Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Trofee toas 2 - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Trofee toas 2

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 21:55

On jah. Ahah. Tore, sa valgustad mind. Ma nüüd saan aru, mida mehed meist mõtlevad. Julge muidugi, seda ma ju olen, eks. Isis kehitas jälle õlgu, kui küsida ei tohi siis ei tohi. Nii sai tema jällegi aru, onju. Eeldame ka, et nii Jack seda mõtles. Paneb rotti? Isis võib appi tulla, ta tahab ju ka hoolitsev olla.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 21:57

Mida mehed teist mõtlevad siis? Ma enda arust väga ei valgustanud sind selles osas. Jack ei pane rotti, ükskõik mida sa selle all silmas pead.. Ja mida Isis selle karikaga teeks? Endale ta seda ju ei saaks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 21:59

Mina ei tea. Vahet pole ka. Ma ei mäleta, mida ma selle all mõtlesin enam. Miks sa kirjutad alati nii, et ma hakkan väga vasakule mõtlema? Ei saaks. Aga ta oleks hoolitsev, ükskõik mis mõttes siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 22:08

On küll vahet. Järelikult ongi mäluga probleeme. Ja ma veel kahtlesin selles. Sa ise kirjutasid esimesena ju. Mis sa arvad, milline mulje mulle sellest lausest jäi? Ja muidugi jäi mulle veel arusaamatuks see, miks või kuidas Isis peaks aitama Jack'il rotti panna. Karikat. Vahet pole ka. Väga hoolitsev tõesti. Selles mõttes, et karikas ikka hea omaniku endale saaks? Vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyLaup Apr 07 2012, 09:26

See kõik on liiga absurdseks läinud, ma ei saa enam aru, aga üldiselt karika rotti panemise all ma mõtlesin selle varastamist, eks ole, mitte midagi muud, kui sa aru ei saanud vms. Jah muidugi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:17

Arusaadav. Sellisel juhul saab Jack kindlasti oma karika kätte. Ja Isis'est on kindlasti abi, vms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:23

Muidugi saab. A selles viimases ma kindel ei ole. Isis'est on abi juhul, kui ta mingit käkki kokku keerata ei suuda. Põrandal läks peagi jälle ebamugavaks ja Isis ajas enast uuesti püsti kõndides selle karika juurde nüüd, kus võiõlle pudel oli. See ei sobinud sinna kohe üldse, nii et Nigra võttis võlukeppi ja üritas meenutada seda mida kunagi ammu muundamise tunnis oli õppinud. Pudeli kaotamine ei läinud eriti hästi. Tüdruk suutis loitsud sassi ajada ja pudel läks hoopis lihtsalt karvaseks nagu mingi rott.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:25

Iroonia, sel juhul. Jack'il pole Isis'e abi vajagi, tegelikult ju. "Väga... Kena," noogutas Jack, jälgides Isis'e pingutusi pudeli kaotamisel, vms. See pidigi kindlasti roti sarnaseks minema, eks. Sellepärast, et meil oli ennem rotist juttu. Raudselt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:29

Eks. Muidugi, ta on ise meister varas, eks. Ja karika mida tegelikult eriti ei valvata ära pätsamine pole ka vist väga raske ülesanne, kui sellel just mingeid loitse peal pole. Isis krigistas ainult hambaid. Järgmine katse ei olnud eriti parem, pudeli pruun kasukas muutus lihtsalt siniseks. Jah, muidugi selle pärast. See rott mida Jack panema peab.. Issand kui rõve lause.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:31

Peab panema? Sa oled rõve, ausalt. Isis pidi igatahes aitama. Kuidasiganes see välja ei peaks nägema. Mitte, et see juhtuks, eks. Meistervaras ja Jack? Ma võiks seda solvanguna võtta. Kes üldse varastamisest rääkis? Mina või? Jack saab selle ausal teel ka endale. Kuidagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:34

Ma tean, et ma olen rõve. Ja seda rõvedust ei juhtu. Jutt läheb jälle liiga keeruliseks. Ära võtta, onju. Ma ei mõelnud seda nii. Mina rääkisin, ma ei tea millest sina rääkisid, aga mina mõtlesin küll igatahes varastamisest. Edu talle.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:35

Edu Jack'ile jah. Ma ei võta solvanguna, ei solvu ka. Sulle väga meeldivad rotid? Või meeldivad need Isis'ele, vms?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:37

Loodame, et see siis õnnestub ka vms. Väga hea. Ei, ma ei teagi kummale need meeldivad.. Või tegelt väga vahet ka pole. Mina ja Isis on peaaegu üks ja sama, ja meile mõlemale meeldivad enam-vähem kõik loomad, nii, et rott on ka loom, meeldib ka järelikult. Minu loogika.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:39

Loodame. Ahah, sulle meeldib ka siis vahete vahel seinu ja puid peksta? Hundiks oskad sa ka kindlasti muutuda, eks? Kena loogika.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:44

Ma ütlesin peaaegu, geenius. Puud ja seinad jätan ma tavaliselt terveks ja hundiks ma tegelt tahaks muutuda. Tore oleks ju. Igatahes Isis jätkas selle pudeli muundamist vapralt, kuni lõpuks omandas see pokaali kuju ning nüüdseks punakaslillad karvad muutusid sulgedeks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:46

Üldse tore poleks ju hundiks muutuda. Aga vahet pole. "Sa oled tõeliselt osav," pidi poiss Isis'e katsetuste peale mainima. Selle asemel, et ise endine pudel ära kaotada, vahtis Jack pealt ning irvitas. Tark, eks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:50

Midaiganes. Isis krigistas jälle hambaid. "Kaota see ise siis ära, kui sa nii osav oled." vingus tüdruk. Pingutas oma vingus näoga võib-olla, et veidi üle ja tegi uue katse. Ja see sulgedega pokaal kaduski. Isis oli tõsiselt üllatunud ja pani käe karikasse, et kontrollida, ega ta seda lihtsalt nähtamatuks polnud teinud, ja kahjuks just sellega ta ka hakkama oli saanud. Vihaselt tiris tüdruk nähtamatu sulepalli karikast välja ja laiatas selle tuhmi mütsatusega vastu põrandat. Järgmise katsega ilmus ese uuesti nähtavale. Tark muidugi, tase, eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:56

"Harjutamine teeb meistriks," mainis Jack ning toetas ennast laisalt vastu seina. "Ma ei saa kõike sinu eest ära teha ju, ürita edasi," lausus poiss muigega. Tase, eks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 20:58

"Sa oled paha." kurtis Isis enne kui sellele kahtlasele sulgedega asjandusele jalaga andis ja selle kuhugi medalite juurde lennutas. Needusi järgi podisedes.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 21:07

"Rahulikult," mainis Jack, kuid võttis lõpuks oma võlukepi välja ning kaotas selle sulgedega asjanduse ära. "Õpi see loits siiski selgeks, mind ei ole alati sind aitamas, või midagi," lausus Jack pead vangutades. Nagu see oleks mingi raske asi olnud, eks.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyEsm Apr 09 2012, 19:34

Isis podises veel veidi peale seda kui Jack selle tüütu väärastunud pudeli lõpuks ära kaotas. "Ma pean loitse üle kordama hakkama.." jõudis Isis mingi hetk järeldusele, suvatsemata rohkem Jack'i lausete peale midagi peale nende mõningate vandesõnade kosta. Isis'e suurim viga oli ilmselt selles, et loitse ta teadis, aga sellest, mida need teevad polnud tüdrukul mõnikord õrna aimugi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyEsm Apr 09 2012, 19:38

"Kuidas palun?" küsis Jack irvitades, nende vandesõnade peale. Olid need temale mõeldud? Väga kena, eks. Muidugi peab Isis loitse üle kordama, siis ei teki neid soovimatuid rotte nii palju, vms. Tark tüdruk.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyEsm Apr 09 2012, 19:49

"Nii nagu kuulsid." teatas Isis nipsakalt ja hakkas siis üpris totakalt lihtsalt naerma. Naer pidi vähemalt terviseks olema, aga noh, vahet polnud. Nii kui mõned napakad kiiksud ära kaovad tekkivad teised juurde. Isis'e puhul vähemalt. Juukseid ju maha ei õnnestunud ajada, sitt päev, naerab siis. Jah, roti kasvandust peab kärpima, neid on üldse liiga palju, Isis aitab sellele muidu veel kaasa ka. Tark jah. A ma kardan, et mitte nii takr, kui meie geeniusest Jack.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyEsm Apr 09 2012, 19:53

Noh, jah, mis teha. Jack on omaette klass, temaga ei saa kedagi võrrelda, eks. Isis on ka siiski tark. "Ma arvasin ennem, et sul oli paha tuju või midagi. Enam pole," oletas Jack, kuna Isis naeris, eksole. Tase.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 EmptyEsm Apr 09 2012, 19:56

Täpselt onju. Mingi egoklass, eraldi selline Jack'i jaoks. Isis hakkas Jack'i lause peale veel hullemini naerma. Nii võib rabanduse saada ju. Igatahes ta ka lõpetas selle hullumeelse lõkerdamise mingi hetk ja küsis siis hoopis poisi lause peale üpris üllatunult: "Kust sa seda veel võtsid?" temal ja paha tuju? Okey, see kord vähemalt ei olnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Trofee toas 2 - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Trofee toas 2
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trofee toas on ka äge
» Trofee toas
» Trofee ruum
» niisama toas
» Pidu tarvilikkut toas :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: