Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Titel of Topic - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Titel of Topic - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Titel of Topic - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Titel of Topic - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Titel of Topic - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Titel of Topic

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:38

Keegi ei tea kus ta elab. See kõlas hästi praegu, ma ei tea miks. Ma oletan, et Jack ostab endale suvel mingi koha. Korteri näiteks. Mitmetoaline, miljonivaatega. Ferrari on tal olemas ka juba. Mida rohkemat veel tahta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:40

Ma ei oska selle peale mitte midagi muud kui: Täis Jack - Isis has spoken, öelda. See on nii sinulik lihtsalt. Siis ta palkab endale professionaalse koristaja ka kindlasti. Isis'ele konkurentsi. Isis lammutab ta korteri ära. Isis on paha. Jack lööb Isis'e maha. Oh, see riimus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:44

Jack ei ole pidevalt täis. Vms. Ma sain aru küll tegelt, mida sa mõtlesid. Midaiganes. Ei võta professionaalset koristajat. Noore ja ilusa võtab, kes 24/7 valmis koristama on. Isis lammutab korteri ära? Näed, jälle mingi ähvardus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:52

Eks ole. Isis on noor, Isis ei ole kole, Isis on valmis 25/8 koristama. Ma tegelt ei taha teada, mida Jack selle noore ja ilusa koristajaga tegelikult teeks. Isis ei kanditeeri sellele kohale ikkagi. Jah, jälle mingi ähvardus. Harjud ära juba? Ma olengi selline enamus ajast.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyPüh Juun 03 2012, 20:56

Et kohe 25/8? Päris tõsiselt võtab oma tööd. Mingi unistuste elukutse, vms? Ja mida Jack selle noore ja ilusa koristajaga tegelikult teeks siis? Kuri oled.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 08:26

Muidugi tõsiselt, muidugi unistuste elukutse. Läheb ministeeriumisse ja teeb eksamini teemal "Kuidas olla Jack'i koristaja?" võimidagi sellist. Juba teab, kelleks ta saada tahab, eks. Kogu ülejäänud elu käib Jack'ile pinda, et see ta koristajaks võtaks. Sa ei taha teada, kuhu suunas mu mõtted koguaeg liiguvad, kui keegi midagi sellist küsib. Võin vihjeks anda, et väga vasakule, sest ma olen kuri ja paha. Tegelikult koguaeg ei ole kuri ja paha. Enamusajast lihtsalt vastik.. Okey, ma oskan tore ka olla tegelikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 19:40

Hille saab su tiitliks siis mingi 'väljaõppinud Jack'i koristaja' panna. Ma tunneks ennast siis päris uhkelt. Mitte et ma ennast pidevalt uhkelt ei tunneks. Midaiganes. Sa oled lihtsalt kohutavalt tark. Sa ei arva, et enda koristaja lantimine oleks veider? Kui Jack endale naist tahaks, siis ta tuleks neid kooli lantima. Või läheks ööklubisse või kuhugi. Ka koht ju. Ja ikkagi Jack ju. Sa räägid, et sa oled kuri ja paha ja vastik ja nõme ja siis lõpuks ütled, et tegelt oled tore. Veelkord, tark oled.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 19:44

Hea mõte. Egoist on võrdne Jack'iga.. Jesver, matemaatika lõi pähe vist. Ma olen tark? Kas oleks siis? Wow, Jack isegi viitsiks end selle nimel liigutada. Koristaja tuleks endale nagu koju kätte vms. Aga muidugi neid lõbutüdrukuid saab ka tegelt koju tellida ju. Selline ma kord juba olen, eks ole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 19:49

Egoist on võrdne Jack'iga? Ma ei saa su lausele pihta. Mida sa mõtled Jack'ist? Ma tahaks näha seda meest, kes ennast paremate naiste nimel liigutada ei viitsiks. Koristaja pole ju parim valik, vms. Ma mõtlen sama, et on teisigi, kes koju kätte tuleks. Koristaja jääb siiski koristajaks. Ilus peab ta olema ainult sellepärast, et kui ta koristamisega ette jääb, vms, siis poleks vaatepilt kole. Midaiganes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 19:53

See lause oli selle sinu teksti peale 'Mitte et ma ennast pidevalt uhkelt ei tunneks. ' vms. Ahhaa, ma sain nüüd ka targemaks. Ei ole meeste vallas geenius kahjuks. Ei ole ilmselt jah. Eks ole. Loogiline.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 19:57

Ahah. Ma ei arvanudki, et sa meeste vallas geenius oled. Aga küll sa õpid. Igatahes ma ei mäleta, kus maal Jack ja Isis on, vms? Mis teema neil ennem käis seal toas? Valgusta mind.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:01

Tore. Ma õpingi, eks. naine24.ee ei ole selle jaoks ainult parim koht. Ma ka ei tea. Isis oli seal seda vanapaberit sorteerinud ja siis Jack tahtis vist kuhugi minna, vms. Läks kaminast eemale igatahes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:04

Õpi jah. Naine24.ee, mis koht see veel on? Sa võid mulle rääkida sellest. Sest ma parema teemaga niikuinii lagedale ei tule. Jack ei tahtnud kuhugi minna.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:07

Eks. Sa võiks õpetada, sa oled parem õpetaja kui see kahtlane lehekülg, ma usun. Ma usun, et sa ei viitsi kuulata, mida mul sellest kohast rääkida on. Seal on mingid kahtlased uurimused vms. Sellised artiklid nagu 20 kummalist fakti meeste kohta, 10 asja mida mehele ei tohiks öelda, ja mis iganes veel. Asjad mida mehed märkavad ja mida ei märka ja siis veel hästi palju teisi artikleid ka. Ma ei viitsi seda väga tihti lugeda, ainult siis kui igav hakkab. Tore, kui ta kuhugi minna ei tahtnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:10

Kõlab kahtlaselt. See lehekülg. Aga tore, et sa ennast harid. Edu ja jõudu, vms. Asi seegi. Ma igaks juhuks ei lähe sellele leheküljele, vms. Tore ikka.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:22

See ongi suht kahtlane koht, võinii. Ma ei tea, miks ma seal käin. Aitäh, peaks siis vist ültema, võimidagi. Muutud ka äkki selliseks nagu mina, see ei oleks tore. Mulle ei meeldi kahtlase tiitlit teistega jagada. Ma olen liiga kahtlane selle jaoks, võimidagi. See läheb liiga keeruliseks juba, mu väike aju ei võta enam. Isis istus vist seal selle kamina värgi ees? Igatahes tõmbus ta sellest vägist eemale. Tõesti hakkas palav.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:25

Võta heaks jah. Mu ego ei laseks mul kahtlaseks muutuda. Ma olen üsna kindel selles. Sa ei pea muretsema, vms. Ma tahaks küsida, et kust sa tead, et sul väike aju on? Aga mind tegelt ei huvita väga.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:26

Eks. Siis on hästi, ma juba muretsesin. Ma ei tea. Oletan. Seda oligi sinust arvata. Aga ma räägin ikka pikalt ja põhjalikult nagu alati, eks. Sest ma olen Isis, jo.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:27

Sa oled Isis? Pole võimalik, eks. Räägi siis ikkagi oma ajust, vms. Muidu läheb teema käest ära ja teema jääb seisma.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:36

Pole võimalik jah. Ma ei oska sellest midagi rääkida, ma räägiks parem millestki muust. Millegist millest ma midagi teaks, aga ilmselt mitte kpopist. Siis läheks ikka liiga teemast välja, missiis, et see teema tegelt juba väga hukkas ongi siin.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:41

Ega mind ei huvita ka mingi kpop. Seega see teema jääb ära. Aga praegune teema on hukas? Kust otsast?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:44

Seda ma arvasingi. Praegune teema on hukas sellega, et me räägime siin nagu chatis vms. Kui sa märgnaud ei ole, võimis. Aga väga vahet pole vist nagu näha. Hille ei ole veel kägisema tulnud vähemalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:50

Hille pole sees, kui sa veel tähele ei pannud, vms. Midaiganes. Sa võid ju natuke teemasse tagasi ka minna. Millegi Isis tegeleb näiteks nüüd?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:56

Ma tean, aga see kahtlane teema on meil juba kauem käinud, võimis. Kui sa märganud ei ole. Võin. Ma ei tea. Kamina jõllitamisega? Haub kurje plaane tegelt. Okey, Isis on pigem lihtsalt väsinud. Kaua sa ikka ringi kargad, eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 EmptyEsm Juun 04 2012, 20:58

Mitte et Isis oleks ennem palju ringi karanud. Istus, sorteeris vanapaberit ja küttis ahju ju. Väga väsitav. Jube tegevus, eks. Las haub kurje plaane. Võiks midagi välja ka haududa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Titel of Topic - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Titel of Topic   Titel of Topic - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Titel of Topic
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Here should be title of topic
» hoiatus,hunt.this is topic kõigile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: