Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mulle lihtsalt meeldib siin

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:02

Kylie sammus trofee tuppa sisse ja vaatas seal ringi. Tal ei olnud ka halb tuju ja hea tuju ning ta oli ka trofee toas vaheapeal käinud ja talle hakkas seal meeldima. Hannah istus ühe kapi otsa ja võttis enda koolivormi taskust välja suitsupaki.


OT: Dorian ja ma loodan, et siin ikka võib suitsetada, eks ole LLN.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:06

Doriano tuli, Giovanni õlal troffee tuppa, et veidike puhata.
"Hei, kuule, see on ebatervislik," ütles ta tervituseks blondile tüdrukule, kes kavatses ilmselt suitsetama hakata.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:07

Kylie tõstis pilgu mehele, kes teda kõnetas ja avas ikkagi enda ülbe iseloomu tõttu paki ja võttis sealt ühe suitsu välja ning asetas selle enda huulte vahele ja pani paki taskusse ''Ma tean jah.'' noogutas naine ja võttis ka välgumihkli välja teisest taskust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:24

Doriano kehitas õlgu:"Ise tead." Ta istus tugitoolile ja asus jälle oma öökulli nunnutama.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:33

Hannah pööras pilgu öökullile ja süütas suitsu ja tõmbas suitsu tossu endale sisse ''Armas öökull.'' pidi Kylie ütlema ja puhus tossu välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:37

"Ma tänan," ütles Doriano. Ta armastas seda, kui Giovannit kiideti.
Ta keeras end veidi, nii et ei pidanud toolilt tõusma, aga sai siiski akna lahti teha. "Aga palun, suitseta!" ütles ta siis naeratades ja sättis end mugavamalt tugitooli.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:39

Kylie naeris selle peale natuke ''Ma teen nädalas vähemalt kaks korda suitsu ainult, et närve rahustada.'' ütles Hannah ja proovis tossu akna poole puhuda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:49

"Siis on hästi," ütles Doriano ja mõtles hakata pidama loengut suitsetamise kahjulikkusest, kuid loobus sellest ideest. See barbie-girl siin isegi mitte ei kuulaks teda.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:55

Barbie-girl? Wuuut?! Kui Kylie barbie oleks, siis ausalt ta käituks palju tibilikumalt ja tal oleks tonnide kaupa meiki näos, aga Kylie ei olnud üldse selline! ''Ma arvan ka.'' noogutas Hannah ja lõpetas oma suitsuga ning viskas selle aknast välja. Kylie võttis kapist ühe viski ja avas selle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 21:59

OT: Nhhh, blond ja ülbe ta on, barbie on ilmselt samasugune Very Happy:D:D

"Oh issand," pomises Doriano ja raputas omaette naerdes pead. "Head...janu," ütles ta. Sellist väljendit pole isegi mitte olemas, keda huvitab.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:02

OT: Ei ole Very Happy Ja ta ei ole nii ülbe praegu, oleneb mis juhtuma hakkab lln.

''Parem kui suitsuhais.'' kehitas Kylie õlgu ja võttis viskist lonksu. Aga oli ju?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:05

"Seda küll jamh," ütles Doriano. Imelik, ta tundis end praegu nagu mingi ülikorralik koolipoiss koos oma kullikesega. "Mis su nimi on?" küsis ta. Imelik on lihtsalt kõigega nõustuda.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:07

''Kylie Hannah .... Cassells.'' otsustas Kylie ka enda perekonnanime öelda. Keegi ei tundnud niikuinii ta perekonnanime ära. Pask bänd ta vennal siis (minu arust muidugi mitte).
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:11

"Hmm," ütles Davido. See nimi tõepoolest ei öelnud talle midagi. "Doriano...Davido London," ütles ta end rinnale patsutades. Kuues klass, Hufflepuff." Ta silmitses Kylie´t. "Ma pakun, et sa oled Slytherinist?" pakkus ta huupi.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:12

Kylie raputas pead ''Ravenclaw ja ma olen samuti kuues klass.'' ütles Kylie ja võttis viskist uue lonksu. Mõnus värskendus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:15

Doriano kergitas kulmi, poleks arvanudki. Ta silmitses viskiklaasi tüdruku käes. Jook kadus sealt silmnähtavalt kiiresti.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:18

Hannah asetas pudeli kapi peale ja tegi pausi natuke aega ''Sa ei joo?'' küsis Kylie kulme kergitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:22

"Hetkel ei taha, tänan," vastas ta. Ta tõstis silmad Kylie´le. "Kõik?"
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:23

Kylie raputas pead ''Ma pean pausi, et ma täis väga kiiresti ei jääks.'' ütles Hannah ja vaatas Dor'i poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:26

"Geniaalne," turtsatas noormees. "Ok, anna see pudel siis," ütles ta ja tõusis tugitoolilt püsti, ühes käes, õigemini kaisus, Giovanni.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:29

Kylie ulatas mehele pudeli ja naeratas kavalalt ''Palun.'' noogutas naine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:31

Doriano tühjendas hetkega pool pudelit. Ta limpsas huuli ja ulatas pudeli tagasi Kylie´le. "Sorry. Ma loodan, et see väga kange pole?" küsis ta ja kukutas end tagasi tugitooli.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:35

Kylie naeratas ''Pole midagi.'' ütles Hannah ja võttis uue pudeli kapist. Neid oli ju seal palju ning avas selle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:37

"Mis, sul on mingi kollektsioon või?" naeris poiss ja püüdis otsustada, kas viski oli kange või mitte. Loodetavasti ei, sest tavaliselt ta ei joo ja see võib veidralt mõjuma hakata.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin EmptyReede Mai 04 2012, 22:39

''Ei, siin on neid.'' raputas Kylie pead ja hüppas kapi pealt maha ning avas kapi ukse ja vastu vaatas mitu pudelit viskit, iga riiul oli neid täis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mulle lihtsalt meeldib siin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib siin   Mulle lihtsalt meeldib siin Empty

Tagasi üles Go down
 
Mulle lihtsalt meeldib siin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum
» Siin, jah siin ma olen.
» Mulle tegelikult ei meeldi raamatud
» Tere! Mulle ei meeldi see tund!
» See koht mis mulle kohe üldse ei meeldi ...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: