Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Titel of Topic - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Titel of Topic

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:49

Kellegi kampa võtta? Sellegipoolest on ilma põhjuseta ettekavatsetud joomised mõttetud. Oleks siis vähemalt pidu või midagi. Aga midaiganes. Isis jäi kergesti täis? Ma ei mäleta, millal Jack teda viimati joomas kohtas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:02

Aga teeks pidu. Ajaks Syd'id ja Tirtsud ja teised kokku ja teeks pidu. See kui Isis viimati jõi võis vist mingi kaks kuud tagasi olla. Ma ei mäletagi, kas ta just kergesti täis jäi, aga ta kaanis endale alkohooli nii meeletutes kogustes sisse, et väga vahet vist ei olnud. Täis jäi ta teistest kiiremini sellise tempoga igal juhul ja talle jäi ju võiõllest ka väheks. Käis kangemat kraami nillimas kui jälle mingi suurem mase oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:08

Masendus on hea põhjus joomiseks, seda küll. Need peo teemad jäävad alati seisma ju. Või siis on nii, et pooled on ennast täis joonud ja teised vahivad niisama. Vms. Ega eriti vahet pole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:10

No jah, aga millal õigupoolest viimane pidu oli? Peaks äkki uuesti proovima, äkki see kord tuleb midagi välja? Eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:12

Peale uuendusi foorumis oli pidu. Järve ääres vist? Mine vaata, kui kaugele see jõudis. Ikka väga tasemel.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:14

Oli või? Ma ei mäleta, aga see oli ka vist ikkagi suht ammu. Peaks kindlamaks tegema mis sihiga see pidu on, mingid jutu teemad ja äkki ka tegevused ennem välja leiutama, äkki siis on aktiivsem teema.. Muide, kas kunagi mõni peoteema üldse ära ka lõpetatud on? Sa ei mäleta?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:18

Mina ei tea. Mingid balli afterparty'd ikka on lõpetatud ju? Ega väga ei huvita, vms. Aga Jack tahab vähemalt mingit korralikku pidu veel siin maha pidada, enne kui kool läbi saab.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:20

Ma ka ei tea. Vist küll. Siis teeme nii, et ennem Jack ei lõpetagi, ennem kool ka ei lõppe, kui ühte korraliku pidu peetud ei ole. Lihtne, loogiline. Tulebki selline igavene kool. Paneme sigatüükale kenasti sellise needuse peale, et keegi siin ei vanane ja nii, keegi välja ka ei pääse kuni korraliku pidu peetud ei ole. Istuvad siis kasvõi igavesti sigatüüka müüride vahel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:24

Ei, väga hea mõte tõesti. Iroonia. Sigatüükas on lihtsalt liiga igavad inimesed, kui pidu ei suudeta maha pidada. Või liiga korralikud, mitte et see iseenesest halb oleks. Kool polegi pidude jaoks. Jack'il õnneks veab ja ta pääseb varsti. Läheb otsib endale uue koha. Vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:30

Ära ole nii irooniline. Mulle mu fantaasia meeldib. Jah, Jack läheb minema ja rajab oma elukooli. Kõik jooksevad sigatüükast sinna ümber kenasti ja siis Minni on õnnetu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:33

Jack ei tee seda Minni'le. Jack käib enne paar aastat reisimas. Kogub tarkust ja kogemusi. Siis on, mida elukoolis õpetada. Tegelt ära võta seda nii tõsiselt. Jack pole päris kindlasti huvitatud teiste õpetamisest.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:42

Isis tahab ka resile minna. Jack'iga koos, et saaks Jack'ile närvidele käia, eks ole. Kui Jack teda kaasa ei võta siis terroriseerib Isis Jack'i kirjadega. Öökulle peaks jätkuma küll. Mh.. Sa oled paha. Isis teeb ise selle elukooli siis, veab Jack'i vägisi õpsiks, paneb selle loidsu peale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:47

Miks sa nii kuri Jack'i vastu oled? Mingid vägisi õpetajaks vedamised ja koobastesse kinni panemised, terroriseerimised jms. Kuidagi kahtlane. Jack'il pole jah vaja, et keegi talle reisi ajal närvidele käiks. Kirju võib talle saata, ta vastu ei saada.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:49

Ma ei tea. Ma lihtsalt olen nii paha inimene. Ma ei usu, et ma ühtegi ideed nendest teostan peale viimase, ja seda ka võib-olla, kui Isis'e käed seda kirjutamist vastu peavad. Siis Isis saadabki. Teeb Jack'ile koristamis praktika. Öökullid lasevad kõik kohad täis ja siis Jack peab koristama.. Oks, ma ei ole tegelt nii paha inimene.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:53

Oled jah paha. Jack ei korista. Ta palkab koristaja, ja ainult mitte Isis'e, eks. Temal endal on muudki teha oma väärtusliku ajaga.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:56

Eks. Ma peaks end parandama vist. Saadab kirjade asemel Jack'ile lilli. Oks, see oleks ka kahtlane vist. Isis peab mingile kursusele minema. Näiteks "Kuidas olla normaalne nõid" vms. Miks mitte Isis'e siis?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:59

Isis on nõid? Hea. Jack'ile lilli, muidugi. Milline kena mõte. Isis ei sobi Jack'i koristajaks. Põhjust pole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Juun 02 2012, 19:19

Isis on samapalju nõid kui Jack on võlur. See rollikas on tegelikult sigatüüka teemaline, kui sa ära oled unustanud ja sigatüükas õpivad nõiad ja võlurid, võimis. Eks. Kas Syd sobiks Jack'ile koristajaks? Miks siis põhjust ei ole?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyLaup Juun 02 2012, 21:57

OT: Syd ei sobi kellegi koristajaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 19:57

Sigatüügas on kooli nimi? Kole nimi igatahes. Syd Jack'ile koristajaks? Miks mitte, jah. Käiks kah.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:14

OT: Selge.

Jack on Jack'i nimi? Kole nimi igatahes. Ja Isis ei kõlba härrale koristajaks?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:16

Nii üllatav, kui see ka pole. Jack on Jack'i nimi jah. Tase, eks? Isis ei kõlba härrale koristajaks. Jack tahab, et ta kodu ikka korras oleks, eks. See kõlas kahtlaselt, ma tean isegi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:29

Ma ei suuda seda uskuda. Kuidas saab Jack Jack'i nimi olla? Miks Jack'i nimi ei ole Tohman? Toh + (batman - bat)= Tohman. Tase jah. Ja miks härra arvab, et preili metslane seda korras hoida ei suuda? Tore, siis ma ilmselt ei pea seda sulle ütlema hakkama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:31

Su teksti esimesest poolest ma välja ei tee. See on kahtlane ja sa tead seda isegi, ma usun. Sest sa just ütlesid ise ka 'preili metslane', vms. Jack'i kodu pole metsa sarnane, või midagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:33

Jah, see on tõesti kahtlane, aga tegelikult suudab preili metslane koristada. Oma kodu hoiab ta ju korras. Lihtsalt puberteer lööb vahepeal pähe ja siis tal on kahtlane tuju. Ei olegi? Ma nii lootsin, et Jack elab metsas, kuna keegi ei tea, kus ta elab.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Titel of Topic - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Titel of Topic
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Here should be title of topic
» hoiatus,hunt.this is topic kõigile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: