Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Titel of Topic - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Titel of Topic - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Titel of Topic - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Titel of Topic - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Titel of Topic - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Titel of Topic - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Titel of Topic - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Titel of Topic - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Titel of Topic - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Titel of Topic

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 13:15

Täis jah. Koguaeg on täis ju. No mitte koguaeg, aga suurema osa ajast. Oli jah olnud. Kui see naeruhoog oli suuremas osas üle läinud lausus tüdruk "Suvi? Praegu on kevad veel." või siis küsis, pole tähtis. Eks ole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 19:26

Mina või? "Vahet pole. Varsti on suvi," kehitas Jack õlgu. Soe oli väljas ikka. Kütta polnud vaja. Ahju. "Puid ei taha lõhkuma minna?" küsis Jack. Kui Isis't ahju kütmine huvitas, siis kindlasti puude lõhkumine ka, eks. Läheb võtab kooli metsa maha, siis pole see enam keelatud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 19:37

Sina jah. Tarvilikus toas oli külm olnud, kui Isis sinna läinud oli. Ahju kütmine oli igati õigustatud. "Kuule, see on sul väga hea idee, aga ma kardan, et keegi ei annaks mulle kirvest." lausus tüdruk. Ta mõtles seda jumala tõsiselt. Vaevalt et selle asukad ainult eriti õnnelikud oleksid, kui Isis seda maha võtta kavatseks. See tekitaks ilmselt probleeme.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 19:41

Ahah. Keda need metsa asukad ikka huvitasid? "Keegi ei annaks sulle kirvest?" irvitas Jack. "Sa tahad öelda, et sellepärast jääb mets maha võtmata?" sellepärast, et kirvest ei antud? Tark Isis. Äkki seal tumedate juuste all oli peidus blondiin, vms?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 19:53

Hagridit näiteks, ja seda direktrissi ka ilmselt. "Kas sa annaksid mulle kirve?" küsis Isis vastu. "Mets?" üllatus Isis kergelt, kuid naeratas siis. "Hull oled või? Ma saan ise ka mõne kirve kätte, kui tarvis on ja mu võlukunsti alased teadmised on ka vahepeal suurenenud ja mul on kaks mõõka ka pealekauba!" teatas tüdruk õnnelikult. Suurem blondiin, kui Jack? Võib-olla tõesti.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 19:57

Meeste peal need blondiininaljad ei kehti. Raudselt. "Ma annaks, kui mul oleks. Aga mul pole. Mida ma ikka kirvega teeks?" raputas Jack pead. Tema käest kirves tei saa. Jack polnud väga selline metsamees, vms. Kui sellest veel aru polnud saanud. "Milles probleem siis? Mine puid tegema, on vähemalt kasu ka," lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:04

Miks mitte? "Ma ei usu, et annaksid, kui sul oleks." arvas Isis. Kirveseterminaator oleks varrega üksnull teinud ja kiilu ka ilmselt kuidagi hävitanud. Kirvel mis tema kätte anda pidi ikka päris korralikud purunemis vastased loitsud peal olema. "Käi pekki, Hagrid lööb mu maha." lausus Isis jälle mornilt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:12

Ära küsi. "Annaks küll," lausus Jack. Lahke poiss nagu ta oli, eks. Jack kehitas viimase lause peale õlgu. "Ise tead. Ma vähemalt üritasin sulle tegevust leida," lausus Jack. Mitte et ta seda tegelt nii oleks mõelnud, vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:28

Okey. "Nii armas." lausus Isis. Lahke jah, eks ole. "Nagu ma ise ei osaks endale tegevust leida." märkis Isis. Oskas ju? Näe, tubli tüdruk küttis ahju. No jah.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:32

Lahke jah. Armas ka, eks. "Ei oskagi," lausus Jack. "Kütad ahju ju," nagu see oli ilmselge. Mingu siis juba muru niitma või midagi. Kui ta liiga palju ahju kütab, siis ta peab varsti korstent pühkima minema. Seda tahaks näha küll.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:36

Nii tore, onju. "Kas see siis ei ole tegevus?" küsis Isis. Tema arust oli. Andku Jack talle niiduk siis Isis niidaks, aga ilma muruniidukita võib see veidi keeruline olla, Isis'e ajud annavad otsad, kärssavad ära, võimidagi. Korstnapühkija Isis. Oleks tore jah, siis ei oleks ta nahk enam nii valge. Oleks üleni must, onju. Isis peaks suvel kuskilt tööle minema. Koduabiliseks, lapsehoidjaks või jäätisemüükas, võimidagi. Tegelikult see lapsehoidja ei ole hea idee.. Ajab lastele igasugu kärbseid pähe.. Läheb tegelt mingile mugule appi metsa võtma, võimidagi. Põldu kündma äkki? Siis ei pea terve suve oma vendade tagant koristama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:39

Jack võib ta koduabiliseks palgata. Tegelt see oleks veider. Mingu põldu kündma jah. Lapsehoidjaks sellist küll ei võeta, hirmutab lapsed ära. Okei, tegelt ma ei mõelnud seda nii, eks. Midaiganes. Korstnapühkija amet sobiks Isis'ele ikkagi kõige rohkem. Saab katustel ronida. "Mõttetu tegevus," lausus Jack. Samas ega tema asi polnud. Annab vikati. Sellega oskab niita? Muru.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:47

Miks see veider oleks? Isis tuleks Jack'ile heameelega koduabiliseks, aga siis peaks Jack ennem veenduma, mis töödega Isis hakkama saab ja millistega mitte. Ma mõtlesin nüüd vähemalt välja, kelleks Isis saab. Metsameheks või põllumeheks. Teeb soovahetuse ka, siis on kohe õige värk. Tark. Hirmutab jah lapsed ära. Pärast keegi ei julge enam voodist välja ronida ja siis ongi hea nanny, majas on kord ja vaikus. Sobiks jah.. Hakkab korstnapühkijaks siis. "Ise sa oled mõttetu." teatas Isis. Oskab küll, lisaks künnab ilmselt veel pool koolihoovi üles ja tapab kõik ette jäävad elusolendid ning hävitab millegi vikatit parandada püüdes.. Okey, nii kohutav ta nüüd ka ei ole. Vikatiga saaks Isis hakkama. Igaks juhuks oleks teistel siiski parem eemale hoida, kui Isis sellise tapariista kätte saab. Satub hasarti ja ei pane siis muud tähele.. Oot. Jack annab? Jack'il on kuskilt tagataskust vikat võtta?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:51

Ma ei viitsi nii pikka teksti lugeda, Isis. Aga pole hullu, ma saan hakkama. Vikatimees. Vikatinaine. Midaiganes. Isis on tõesti nii koba? Mitte millegagi hakkama ei saa? Milleks soovahetusoperatsioon? "Ei ole," lausus Jack. Tema ja mõttetu? Jack'il ei ole vikatit.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 20:56

Laisk oled. Tubli. Vikatinaine jah. Vikatimõrvar pigem. Mõrvab vikati ära, kui halvasti läheb. Ei ole nii koba, ma pakun lihtsalt üle. Ta väsiks tegelt enne selle hoovi üles kündmist ära. See jääks vahele siis. Tegelt, kui ta rahulikum on siis tuleb ta asjadega toime ka, aga ta kipub koguaeg tormama ja siis lähevadki asjad nässu. Classy. Selleks, et ta metsamees olla saaks.. Või tegelt, metsanaine on ka lahe. "Midaiganes." Kui ei ole mõttetu siis ei ole. Seda ma arvasingi. Selle peaks Isis ka ise hankima sellisel juhul.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyEsm Mai 28 2012, 21:04

Nagu see oleks mingi uudis? Ma ei viitsi pikalt kirjutada, jalgpall käib. Ma teen lühidalt. Jack ajas ennast maast püsti. Ahju või kamina või mille iganes ees hakkab palav, kui Isis seda edasi kütab.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyTeis Mai 29 2012, 15:52

Jätkuvalt oled laisk, ja see ei ole uudis. Mulle kohe üldse ei meeldi see jalgpall kui sa selle pärast pikalt kirjutada ei viitsi. "Lähed ära?" uuris Isis lõpetades selle viimase ajalehega mis tal seal oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyTeis Mai 29 2012, 20:36

Ära vihka jalgpalli. Jalgpall pole milleski süüdi. "Jah," kehitas Jack õlgu, Isis'e küsimusse eriti mitte süvenedes, vms. Päris lähebki ära.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 12:40

Okey, ma siis pean midagi muud vihkama. Aita mind. "Kuhu?" küsis Isis. Kaupleb ennast ka kaasa. Üksi ahju kütma jääda ta ei tahtnud. Juuksed olid nüüd juba kuivad ja sellel polnud nagunii enam mõtet.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:21

Pead midagi vihkama? Ma ei aita sind. "Muru niitma," lausus Jack. Tegelt ta lihtsalt kõndis veidi eemale. Ei suutnud pikalt niisama mõttetult tegevusetult istuda.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:27

Ei pea tegelikult kui hästi järele mõelda. "Misasja?" nõudis Isis. Jack ja muru niitma? Ta lihtsalt ei uskunud seda, mida ta just kuulnud oli. Jack ajas vist kägu. Siis tuleb tegevust leida, eks. Näiteks läheb ja joob ennast laua alla, võimidagi. Tegelt Jack ju ei joo tavaliselt nii palju, et ta kuskil lauaall oma pohmelli välja magaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:32

Tark. "Ära pane tähele," lausus Jack. Hea reaktsioon Isis'el, eks. Raudselt Jack läheb ka muru niitma. Juua võis. Aga üksi Jack ei joonud, kui mingit erilist põhjust polnud. Ja alati ei pidanud jooma. Miks ta peaks just laua all magama? Muid kohti on ka.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:35

Eks. "Mh?" Isis'e juhe oli nüüd totaalselt kokku jooksnud. Muidugi läheb, onju. Miks ta siis üksi ei joonud? Ei pidanud jah alati jooma. Väike paha Jack oli niigi kogu Sigatüüka rahva peaaegu joodikuteks pööranud. Syd, Tirts, Isis ja need teised ka, onju. Enne Jack'i tulekut olid kõik jumalast normaalsed inimesed, ei joonud midagi, janii. Muid kohti oli ka jah, aga vaevalt Jack kunagi mõnda sellisesse kohta magama satub, kus Isis tavaliselt oma pohmelle seedis. - Isis has spoken.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:40

"Ah?" küsis Jack vastu. Ta ei saanud aru, millest Isis aru ei saanud, vms. Üksi polnud mõtet juua. Siis polnud kellelegi oma ideedest rääkida. Täis olles tulevad alati head mõtted, eks. Jah, kõik Jack'i süü, eks. Ärme tee välja sellest, et tegelikult ta oli siin enne Syd'i ja teisi ju? Vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:44

"Ahah." pomises Isis huupi. Ta oli teema järje juba käest kaotanud, ei mäletanud enam, millest ta aru ei saanud. Siis oleks võinud ju kellegi kampa võtta. Isis'e näiteks, aga Isis ei sobinud ju jooma kaaslaseks, eks? Jõi end liiga kiiresti lauaalla. Ah, midaiganes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Titel of Topic - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Titel of Topic
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Here should be title of topic
» hoiatus,hunt.this is topic kõigile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: