Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kui igavus tapab.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kui igavus tapab.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kui igavus tapab.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kui igavus tapab.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kui igavus tapab.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kui igavus tapab.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kui igavus tapab.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kui igavus tapab.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kui igavus tapab.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kui igavus tapab..

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 19:48

Chanelle istus üksi tarvilikus toas, ning vahtis enda ees olevat mannekeeni, kellel oli seljas uhke ballikleit. Mannekeeni kuju seisis keset tuba, Chanel istus tugitoolis, tundes ennast mugavalt. Valgustus oli toas hämar, et see silmadele liiga ei teeks. Roxana oli selles toas veetnud terve õhtupooliku. Tema tugitooli kõrval vedeles paar tühja siidripudelit. Ta oli viimased päevad liiga palju üksi aega veetnud ning see üksindus oli talle selgelt ka mõjunud. Tal oli igav ning omaette olles tundus alkohol liigagi ahvatlevana. Chanel pani pooliku pudeli käest ning võttis oma võlukepi, tõustes püsti. Mõttesse vajunult vaatas ta kleiti.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:11

OT: Ma oletan, et see teema on ükskõik kellele?

Demetri oli terve päeva vihaselt ringi käinud. Ta oli vihame Jamie peale, et ta oli lihtsalt heast peast kuskil välja pakkunud, et võib tema ja ta õe hooldajaks hakata ja nüüd veel käsutas poissi. Suvel ja eelmise aasta lõpus oli see õpetaja üpris chill tundunud, aga enam mitte. Eelmine õhtu olid nad naisega kaasilmumisega Siganurme tulnud, mitte et Demetri ise ilmumisega hakkama poleks saanud, aga Jamie oli nii paranoliline, et saatis poisi isegi lossi, et olla kindel, et ta kuhugi jälle uitama ei lähe. Seejärel oli naine ise Siganurme läinud ja mingite kuttidega dringid teinud, uskumatu!

Endalegi märkamatult oli noormees Seitsmenda korruse koridoris ühest koledast seinavaibast (?) mitu korda mööda jalutanud, ise ainult oma ärritunud mõtteid mõeldes. Ta tahtis midagi teha ja mitte seda kena Pühapäeva õhtut raisku lasta.

Boom, niimoodi tabas Demetrit realsus, kui talle jõudis kohale, et ta oli kuidagi Tarviliku Toa ukse avanud, seda lausa etteplaanimata. Peale paari hetke, mis kulusid kaalumisele, mis toas olla võiks ja mõtetele, kas tal poleks mitte Slytherini puhketoas oma semudega lõbusam istuda, avas poiss ukse ja astus ruumi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:21

Chanel oli vahepeal soovinud, et tuppa ilmuks raadio või midagi, mis suudaks muusikat teha. Kui siis uks avanes ning neidis oma pilgu sellele suunas, oli ta päris üllatunud näoga. Tema soovib muusikat ning tuba saadab talle mingi kuti? Hetke pärast ilmus tema tooli kõrvale siiski ka väike puust raadio, mis kõvasti ja koledal häälel muusikat mängima hakkas. Koheselt kahetses Chanel oma soovi ning suunas enda võlukepi raadiole, et see vait jääks. Siis pöördus neidis küsivalt uksel seisva poisi poole. "Soovid sa midagi? Mina olin siin enne sind," küsis Roxana ning langetas oma võlukepi, jäädes vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:41

Danny sai ka endale mingi aeg õlle pudeli kätte ning ta otsis tuba, kus saaks seda rahus juua ja nautida. Muidugi oli Danny ka seltskonnaga vägagagi rahu, eriti kui seltskonas on kena neidis ka. Danny siis astus tarviklikku tuppa ja jäi paari sammu tagant seisma ''Kas ma segan?'' küsis Danny, kui märkas seal ühte naist ja ühte kutti. Danny ei tahtnud küll kellegi privaatset aega rikkuda, aga sellegipoolest astus Danny edasi ning avas enda õllepudeli.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:51

Demetri oli samuti üllatunult ukseläves seisnud, ta oli olnud imestunud, kui uks ilmus, aga veel rohkem hämmastas teda see, kui ta toast kellegi juba ees leidis. Hämaras ruumis oli blondide juustega pikk kogu ähmaselt tuttav, aga esialgu ei viinud Demetri nägu ja nime kokku. Poiss kortsustas kergelt kulmu, kui mingi vana raadio tööle hakkas ja juhul, kui Chanel poleks temast raadio vaigistamisega ette jõudnud, oleks ta ilmselt ise selle pihta mõne needuse saatnud.

"Ma oletasin, et võibolla vahetame me mõned viisakused, ehk pigistame üksteisel kätt ," muigas Demetri, kui tuttava kogu ära tundis. Poiss oli neidisega eelmine aasta toimunul afterparty´l koos olnud. Sellel, mis oli Sigatüüka juures, järve ääres. "Tegelikult, kui sa juba küsid, siis mõnest joogist ei ütleks ma samuti ära," lisas noormees, kui siidripurki märkas ja kõndis tüdruku juurde. Ta soovis ka endale ühte suurt ja mugavat tugitooli ja võiõlut, purju ta jääda ei soovinud. Peagi need ka Chanieli vastu ilmusid, suur ja roheline tugitool ja pudel võiõlut, Demetrile igati sobis. "Demetri, sa oled Chanel, eks?" tutvustas ta siis end nägusale neidisele, "me kohtusime eelmine aasta, afterparty´l."

"Hei!"
ütles noormees, kui oma majakaaslast märkas, nad polnud Danny´ga just parimad sõbrad, aga siiski tundsid üksteist. "Sa ei sega," lausus ta siis. Kuidas nad kõik küll siia kokku sattusid?
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:54

''Oh, kui tore!'' rõõmustas Danny, kui ta tundis ka enda majakaaslase ära ja vaatas siis neidise ja enda majakaaslase poole ''Ma olen Danny muidu.'' tutvustas mees ennast naeratades ja võttis enda õlust lonksu. Mees naeratas siis rahulolevalt. Üle pika aja sai õlut juua.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:55

Chanel'i kulm tõmbus kergelt kortsu, kui esimese kuti tagant teine kutt ka nähtavale ilmus. Ta vaatas hetkeks uut tulijat, kui too tuppa astus. "Veel ei sega," vastas Chanelle küsimuse peale. Roxy taganes veidi oma tooli juurde, jäädes seisma siidripurkide ette. Ta poleks endast kindlasti head muljet jätnud, kui keegi neid joodud purke näinud oleks. Aga samas, kas teda tõesti huvitas teiste arvamus? Chanel oli alati arvanud, et teiste arvamus ei lähe talle korda. Ta suutis ennast selles ka seekord veenda ning järgmisel hetkel istus ta lihtsalt toolile, pilk endiselt kahel kutil. "Jah, ma olen Chanel," lisas neidis, pilk nüüd toa keskel oleval mannekeenil. "Ma isegi mäletan sind, Demetri," lisas ta mitte just eriti veendunult,kui poisi nime kuulis. Chanel keerutas ennast veidi aega hajameelselt tooliga küljelt-küljele, jalad maas. "Koolis ei tohi juua..," lausus ta. Tema toon oli etteheitev, kuid samas Roxana mõistis, kui irooniliselt see tema suust kõlas.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 20:59

Danny muigas, kui Chanel talle ütles, et koolis juua ei tohi ''Ma olen paha poiss. Ma joon koolis.'' ei noh, Danny ei löönud üldse külge ju. Aga tegelt ongi Danny paha poiss. Ta teeb suitsu ka, aga muidugi mitte koolis, sest ta ei taha teisi õpilasi panna passiivselt suitsetada. Siis suunas Danny enda pilgu Chanel'i suudripurgile ''Ja mida siis sina jood? Siidrit?''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:06

Tegelikult oli neid siidripurke sinna Chanel'i tooli ümber tekkinud juba umbes 3-4 tükki. Üks nendest oli veel poolik. "Mina? Jah," noogutas neidis ausalt vastuseks. Praegu oli purk siiski maas ning varsti ajas Roxana ennast toolilt jälle püsti. Ta läks jalaga kergelt vastu väikest puust raadiot, mida ta ennem tuppa soovinud oli, ning see hakkas jälle kohutava kvaliteedi ja müraga mängima. Paistis aga, et Chanel'it see hetkel ei seganud ning tema seda uuesti kinni panema ei hakanud ka. Chanelle kõndis paari sammuga toa keskel oleva mannekeeni juurde ning libistas käega üle kleidi. Ta avas oma suu ja tõi kuuldavale küsimuse, kuid see ilmselt poiste kõrvu ei ulatunud, sest kogu tuba oli seda imelist muusikat täis.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:14

"Mina ei joo," kehitas Demetri õlgu, võiõlus ei olnud alkohi, soe jook tegi mõnikord lihtsalt uimaseks, aga mitte kunagi purju. "Ma otsisin vist seltskonda, ma vähemalt arvan, et nii ma siia tuppa sattusin," ütles Demetri siis," mida te siit otsisite?" Vaevalt, et keegi lihtsalt alkoholi pärast Tarvilikku Tuppa ilmus, ega ju? Või äkki otsiski Danny Chanelit? Ega ta ei teadnud, kas need kaks üksteist tundsid või mitte.

"Siis on pooled kooli õpilased halvad," ütles Demetri vaikselt, kui kuulis, mida Danny ütles. Vähemalt vanemad õpilased, pidevalt käis koolis mingi joomine, suitsetamine ja Demetri oli isegi paar korda mingit veidrat kraami õpilasi suitsetamas näinud. Ise eelistas ta kainet mõistust säilitada, ta kannatas alkoholi päris hästi, aga tema tõekspidamised ei lubanud tal vist palju juua. Kuidas muidu ta oma maailma ja inimeste vallutamise plaane peaks looma? Igatahes oli Demetri mõistus nii selge, et ta teadis kohe, et ta seda raadiot kuulata ei soovinud, ta proovis selle sagedust muuta, aga igalt poolt tuli mingi kohutav sagrisev muusika. Poiss lülitas aparaadi lihtsalt välja: "Kas sa ütlesid midagi?" See küsimus oli mõeldud Chanel´ile, kes kleiti silitas.

OT: Tegelikult, Tarvilik Tuba ei peaks olema ise vist võimeline süüa välja ilmutama, aga vahet pole...

Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:26

Chanel seisatas korraks, kui tuppa vaikus laskus. Nii oli palju parem. "Aitäh, Demetri, see muusika oli lihtsalt.. Jube," lausus Chanelle, kui kutt raadio kinni pani. See polnud isegi õige muusika. "Ma otsisin lihtsalt suurt tühja tuba, kus oma õhtu veeta," lausus Chanelle õlgu kehitades vastuseks ning taas võttis ta oma võlukepi. Ta jalutas paar ringi ümber mannekeeni, aeglaselt."On see kleit ilus?" pöördus ta siis uuesti kuttide poole, endal näol nõutu ilme. Ta vist ei andnud endale aru, kellelt ta seda arvamust küsis.

OT: Jap, vahet pole.
OT2: See kleit võiks olla midagi sellist, näiteks.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:37

''Mina? Ma ei otsinud midagi.'' ütles Danny. Peale koha, kus õlut juua, aga seda Danny mainima ei hakanud. Daniel suunas enda pilgu Chanel'ile, kes ühte tumedat kleiti silitas ''See kleit näeks sinu peal palju ilusam välja, kui selle mannekeeni peal.'' vastas Danny siis Chanel'i küsimusele naeratades. Okei tegelt lõi Danny külge, aga see selleks. Peaasi, et Chanel sai ausa vastuse.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:47

Chanelle muigas õrnalt, kui Danny vastust kuulis. Järgmisel hetkel muutus ta ilme mõtlikuks ning siis jõudis ta otsusele. "Järelikult kole kleit," arvas neidis ning võttis oma võlukepi välja. Ta koputas sellega paar korda kleidile ning hetke pärast muutus kleit aeglaselt heledamaks, kuni võttis lõpuks valge tooni. "Mkm, mitte minu värv..," pomises Roxana endamisi ning muutis kleidi halliks. "Miks ma üldse teie arvamust küsin?" vaatas ta siis üllatunult kuttide poole. Chanel kõndis tagasi oma toolini ning võttis selle kõrvalt oma siidri, et sellest lonks võtta.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:50

Daniel kergitas üllatunult kulme ''Kuidas see siis kole on?'' küsis Danny ja ohkas ning võttis ka enda võlukepi välja ja toksis sellega selle halli kleidi punaseks. Danny naeratas rõõmsalt ''Vot see on sinu värv.''
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 21:53

"Sest siin pole teisi naisi," ütles Demetri rahulikult, ise samal ajal võiõlut rüübates, "üks asi on aga kindel, kui sa mingit kleiti otsid, vali lühem." See oli vihje, et Chanel´il olid ühed kenad ja pikad jalad, seda ei saanud isegi Demetri märkamata jätta, isegi siis, kui ta oli imelise ja suurepärase välimusega Sydney´ga koos. Ta oli lihtsalt mees. "Mulle meeldis must rohkem," lisas ta siis, kui Danny tegevust jälgis, "dramaatilisem."
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:00

Danny noogutas ''Mulle meeldis ka must rohkem, aga Chanel'ile see ei meeldinud. Must teeb kehakuju seksikamaks, aga kleit võiks lühem olla.'' Danny muigas enda üle. Ka Danny arust olid Chanel'il väga seksikad jalad ja Danny oleks tahtnud neid väga näha, koos selle kleidiga. Danny suunas enda pilgu nüüd Chanel'i jalgadele ja võttis enda õlust lonksu. Mehel oli ikka veel selline pervolik naeratus suul.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:01

"Selles on sul õigus. Vist," lausus Chanelle. Toas polnud teisi naisi, sellepärast oli ta poiste arvamust pidanud küsima. Iseasi, kas ta kavatses sellega arvestada ka. Neidis oli jälginud, kuidas Danny tema kleidi punaseks tegi. "Jaah. Punane on ilus, aga liiga silmatorkav," lausus Chanelle pead raputades. "Mitte et mulle ei meeldiks särada. Mul lihtsalt pole.. Tuju. Seekord," lausus neidis ning vaatas kleiti eemalt kriitilise pilguga. "Arvad nii?" küsis Chanel Demetri'lt, kui too soovitas talle lühemat kleiti. "Ma mõtlesin ka ise selle peale, aga..," neidis tõstis võlukepi ning suunas selle kleidile. Ta kõndis uuesti kleiti juurde ja vedas sellega joone üle riide. Järgmisel hetkel kukkus kleidi alumine osa ära. Kuna Chanel oli veidi joonud, ei olnud tema lõigatud äär küll kõige sirgem, aga seda andis veel parandada. "Jah, nii on parem, onju?" arvas neiu ning astus eemale, et uuesti oma siidri juurde minna.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:05

Daniel silmitses Chanel'i tegevust ''Veel parem oleks, kui sa selle selga veel paneksid.'' ütles Danny. Mees eeldas, et Chanel valib enda kleiti homseks Halloweeni balliks. Danny hakkas nüüd mõtlema, et äkki küsiks Chanel'i endale kaaslaseks. Danny vaatas seda kleidi lõigatud äärt ning muigas, kui nägi, et see ei ole just ju väga sirgelt lõigatud.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:10

Chanel ootas veidi, vaatas jälle kleiti ning muutis selle siis taas mustaks. Nii nägi kleit juba parem välja. "Mkm," teatas Chanel pead raputades, kui Danny lauset kuulis. "Kui sa homme peole tuled, siis näed. Juhul kui ma ikka ise otsustan minna..," lausus ta kergelt muiates ning vaatas Daniel'i poole. "Te lähete ju?" küsis ta mõlema kuti käest. Sest ta oli kuskilt nagu kuulnud, et peol tehakse ka turniiri eestvõitlejad teatavaks. Poisse oleks selline turniir kindlasti huvitanud ju? Chanel küll ei teadnud, kas kutid olid ennast ka eestvõitlejatena kirja pannud, aga midagi sellist ta arvas.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:13

Danny naeratas kadus, kui Chanel vastas eitavalt ''Mul pole kaaslast.'' teatas siis mees, aga turniiri eestvõitlejad teda muidugi huvitasid, sest Danny oli end ise ka kirja pannud. Danny tahaks seal ballil ka tegelt enda ühe laulu esitada, kui ballikorraldajal midagi selle vastu poleks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:23

Chanel'i näole millegipärast just ilmus naeratus, kui Danny näolt see kadus. "Üksi võib ka minna," vastas neidis ning istus lõpuks rahulikult oma toolile. "Seal niikuinii on palju üksikuid naisi ka," lisas ta. Pikalt neidis siiski niisama istuda ei suutnud ning taas hakkas ta ennast oma tooliga keerutama, alguses ainult küljelt-küljele. Ta toetas oma selja vastu seljatuge ning vaatas toas huvitult ringi. "Ja kui sa kellegagi tantsida tahad, siis sa võid alati mind üles otsida. Sa tunned mu kleidi järgi ära," lausus neidis hetke pärast veel. Sest jah, enamus inimesi ballil ei pruukinud ära tunda, kõik pidid ju maske kandma.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:25

"Ma lähen, ilmselgelt peab kohal olema, kui su nimi tulepeekrist väkja tõmmatakse," Demetri irvitas ja avas uues võiõllepudeli. "Ma seekord ei hakka Sydi kutsuma, arvatavasti ütlen talle, et ma ei lähe ja siis otsin ta peol üles," lisas ta kerge muigega. Üllatus, üllatus. Loodetavasti ei kutsu tüdruk lihtsalt kedagi teist. "Ma pean lihtsalt mõnelt Slytherin´i tüdrukult paluma, et nad kindlasti Sydney ka kohale veaksid."

"Te panite end eestvõistlejatena kirja?" küsis noormees siis peale mõnda veidrat hetke, kus kõik vaiksed olid olnud. "Ja kaaslase pärast pole vaja muretseda, maskiballil on üldse vähestel need olemas," ütles Demetri siis kõiketeadja häälega. Aga tegelikult oligi see tõsi, maskiball oli maagiline koht, kus keegi ei teadnud, kes keegi on ja sai uute inimestega tutvuda ja tundmatutega aega veeta. Selles oligi kogu ürituse võlu.

Poiss muigas, kui Chaneli öeldud lauset kuulas ja pööras pilgu Danny poole, kutt on õnnejunn nüüd kindlasti, sai kuuma kaaslase.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:29

Danny'l on ikka räme mask peas. Ta teeb ju ennast slender man'iks ''Ma ei ole kindel, kas sa minu siis ära tunned.'' sest see on ju ikkagi halloween'i pidu ''Või on afterparty'l kostüümi vaja kanda?'' Kas afterparty ka üldse toimus? Danny'l oli kõik nii segane hetkel. Danny võttis igastahes uue lonksu enda õlust. ''Ma panin ennast turniirile kirja.'' ütles siis Danny Demetri'le.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:33

"Ahjaa, sina ja Syd," meenus Chanel'ile midagi. Ta lükkas endale suurema hoo sisse, nii et ta tooliga ühe ringi ära tegi. "Ei pannud. Kuigi minult kahtlemata oodati seda. Aga pole mõtet ennast kõigest natukese raha ja igavese kuulsuse pärast ohtu seada," arutles neidis. "Sa arvad, et sind valitakse?" pöördus ta Demetri poole küsimusega. "Sellisel juhul edu sulle," lisas Roxana ning tegi veel ühe keerutuse tooliga. "Ei, tegelikult ma peaks Gryffindor'i eestvõitleja poolt olema..," pomises Chanel ja ajas ennast toolil sirgemalt istuma. "Mina ilmselt sind ära ei tunne.. Aga sina tunned minu ära," lausus Chanel, kuigi ta sõnad olid veidralt kõlanud. See lause oli Danny'le mõeldud. Ja ma ei tea isegi, kas afterparty tuleb. Ben võib ise afterparty korraldada, saab sünnipäeva pidada, terve kooliga. Oleks tore, onju. Okei, tegelikult ma ei tea midagi.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. EmptyLaup Okt 27 2012, 22:36

Oh see on ju täitsa hea mõte. Mulle meeldib. Ben siis ballil teatab seda afterparty asja. Aga ballile peab tulema ikka pidulikes riietes, mitte halloweeni kostüümis, eks? Afterparty'l võib kostüümis tulla näiteks. Või ma ei teagi ''Ma ei tea mida ma selga panen.'' pomises Danny ning vaatas enda õlle pudelit. Äkki sai mõtteid. Ülikonda oli vaja tal nii või naa selga panna, ükskõik kas halloweeni balliks või afterparty'ks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui igavus tapab.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui igavus tapab..   Kui igavus tapab.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui igavus tapab..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Midagi mis ei ole igavus
» Igavus ja üksindus on vist toredad asjad...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: