Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum

Go down 
2 posters
AutorTeade
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyNelj Sept 12 2013, 22:01

Alysson oli järjekordselt aritmantia klassi tulnud. Seekord oli ta enda kassiga. Kass hüppas kohe laua peale ja Aly viskas talle mänguhiire põrandale. Ly ehk ta kass jooksis kohe laua pealt maha ja hiirele kallale. Aly muigas selle peale ja istus õpetaja lauale.

OT: Zac.
Tagasi üles Go down
Zac Fun
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zac Fun


Postituste arv : 134
Join date : 17/08/2013

Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyNelj Sept 12 2013, 22:08

Zac jooksis just paari sõbra eest peitu ning vupsas klassi uksest sisse. Math pühkis igi sest on tõesti raske kitra ja kotti kanda eriti kui veel jooksed. Poiss pani kotid maha ja märkas tüdrukut ja kassi. "Eh vabandust ma lähen kohe ära" naeratas Zac
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyNelj Sept 12 2013, 22:11

Ly võpatas, kui keegi klassi astus ja jooksis täie hooga klassi taha peitu. Aly vaatas, kuidas ta kass ära jooksis ja vaatas kulmu kortsutades tema poole. Aly vaatas nüüd kuti poole, kes klassi oli jooksnud ''Miks sa ära peaksid nüüd minema?'' küsis Aly natuke ülbel toonil, aga proovis samas sõbralik välja paista.
Tagasi üles Go down
Zac Fun
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zac Fun


Postituste arv : 134
Join date : 17/08/2013

Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyNelj Sept 12 2013, 22:14

"Ma ei tea" kehitas poiss õlgu "Ega ma tulin siia korraks paari inimese eest varju" naeratas Mathias lahkelt. Zac lihtsalt ei olnud tüdrukutega õel. "Nice cat" lausus Math
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum EmptyReede Sept 13 2013, 06:52

Aly kortsutas kulmu ''Peidad ennast? Kelle eest? Professorite?'' küsis Aly naerdes. Ta vaatas enda kassi poole, kes proovis mööda seina üles ronida. Ta ei olnud kindel kuhu ''Aitäh.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum   Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum Empty

Tagasi üles Go down
 
Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mulle lihtsalt meeldib siin
» Väike tühi klassiruum
» Aritmantia
» Lihtsalt
» Aritmantia

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: