Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik

Go down 
+2
Coco Walsh
Kyle Coma
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:08

''Okei.'' Kyle tegi vahepeal sinist Winston'it. See oli ta lemmik.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:15

Coco’l polnud eriti vahet. Tegi seda, mida kätte sai, sest noh ta nägi natukene noor välja.

OT: Ma just avastasin, et enamik mu tegelasi on täpselt sama vanda, kui mina...oh well
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:36

Kyle'il oli ikka vahet ka. Slimme ta ei tahtnud, sest need olid naiste suitsud. Punaseid ta ka eriti ei tõmmanud ja väga lahjasi ka mitte.

OT: Mul on mõned vanemad, aga üks on minust noorem ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:43

OT: Luna on vanem ainult. Andi’le ma panin isegi vist sama sünnikuupäeva.

Okei mingit lahjat jama Coco ka ei tahtnud, aga muidu tal eriti vahet polnud. Suits on suits ja eks nad kõik täidavad samat eesmärki.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:45

OT: Ma panin ka enda tegelastele kunagi samu sünnikuupäevasi Very Happy

Kyle võttis uuesti viskist lonksu ''Tahad ka?'' küsis Kyle. Ta mõtles viskit.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:47

Coco noogutas. Nüüd me oleme juba jõudnud punkti, kus Socorro oli nõus viskit jooma. No see oli üsnagi eeldatav. Ta ei olnud inimene, kes jääks oma arvamustele eriti pikalt kindlaks.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:49

Kyle pani viski pudeli Coco ette põrandale. Viski sai kohe ka otsa ja Kyle'il isegi laksis natuke.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 00:52

Coco võttis pudelist lonksu. See oli mõnus ja tuttav tunne, kui kõrvetava alkohooli neelata. Socorro’le ei tundunu, et ta enam koolis oleks see oli lihtsalt kuidagi mõnus ja vaba. Ja kindlasti luusib siin kusagil mõni õpetaja, kes tahab selle ära rikkuda. Huvitav, mis kell üldse on?
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:01

''Onju hea?'' küsis Kyle naeratades ''Mis tunde see sulle annab?'' ta tahtis kindel olla, kas Coco tunneb sama, mis Kyle.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:04

"On,"naeratas Coco. Tal polnud ausalt õrna aimugi, mid Kyle tundis."See on mõnus ja tuttav nagu ma poleks enam koolis vaid kusagil mujal väga kaugel siit,"naeratas Socorro. Nagu oleks ikka veel suvi.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:07

''Täpselt! Mulle meenutab see sõprade pool joomist. Mul ei ole ka tunne nagu ma oleks koolis. Ja kui mingi õpetaja tuleks praegu, ma lihtsalt paneks jooksu.'' ütles Kyle muiates. Neil olidki suht samasugused tunded.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:11

Coco naeratas selle peale."Lihtsalt nagu oleks suvi ja ma kolaks mööda Dublini tänavaid ringi,"naeratas Socorro. Indeed. Õpetjale vahele jäämine oleks naljakas. Nagu see üks ja ainumas kord, kui Coco oli sunnitud mentide eest ära jooksma. No see oli see üks kord, kui neidis oli selle üle õnnelik, et mugud nägid ainult nende majast emale kuuluvat kohvikut.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:14

Kyle noogutas naeratades ''Ma joon iga kuu ja mind ei huvitaks, kui ma vahele jääks kellegile. Ma olen ju kohe varsti täisealine.'' ütles mees muiates.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:18

"Mul on sinna veel natukene aega,"kehitas Coco õlgu mitte, et see teda väga huvtaks. Mugude jaoks on nad alaealised, kuni nad saavad 18, aga see teda ka eriti ei huvitanud.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:22

''Ma pean detsembrini ootama.'' ütles Kyle natuke kurvalt. Aga see selleks ''Õnneks on siin 17. juba täisealise vanus.'' mugude elu on mõtetu.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:26

"Ma pean aprillini ootama,"sõnas Coco. Vanus on lihtsalt number. Mugud on jah päris mõtetud ja varsti saavad nad vanalt võlukunsti kasutas ja mugud võivad endale tule otsa panna to be honest.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:28

''Siis on sul jah veel aega.'' muigas Kyle ja tõmbas enda suitsu. Mugud võiksid ka 17. aastaselt juba täisealised olla, siis oleks ägedam.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:33

Indeed. Coco võtis lonksu pudelist, mis oli ikka veel tema jalgade juures. Aga siis oleks võib olla elu palju igavam.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:35

''Nojah seda küll. Mu parim sõber saaks mulle siis koguaeg tobi ja alksi osta. Kyle tõmbas rahulikult suitsu ja hoidis enda pilku Coco'l. Coco talus hästi kanget alkoholi ja see meeldis Kyle'ile Coco juures.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:39

Coco’l oli igasuguseid huvitavaid mugusest tutavaid, kes talle osta võisid, kui ta tahtis ja kui ta leidis endas motivatsiooni nendega suhelda. Ega Socorro ongi tugev tüdruk ja ma ei kujta ette, kuidas see asjasse puutua, aga teeme nägu nagu see puutuks.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:40

Kyle sai igalt poolt ise kätte. Noh mitte muidugi nendelt, kes teavad, kui vana ta on jne. Kyle'il olid ka tuttavaid, kes talle osta said, kui ta ise kätte ei saanud.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 01:44

Me oleme jälle punktis, kus tuleb teemaks see, et on pisikes keha tõttu vedas Coco vaevalt 16 aastase välimuse välja ja see ei muserdanud teda eriti. Kui on vaja kätte saad, siis kuidagi ikka saab. Lihtsamalt või keerulisemalt, aga saab.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 12:11

No Kyle oli Coco'st ikka kõvasti pikem ka. Kui Coco ja Kyle kuskil kahekesi ringi käisid, võis rahvas arvata, et Kyle oli Coco tütar vms.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 12:15

Seda küll, aga 165 seniteemtsit ei ole nii väga lühikene ja Coco kandis tihti peale väga kõrgeid kontsi. Kuigi see ei pannud teda eriti imestama, kui keegi midagi sellist arvanud oli.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 EmptyNelj Juul 18 2013, 12:36

Kyle oli vähemalt 180. Kyle ei kandnudki kontskingi, ainult tanksaapaid vahepeal.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» On õhtu...
» Ilus õhtu, eks
» Romantiline õhtu neljale
» Kena hommik/õhtu/lõuna (?)
» Täna tuleb põnev õhtu..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: