Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik

Go down 
+2
Coco Walsh
Kyle Coma
6 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:14

Kyle oli jalutanud enda viski pudeliga maa-alusesse koridorri. Esialgu ta vaatas, ega kedagi seal ei olnud ja kui ta märkas, et koridor oligi tühi, võttis ta enda põuetaskust viski pudeli välja. Näppude vahel oli tal kaks pitsi klaasi. Kyle istus koridoris olevale pingile ja asetas pitsi klaasid ja viski pudeli enda kõrvale.

OT: Coco.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:21

Socorro nagu tavaliselt oli omas mõtetes ja oli teel puhketuppa oma teekonna eesmärgi täielikult unustanud. Ta oli käinud saatmas kirja oma enale ja õekesele, kes teda kodus igatses. Neidis ise igatses ka nii päris palju pisikest Bea’d, kes suure tõenäosusega paterdab kodus ringi vuristades kiires hispaania keeles ja mängides oma nukkudega. See oleks küll üks nunnu vaatepilt. Coco jaluts sokkis edasi, sest peale natukes aega trepidest üless ronimist olid ta jalads kõrgrtest kontsadest valutama hakanud ning igaljuhul oli parem käia ringi sokkis, kui olla terve homse päeva valutavate jalgadega.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:24

Kyle avas viski pudeli ja valas seda ühte pitsi. Kyle pani viski pudeli uuesti pingile ja jõi selle pitsi lõpuni. Ta vaatas uuesti koridoris ringi ja seejärel võttis enda tagi taskust suitsupaki. Välgumihklit hakkas ta ka taskutest otsima.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:30

Alaealine ja teeb selliseid asju. Oi, oi, oi! Mitte, et ma oleks õige inimene rääkima, aga võib ju ikka. Keegi mind ju keelata ei saa. Või saab."Palun,"lausus Coco ulatades pingil istuvale noormehele tsäksi. The perks of wearing no shoes. Mitte keegi ei kuule, kuidas sa neile lähened, mis osadel juhtudel tule ikka päris, päris kasuks nagu näha.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:33

Kyle õnneks ei näinud alaealine välja. ''Aa, aitäh.'' Kyle ei saanud arugi, kes teda kõnetas, aga kui ta enda pilgu tõstis ta vaatas üllatunult neiule otsa ''Coco, terekest!'' tervitas Kyle teda rõõmsalt ja tõusis püsti ning kallistas enda lapsepõlve sõbrannat.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:41

Indeed, but you’ll never know. Coco’le tegi Kyle’i segadus isegi natukene nalja."No tere, tere,"naeris neidis ning kallistas oma sõpra vastu. Ta polnud poissi see kooliaasta veel väga kohanud. Kuigi aasta alles algas ja Socorro oli enamuse ajast, kui ta ei õppinud mitte millegi ja ebasotsiaalne olemaise peale.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:48

Kyle lasi Coco lahti ja pani ühe suitsu endale huulte vahele. Ta süütas selle ja andis välgumihkli Coco'le tagasi. Kyle hakkas enda suitsu tõmbama ''Räägi, kuidas sul läinud on?'' küsis Kyle ja istus tagasi pingile.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 14:56

Coco toppis välhumihkli tagasi taskusse. Better safe than sorry. Kunagi ei tea, millal seda uuesti vaja on ning uue hankimine võib muutuda natuke keeruliseks ega see suitetamine neidise vanematele eriti ei meeldi. Ni istus põrandale. Toolid on overrated. Tüdruk pani oma saapad enada kõrvale. Loodame, et ta neid pärast maha ei unusta."Normaalselt,"naeratas Socorro,"üritan koolis olemisega ära harjuda." Siin polnud tal päris piiramatu vabadun, nii et ta sai tulla ja minna millal tahtis ja sellega harjumine oli kõige raskem, aga kool on kohustus."Aga sul, pretty boy?"kergitas Coco kulme ning põimis käed ümber põlvede.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 15:15

''Ma olen täitsa harjunud.'' kuigi Kyle polnud mitte ühtegi tundi veel jõudnud. Kyle naeratas selle pretty boy peale. Ta teadis ise ka, et ta oli ilus poiss. Coco oli ka ilus tüdruk. ''Mul on ka hästi läinud.'' ütles Kyle naeratades ja tõmbas veel enda suitsu, juues paar lonksu viskit peale.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 15:22

Ega Coco polnud ka vist ühtegi tundi jõudnud, kui aus olla. No jah vahel juhtub ka selliseid asju. Maailm on täis iusaid inimesi, yes. Ja kindlasti kellegi päeva muudab see kordades paremaks, kui teda ilusaks kutsutakse."Kas meil on siin väike mase nurk või lihtsalt Päike you moment?"kergitas Niamh kulme viidates viskile ja suitsetamisele.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:23

Kyle muigas Coco küsimuse peale ''Pigem Päike you moment.'' arvas Kyle. Mitte millegi üle polnud lihtsalt masetseda ''Viski isu tuli peale lihtsalt.'' arvas Kyle ja tõmbas enda suitsu veel ja jõi uuesti viskit peale.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:29

"Siis on super,"naeratas Coco. Need lambised Päike you momendid olid mõnusad. Kuid alati oli ka toe, kui keegi vaatab, et sa peale seda moment ka magama saatsid. Kuid Kyle'il oli vist ika piisavalt suur alkohooli taluvus, et selliseid probleeme ei teki. Sest nende lahendamine muutuks keerukaks. Me räägime siin 16 aastasest tüdrukust, kelle võib tuul ära viia ja, kes varem või hiljem lõpetab ka kindlasti mingi alkohooliga veres. Ma arvan, et kool vist ikka ei suhtu sellistesse asjadesse kõige paremini. Aga meil oli Päike you moment, mäletad?
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:32

''Tahad ka viskit?'' küsis Kyle Coco'lt, ulatades tema poole viski pudeli ''Või suitsu?'' ta ulatas enda pooliku suitsu tema poole. Ma arvan ka, et kool eriti ei rõõmustaks, kui mingi õpetaja näeks praegu mida Kyle teeb. Milline moment see oli?
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:38

Ma arvan, et ta vanemad ka selle üle eriti uhked poleks, kui aus olla. Ega kellegi vanemad ei oleks selliste asjade üle õnnelikud. Aga inimese kohus pole kellegile meele järele olla vaid nautida oma elu. Viskist Coco eriti ei hoolinud. Ta ei hoolinud alkoholist eriti üldse, aga aeg on näidanud seda, et see ei takista neidist joomast. Socorro võtis poisilt suitsu vastu ning võttis sellest ühe mahvi ja andis see järel Kyle'ile tagasi. Mõnus!
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:49

Kyle võttis siis suitsu vastu ''Nii vähe tahtsidki? Äkki annan terve?'' küsis Kyle naeratades. Ta pani viski pudeli enda kõrvale tagasi. Kyle'i vanematel on suht savi, mida Kyle teeb. Noh, emast ta ei teadnud, sest ema oli tal ju surnud.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:55

Socorro vanematel päris savi polnud, aga ega nad ei püüdnud tüdrukut eriti takistada ka. Eks see kõik lõpuks jooksis kokku siia kleenukesse tatoveeritud tüdrukusse, kes juhtumisi chillib keset kooli koridori põrandat. Võiks kindlast hullem olla."Anna,"noogutas Coco, kui keegi korraldams ahelsuitetamise MM-i paneks Niamh selle suure tõenäosusega kinni. Seda ta vist terve suvevaheaja tegigi. Istus aknalaual ja suitsetas. Polnud kindlasti kõige tervislikum ajaviide.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyEsm Juul 15 2013, 23:58

''Heameelega.'' ütles Kyle ja andis ühe suitsu Coco'le. Seejärel pani ta enda paki tagitaskusse tagasi. Kyle tõmbas enda suitsu lõpuni ja kustutas selle vastu seina ära. Peitis siis pingi alla. Kyle võttis nüüd viski pudeli kätte. Kyle'i isal ka eriti savi tegelt polnud, aga eks ta lepib sellega, et Kyle hakkas meheks sirguma ja tegi seda mida ta tahtis.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:02

Coco võttis suitsu vastu ning pani selle tsäksiga põlema. Näed oligi seda bad boy'd vaja. See kord küll varem, mitte hiljem. Socorro vanemad lihtsalt andsid alla ja lasid neidisel teha, mida ta tahab lootes, et ta oma nooremale õele meeletult halba eeskuju ei anna.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:05

''Aga mis sa teed siin hilja õhtul?'' küsis Kyle Coco'lt uudishimuga. Jutujätkuks, sest Kyle vihkas kui kellegiga vesteldes tekkis järsku mingi vaikus.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:11

"Kuna ma olen öö inimene, siis ma käisin öökullimajas kirja saatmas ja olin teel puhketuppa,"lausus Coco. See oli tõesti tõsi. Ka see osa, et ta on öö inimene. See on juba palju levinud fakt."Kas mul on põhjust küsida, mida sin siin nii hilja teed, pretty boy, või seletab see olukord seda võrdlemisi hästi?"
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:14

''Kellele?'' küsis Kyle kohe Coco'lt. Ta lihtsalt tahtis teada, kellele ta selle kirja nii hilja õhtul pidi saatma. ''Kuule, pretty girl, ei ole vaja nii palju küsida.'' kuigi Kyle küsis ka Coco'lt pm sama palju ''Mul tuli viski isu ja mul oli vaja mingit kohta, kus seda juua.'' vastas Kyle lühidalt enda põhjuse, miks ta siia tuli.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:20

"Kui sa ootad siit midagi eriliselt põnevat nagu long lost love või midagi, siis pean ma sulle petumuse valmistama, aga ma ssatsin selle oma emale,"sõnas Coco. Ta on meil natukene socially awkward tegelane. Las ta olla."Ninatark,"lausus Socorro palju küsimuse komentaari peale.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:23

''Ma ei oodanud mingit armastajat.'' ütles Kyle ausalt ja muigas ''Mis sa talle kirjutasid?'' küsis Kyle ja võttis enda viskist lonksu. See vestlus kippus juba ülekuulamiseks minema.
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:29

Indeed."Ahh ma olen nii pettunud,"naeris Coco. "Sellest, kuidas mul läinud on ja, kui väga mulle ei meeldi koolis olla,"sõnas Coco, aga oleme ausad, kellele meeldika koolis olla. Mitte kellelegi ja ega see vingumine tegelt eriti ei aita. Man up, girl. No, kui asi ülekuulamiseni läks, siis on vaja kindlasti midagi väga, väga teada.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik EmptyTeis Juul 16 2013, 00:30

Kyle naeratas ''Ma ei kujuta ette, mida ta sulle vastab.'' ütles Kyle. Liam'ile meeldib koolis olla. ''Mulle ka ei meeldi koolis käia.'' Kyle'ile ka muidugi ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik   Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik Empty

Tagasi üles Go down
 
Paar napsu ja õhtu ongi täiuslik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» On õhtu...
» Ilus õhtu, eks
» Romantiline õhtu neljale
» Kena hommik/õhtu/lõuna (?)
» Täna tuleb põnev õhtu..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: