Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mulle tegelikult ei meeldi raamatud

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:36

Mason astus raamatukokku. Kell ei olnud väga hiline, aga raamatukogu oli tühi. Poiss sammus vaikselt ning kärmelt riiulite vahele, et mitte raamatukogu tädi tähele panu pälvida. Mas jäi täiesti suvalise riiuli juurde seisma ja lootis, et vajalik raamat kargab ise riiulist välja. Unistus mis ilmselt ei täitu.

OT: Fate.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:40

Fate oli juba ammu raamatukokku üht raamatut lugema jäänud. Olles kahe raamaturiiuli vahel kuulis kuidas keegi sinna astus. Fate pani raamatu oma jalgade peale ja silmitses poissi kes sinna tulnud oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:41

Mason aga ei märganud võõrast. Poiss hakkas lihtsalt suvaliselt raamatuid välja tõmbama, ning neid siis tagasi toppima, kui need õiged ei olnud.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:45

Fate silmitses poisi tegevust ja tolmu tõttu mis poisi sehkendamise pärast tuli hakkas Fate aevastama, aga proovis seda vaikselt teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:51

Mason ei reageerinud ka eriti kellegi aevastamisele. Poiss jõudis lõppuks järeldusele, et lohede osakonnast vist ikka sigatüüka ajalugu ei leia ning sammu järgmisesse riiulite vahesse.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyLaup Jan 07 2012, 21:52

''Thank god.'' pomises tüdruk ja hakkas köhima ning luges enda raamatut edasi lootes, et ta kedagi ei seganud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 13:55

Mason ei suutnud jätkuvalt seda neetud raamatud leida. Mingi hetk läks poiss küsima kas raamatukogus üleüldse see raamat on. Tuli välja et kõik on välja laenutatud. Täielik ebaõiglus. Mas läks tagasi sinna riiulite vahesse kus ta ennem oli olnud ning võttis lugemiseks mingi lohe raamatu. Vähemalt oli seal ilusad pildid, eks ole.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:12

Fate muigas õrnalt selle peale mis raamatus kirjas oli ja köhis uuesti selle tolmu pärast mis õhus lendas. Must koht.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:18

"Terviseks." lausus Mason nagu muuseas pilku oma raamatult tõstmata kui kellegi köhimist kuulis. Viisakas peab ikka olema ju.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:28

'Ta rääkis!' mõtles tüdruk rõõmsalt ja noogutas siis ''Tänan.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:42

"Aga palun." pomises Mason hetkeks raamatult pilku tõstes ning tüdrukut silmitsedes ja siis uuesti raamatusse süvenedes. Opaalsilmad nägid ikka suht kahtlased välja.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:48

OT: Opaalsilmad?

Fate kortsutas kulmu ja ohkas ning mudis oma katkist kaelaketti käes.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 14:53

OT: Lohe tõug/liik vms. Ühes potteri lisa raamatus on need üles loetud.

Otsustades lõpuks, et hübriidide mustad ja norra hariseljad on siiski huvitavamad pööras poiss lehte.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 16:59

OT: Aaa okei .

Saades raamatu läbi loetud sulges Fate selle kõva pauguga ning pani selle sinna tagasi kust ta selle võttis ning lahkus riiulite vahelt ja läks järgmisesse vahesse.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:08

Mason silmitses segamatult seda raamatut edasi mille ta võtnud oli, kuid peagi pani poiss selle tagasi riiulisse.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:20

Fate leidis uue raamatu ja keksis eelmisesse vahesse tagasi ning istus kuhugi nurka seda lugema.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:25

Mason aga otsustas, et lohed ei ole huvitavad ning sammus veidi eemale, et võtta ühest teisest riiulist paar loidsu raamatut. Leiab veel mõne hea loitsu, mida kellegi peal katsetada.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:33

Fate pani raamatu kinni ja hakkas poisi tähelepanu jahtima ning jäi teda passima.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:36

Aga Mason kes kummardas just maha kukkunud raamatu järele ei märganud midagi.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:39

Fate naeratas poisi tegevuse peale ning selle peale, et ta ei märganudki kuidas tüdruk teda passis, aga see oligi kõige parem, sest Fate'il olid liblikad õrnalt juba kõhus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:44

Päris kiiresti armub peaks märkima. Tüdruk ei teadnud veel võõra nimegi ja sõnavahetus oli ka kasin olnud. Mas kes oli raamatu edukalt maast kätte saanud - see oli muidugi raske üles anne ka eks - ei märganud jätkuvalt tüdrukut. Sellel oli põhjus ka. Tal oli tegemist selle raamatukogu muttiga kes teda üpris kurjalt vaatas.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:47

Fate ei armunud vaid talle meeldis poisi välimus. Kena oli, peaks mainima ning Fate hakkas õrnalt ka itsitama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyPüh Jan 08 2012, 17:53

Midaiganes. Ma parem ei kommentaari. Mason hakkas lõpuks seda raamatut lappama. Ega mingeid uusi loitse seal väga ei olnud. Itsitamise peale tõstis poiss aga pilgu ja märkas jälle seda siniste juustega plikat.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyEsm Jan 09 2012, 07:29

Fate vaatas kiiresti mingit raamatut ja tegi nägu nagu tema seda itsitamist ei teinud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud EmptyEsm Jan 09 2012, 08:10

Kui võõras kõrvale vaatas pööras ka Mason oma pilgu tagasi raamatule.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mulle tegelikult ei meeldi raamatud   Mulle tegelikult ei meeldi raamatud Empty

Tagasi üles Go down
 
Mulle tegelikult ei meeldi raamatud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?
» See koht mis mulle kohe üldse ei meeldi ...
» Raamatud
» Mulle lihtsalt meeldib siin
» Mulle lihtsalt meeldib aritmantia klassiruum

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: