale. Tuul on segiajand juuksed. Hääletuks on jäänud nuuksed,ja jälle, seisan siin ja ootan, keelatud ei ole ju loota,et ükskord, saan su endale, külmetand mind põhjatuuled, hääl on kähe,puruks huuleed siiski hüaan tahaks minagisuuta kuid ainult sina võid mu maailma muuta...''laulis Yukiko vaikselt. EI tule und, aga õeldakse et peab puhkama.

OT: Rosio
laulu nimi on päriselus ainult sina võid mu maailma muuta
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 13:50

Rosio kõndis haiglatiivast mööda.Ta kuulis kellegi kurba laulu.Tüdrukule meeldis see laul ja ta otsustas sisse piiluda.Ukse vahelt nägi Renna sidemetes tüdrukut voodis lamamas.Ta oli jah kuulnud, et keegi kukkus Astronoomia tornist alla.Äkki oli see sama.Ros otsustas sisse minna.Ta kõndis tüdruku juurde:"Hei!Tohib tulla?"
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 19:23

,,mingil tüüdil maja metsa sees väiksest pilust välja vaatab hobugreif jookseb kõigest väest maja ära lõhub laalaalaalaa''peletas Yukiko enda igavust ja noogutas,,MIngil tüüdil maja metsa sees väiksest praost sisse vaatab näeb mingi tüüd võlub ja võlukepi ära varastaab''paroodia noh
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 19:27

Lootes, et noogutas tähendab jah istus Renna voodi kõrval olevale toolile."Lahe laul" muigas tüdruk.Eks ta isegi mõtles vahel selliseid laulukesi välja.Siis küsis ta raske küsimuse:"Mis sinuga juhtus?".
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 19:56

Yukiko naeratas,vaatamata peavalule,,Noh lihtsalt ma otsustasin et olen lahe ja ronisin astronoomiatorni siis ma mängisin seal flööti ja kuulsin et mingi õpetaja tuleb laternaga. No ma siis tusin püsti ja olin äärepeal istunud, kukkusin alla libastudes, vilksamisi nägin et see võis olla vist direktriss. Igatahes ma kaotasin teadvuse kukkudes ja ärkasin siin kohutava valuga üleeile.''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 20:00

"Okei.Kahju."ütles Rosio ja naeratas tüdrukule.Kui tüdruk küsiks oleks Renna küll nõus talle seltsiks olema."Mina olen Rosio aga kutsu mind Renna'ks"tutvustas Renna end tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 22:23

,,Yukiko Hoshi Akatsuki, täisnimi Yukiko Hoshi Cho Nakomo Yuriko Rheiko Akatsuki, aga täisnii sellepärast, et mu vahepealsed nimed on pandud eelmiste põlvkondade naiste järgi, niiet tegelikult pole see mu pärisnimi, lihtsalt Jaapanis kutsutakse mind treeningutel või pühalikel üritustel. Kahju, et tornist allakukkumiselt ei olnud mul enda mõõka kaasas, sest ma oleks võinud selle lossi müürisisse torgata ja siis üles ronida.''Rääkimine tegi peavalu aga noh suva see keda huvitab ah?
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 22:39

Renna naeratas talle meeldis tüdruku jutu kuulda.Yukiko rääkis huvitavalt.Vahel mõtleb Rosio miks ta nii rääkida ei oska.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 22:54

Sest sa pole jaapanist. ,,Mis teed muidu kuidas siia sattusid ja kuidas sind sisselubati kui isegi öökulle ei lubata siia, mõõkadest ma parem ei räägigi.''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyKolm Juul 17 2013, 22:58

"Niisama.Sinu laulu kuulsin ja tulingi selle peale.Pomereyd pole näinud" vastas Renna küsimuste jadale.Tüdrukul tundus tõesti siin väga igav.Äkitselt kargas talle mõte pähe:"Kas sul on vaja mõni kiri ära viia?"
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 00:24

Yukiko võttis öökapilt enda poolelioleva kirja, mis oli tal juba ammu valmakirjutatud aga ta pidi selle öökullimajja viima,,Täna õhtul võiksid selle küll ära viia, näe ümbrikul on aadress ka peal, kui sa oled öökullimajas käinud, oled imselt näinud kõige alumisel õrrel istuvat lumivalget pisikest öökulli.''Yukiko ei saanud enda öökulli paremini kirjeldada
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 10:51

"Võin küll ära viia.Olen näinud ta on nii armas.Silitasin teda isegi korra ."rääkis Renna.Tal oli hea meel, kui sai seda tüdrukut aidata.Ro naeratas.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 16:10

,,Kutsu teda seal nimepidi, kutsu ta enda juurde, ta nimi on Heian San-Dan. Ma panin talle nime ühe kata tehnika järgi, kus sa pead hästi kiresti tegutsema ja väga täpne olema. Heian Sandan ongi väga kiire ja täpne, vaatamata tema väiksele kasvule. Aga ettevaatust, ta imselt ei vii lähima kolmekümne minuti jooksul kirja ära, kui sa selle talle annad. Ta lihtsalt arvab et see on mingi nali, sest alati olen mina talle kirja andnud. Igatahes sa pead olema rahulik''Yukiko naeratas ja vaatas aknast välja. Deem, kui ilus ilm. Järve oleks võinud minna ujuma või siis luuaga sõitma, või laulda ''kaktusviina'', või keelatud metsas ronida või enda karateoskusi harjutada või siis kedagi mõõgavõitlusele kutsuda,mwhahaha
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 16:48

"Jah.Teen täpselt nui." lubas Renna."Muide, mis su nimi"küsis ta jutu jätkuks.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 16:52

,,Ma ütlesin sulle ju''lausus Yukiko ja naeratas.

OT:Vaata tahapoole
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 17:01

"Õigus"Renna muigas oma tuisupeasuse üle.Tüdruk vaatas korra aknast välja ja siis Yukikot.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyNelj Juul 18 2013, 21:54

Yukiko naeris,,Kui sul igav on siis tornist alla kuku sa leiad sõpru haiglatiivas siis kui sul igav on siis ikka tornist alla kuku saa maybe juhtub veel mifagi huvitavat''TÜdruk muigas,,Ma hüüdsin veel igast aknast mõõdudes: Siiamaani läheb kenasti!''
Tagasi üles Go down
Rosio Rolandes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Rosio Rolandes


Postituste arv : 384
Join date : 16/07/2013

Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? EmptyReede Juul 19 2013, 20:47

Renna lihtsalt naeratas.Ta ei saanud praegu eriti midagi aru.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks siin pole öökullid lubatud???????????   Miks siin pole öökullid lubatud??????????? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks siin pole öökullid lubatud???????????
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks siin küll poode ei ole???
» Maniakk viiuliga teine osa(wut? mul pole viilit ja Sam pole enam manikak)
» Damn...Siin pole kedagi.
» Miks siin peab olema nii palju ilusaid tüdrukuid?
» Öökullid....vist...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: